Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:15-06:00
    HBO2
    Životopisný / Komedie

    Film Disaster Artist se točí kolem vzniku kultovního propadáku Pokoj v režii Tommyho Wiseaua ("Nejlepší propadák všech dob"). Režisér a herec James Franco (Zlatý glóbus…

  • poster
    05:00-07:20
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a…

  • poster
    07:05-08:55
    HBO2
    Casanova (2005)
    Komedie / Drama

    Benátky, 18. století. On byl legendárním dobrodruhem, jehož milostné úspěchy se staly inspirací pro tucty dalších generací svůdců. Ona byla nejnadanější spisovatelkou…

  • poster
    08:55-10:40
    HBO2
    Důkaz (2005)
    Drama

    Dcera přijíždí pomáhat svému umírajícímu otci, skvělému profesoru matematiky, který ztrácí svůj kontakt s realitou. Scénář strhujícího dramatu napsal David Auburn podle…

  • poster
    10:40-12:40
    HBO2
    Favoritka (2018)
    Drama / Komedie

    Na začátku 18. století vládne Velké Británii královna Anna (Olivia Colman), poslední z rodu Stuartovců, která se do historie zapsala spíše neslavně. Je plachá a…

  • poster
    13:30-14:25
    ČT2
    Alésia: Poslední bitva (TV film) (2015)
    Dokumentární / Animovaný

    Příběh porážky galských kmenů římským vojskem, vedeným Caesarem.Ve dvaapadesátém roce před naším letopočtem se odehrála bitva o Alésii mezi Římany vedenými Juliem…

  • poster
    15:25-18:20
    Nova Cinema
    Bídníci (2012)
    Muzikál / Drama

    Když bývalého galejníka Jeana Valjeana (Hugh Jackman) propustí na podmínku, netuší, že za zády bude mít jako věčný stín posedlého inspektora Javerta (Russell Crowe). Ten…

  • poster
    15:50-17:40
    HBO2
    Dobrodružný / Rodinný

    Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou, čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest…

  • poster
    17:40-19:30
    HBO2
    Dobrodružný / Rodinný

    Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Rodinný / Komedie

    Hrdiny veselé dětské hudební komedie jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Čelisti (1975)
    Thriller / Horor

    Písečné pláže, modré moře a zářivé nebe vítají návštěvníky rekreačního města Amity. Nikdo netuší, že pod hladinou někde čeká obrovský bílý žralok. Brzy si nalezne první…

  • poster
    21:10-22:50
    HBO2
    Drama / Thriller

    Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a…

  • poster
    00:15-02:15
    Nova Cinema
    Ve stínu (2012)
    Krimi / Drama

    V bývalém Československu 50. let se odehrává napínavý kriminální příběh, který ve svém důsledku zasáhne do osobních osudů aktérů i jejich blízkých. Kapitán Hakl (Ivan…

  • poster
    00:15-03:00
    Barrandov
    Drama / Životopisný

    Politické drama režiséra Jima Sheridana Ve jménu otce se zabývá známým případem tzv. Guilfordské čtyřky. Po atentátu IRA na hospodu v Guilfordu v roce 1974, při němž…

  • poster
    00:40-02:25
    HBO2
    Odnikud (2017)
    Drama / Krimi

    Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, Katja ovšem nemůže jít…

  • poster
    01:30-02:50
    ČT2
    Dokumentární / Road movie

    Režisér Jan Novák, který téměř celý život žije v USA a je mj. autorem knihy o Miloši Formanovi (Co já vím?) a bratrech Mašínech (Zatím dobrý), se s kamerou vydal po…

  • poster
    02:25-04:10
    HBO2
    Krimi / Drama

    Fenomenální herci Tom Hardy (Temný rytíř povstal) a James Gandolfini (Rodina Sopránů) září v hlavních rolích drsného kriminálního thrilleru od scenáristy Dennise…

TV program - úterý 19.11.

  • 04:15

    The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)
    Životopisný / Komedie

    06:00

    Máša vypráví pohádky (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Pohádka

    06:25

    Angry Birds Toons (TV seriál) (2013) (E45)
    Animovaný / Komedie

    06:40

    Bude líp - Blackout (epizoda) (2017) (S02E07)
    Komedie / Drama

    07:05

    Casanova (2005)
    Komedie / Drama

    08:55

    Důkaz (2005)
    Drama

    10:40

    Favoritka (2018)
    Drama / Komedie

    12:40

    Siréna - Aftermath (epizoda) (2018) (S01E10)
    Drama / Fantasy

    13:25

    Bude líp - Blackout (epizoda) (2017) (S02E07)
    Komedie / Drama

    13:50

    Chlapec, který se stane králem (2019)
    Dobrodružný / Fantasy

    15:50

    Alenka v říši divů (2010)
    Dobrodružný / Rodinný

    17:40

    Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)
    Dobrodružný / Rodinný

    19:30

    Temné síly (2018)
    Sci-Fi / Thriller

    21:10

    Úniková hra (2019)
    Drama / Thriller

    22:50

    Legalizace - Rataria (epizoda) (2019) (E09)
    Drama / Krimi

    23:35

    Legalizace - Fusões e Aquisições (epizoda) (2019) (E10)
    Drama / Krimi

    00:40

    Odnikud (2017)
    Drama / Krimi

    02:25

    Špinavý prachy (2014)
    Krimi / Drama

    04:10

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3776)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Umlčen (epizoda) (2019) (S04E13)
    Krimi / Thriller

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Vánoční radosti (epizoda) (1995) (S05E11)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Boží mlýny melou pomalu (epizoda) (2015) (S10E77)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy - Děvče z magazínu (epizoda) (2008) (S06E09)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy - Jiná kampaň (epizoda) (2008) (S06E10)
    Krimi / Drama

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3777)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě - Strašně moc (epizoda) (2019) (S15E25)
    Rodinný / Drama

    21:35

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:25

    Whiskey Cavalier - Jedna jako druhá (epizoda) (2019) (E12)
    Akční / Dobrodružný

    23:20

    Beze stopy - Odpočívej v pokoji (epizoda) (2007) (S05E19)
    Krimi / Drama

    00:15

    Odložené případy - Děvče z magazínu (epizoda) (2008) (S06E09)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy - Jiná kampaň (epizoda) (2008) (S06E10)
    Krimi / Drama

    02:30

    Novashopping

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Boží mlýny melou pomalu (epizoda) (2015) (S10E77)
    Rodinný / Drama

    04:55

  • 06:20

    X-Men (TV seriál) (2011) (E4)
    Animovaný / Akční

    06:50

    Super Wings (TV seriál) (2015) (E10)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:25

    M*A*S*H - Probuzení (epizoda) (1976) (S04E24)
    Komedie / Drama

    08:15

    M*A*S*H - Interview (epizoda) (1976) (S04E25)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Stěhování 1 (epizoda) (1976) (S05E01)
    Komedie / Drama

    09:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:30

    Rosamunde Pilcher: Ráj snů (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S9E1)
    Krimi / Drama

    13:30

    Poslední polda - Nebezpečná hra (epizoda) (2013) (S04E13)
    Krimi

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Ona to zvládne (epizoda) (1993) (S02E07)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Špehoun v oblacích (epizoda) (2004) (S01E11)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Lidské bingo (epizoda) (2019) (S02E25)
    Komedie

    21:45

    Marta (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Zábavný

    22:45

    Vůně zločinu - Pianista (epizoda) (2017) (S03E07)
    Krimi / Drama

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Spravedlnost v krvi - Protest (epizoda) (2019) (S09E11)
    Krimi / Drama

    01:45

    Walker, Texas Ranger - Ona to zvládne (epizoda) (1993) (S02E07)
    Akční / Dobrodružný

    02:45

    Námořní vyšetřovací služba - Špehoun v oblacích (epizoda) (2004) (S01E11)
    Akční / Komedie

    03:45

    Poslední polda - Nebezpečná hra (epizoda) (2013) (S04E13)
    Krimi

    06:20

  • 04:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Seznam Jurije Lermentova (epizoda) (1991)
    Drama / Komedie

    09:45

    Doktor Martin - Kočky a žraloci (epizoda) (2011)
    Komedie / Drama

    10:35

    Vyprávěj - Apríl (epizoda) (2010)
    Rodinný / Komedie

    11:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:30

    Mít tak holku na hlídání (TV film) (1980)
    Krátkometrážní / Komedie

    15:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    Sametové stopy - Odchod sovětských vojsk (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    20:10

    Vyprávěj - Ples (epizoda) (2010)
    Rodinný / Komedie

    21:55

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:25

    Columbo - Posvítit si na vraždu (epizoda) (1976)
    Krimi / Drama

    23:40

    Taggart: Skutečnost a fikce (TV film) (2009)
    Krimi / Drama

    00:30

    Infiltrace: Obchod se svědomím - nová fakta (TV film) (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:15

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:40

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    09:50

    Modrá krev - Schwarzenbergové (epizoda) (2017)
    Dokumentární

    10:45

    Jak se dělá prales (2015)
    Dokumentární

    11:40

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:05

    Nejbližší krajina (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:35

    Poslední velký císař František Josef I. (TV film) (2016)
    Dokumentární / Historický

    13:30

    Alésia: Poslední bitva (TV film) (2015)
    Dokumentární / Animovaný

    14:25

    Apokalypsa: 1. světová válka - Vysvobození (epizoda) (2014) (E05)
    Dokumentární / Válečný

    15:20

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik (TV film) (1996) (E2)
    Dokumentární / Válečný

    16:20

    Hitlerovi šampioni (TV film) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    17:20

    Alpy shora (TV seriál) (2012) (E4)
    Dokumentární

    18:15

    Trabantem z Indie až domů - Byrokrati, válečníci a kuchaři (epizoda) (2019)
    Dokumentární / Road movie

    18:45

    To si piš, je to myš! (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Loutkový

    18:55

    Zeměpis světa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Maginotova vs. Siegfriedova linie (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Jan Potměšil: Nikdy bych neměnil (TV film) (2019)
    Dokumentární / Životopisný

    21:55

    Konspirace 89 (TV film) (2019)
    Dokumentární / Historický

    22:50

    00:45

    01:30

    Občan Václav Havel jede na dovolenou (2005)
    Dokumentární / Road movie

    02:50

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:55

    Ta naše povaha česká: Češi v obnažení (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    03:20

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:40

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:55

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Premiér (TV seriál) (2019)
    Komedie

    20:10

    Dobrý večer, Česko! (TV pořad) (2012)
    Publicistický / Talk-show

    20:35

    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:15

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Charisma (epizoda) (2004) (S06E07)
    Krimi / Drama

    23:10

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - Pochybnost (epizoda) (2004) (S06E08)
    Krimi / Drama

    00:15

    Ve jménu otce (1993)
    Drama / Životopisný

    03:00

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 05:00

    Když muž miluje ženu (1994)
    Drama / Romantický

    07:20

    Odložené případy - Jeden malý krůček pro lidstvo (epizoda) (2008) (S06E07)
    Krimi / Drama

    08:15

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)
    Krimi / Drama

    09:10

    Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)
    Akční / Komedie

    10:50

    Teleshopping

    11:20

    Hon za svobodou (2004)
    Komedie / Romantický

    13:20

    Teleshopping

    13:50

    Dračí srdce 2 (2000)
    Fantasy / Akční

    15:25

    Bídníci (2012)
    Muzikál / Drama

    18:20

    Ať žijí duchové! (1977)
    Rodinný / Komedie

    20:00

    Čelisti (1975)
    Thriller / Horor

    22:25

    Annabelle (2014)
    Horor / Mysteriózní

    00:15

    Ve stínu (2012)
    Krimi / Drama

    02:15

    Tenký led (2011)
    Komedie / Krimi

    04:00

  • 06:30

    Bylo, nebylo - Zvláštní případ (epizoda) (2016) (S06E04)
    Fantasy / Dobrodružný

    07:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S6E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E15)
    Komedie / Reality-TV

    11:05

    ČSMT - AFTERSHOW (TV pořad) (2019)
    Zábavný

    11:40

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    12:10

    Futurama - Lepší později než pozdě (epizoda) (2010) (S06E07)
    Animovaný / Komedie

    12:40

    Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 1. část (epizoda) (1995) (S06E25)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Kdo postřelil pana Burnse? - 2. část (epizoda) (1995) (S07E01)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Radioaktivní muž (epizoda) (1995) (S07E02)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Domove, sladký domove (epizoda) (1995) (S07E03)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Synchronicita narozenin (epizoda) (2016) (S10E11)
    Komedie / Romantický

    15:10

    Teorie velkého třesku - Resumé vánočních svátků (epizoda) (2017) (S10E12)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Černý Diblík, bílý kocour (epizoda) (2010) (S06E08)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E16)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Bart prodává duši (epizoda) (1995) (S07E04)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Líza vegetariánkou (epizoda) (1995) (S07E05)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (1995) (S07E06)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Tlouštík Homer (epizoda) (1995) (S07E07)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    21:45

    Teorie velkého třesku - Reorganizace vztahu (epizoda) (2017) (S10E13)
    Komedie / Romantický

    22:10

    Teorie velkého třesku - Prototyp emočního detektoru (epizoda) (2017) (S10E14)
    Komedie / Romantický

    22:40

    Kurz sebeovládání - Charlie a jeho povaha zkázy (epizoda) (2014) (S02E71)
    Komedie

    23:00

    Cesty k úspěchu (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    23:10

    Single Lady - Na značky (epizoda) (2018) (S02E03)
    Komedie / Krátkometrážní

    23:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    00:40

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E16)
    Komedie / Reality-TV

    01:40

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    02:20

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E12)
    Dobrodružný / Soutěžní

    03:25

    Akta X - Sledující (epizoda) (2018) (S11E07)
    Drama / Thriller

    04:25

  • 06:25

    Everwood - Velký doktor Brown (epizoda) (2002) (S01E02)
    Drama / Rodinný

    07:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:10

    Modrý kód - Dluhy se musí platit (epizoda) (2018) (S03E31)
    Drama / Psychologický

    10:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:20

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    13:30

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E57)
    Komedie / Romantický

    14:25

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E58)
    Komedie / Romantický

    15:20

    Everwood - Přátelská přestřelka (epizoda) (2002) (S01E03)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E59)
    Komedie / Romantický

    17:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E60)
    Komedie / Romantický

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E5)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E6)
    Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Padající hvězda (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    21:55

    Ranč Heartland - Nové obzory (epizoda) (2016) (S10E04)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Modrý kód - Vražedný amok (epizoda) (2019) (S04E24)
    Drama / Psychologický

    00:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E5)
    Drama

    01:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S6E6)
    Drama

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E63)
    Telenovela / Drama

    03:00

    Gordon Ramsay: Souboj restaurací (TV pořad) (2010) (E6)
    Reality-TV

    04:00