Komentáře uživatelů k filmu (45)

 • Pohrobek
  ****

  Bez nadsázky miláček publika, jemuž Wilder vdechl tolik ze své frivolnosti, inteligentní a svižné komiky a citu pro odvážnější romantickou komedii. Příběh jednoduše musel být zasazen do bezstarostné a odvázané Paříže, která tu reprezentuje ten typický americký romantický obrázek toho, jak to v městě nad Seinou funguje. Snímek nabízí spoustu procítěné groteskčnosti a neméně vytříbené prvky parodie, nijak zvlášť nepolevuje v tempu, zdařile graduje a jako hlavními přednostmi se může pochlubit skvělou hudbou, kamerou a vynikajícím ústředním párem Lemmon - MacLaine.(13.7.2007)

 • MirkaP
  ***

  Tak jsem se těšila a nakonec lehké zklamání. Bylo to moc hezké (třeba ten Irmin byteček se mi moc líbil), zábavné, ale roztahané a stereotypní. Čekala jsem od toho víc.(31.1.2015)

 • Phes
  ***

  Tahle trojka (Wilder, Lennon, MacLaine) to opravdu umí = *** a půl(24.2.2011)

 • phoenix9
  ****

  75 %(13.3.2016)

 • Rattlehead
  *****

  Naprosto dokonalý scénář, který neustále graduje, ačkoliv se zdá, že už to více ani nejde. I drobné detaily zde mají svůj smysl a zapadají do skvělého celku. Až se divím, kde Billy Wilder ty nápady pořád bral.(28.8.2017)

1 2 3 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace