Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:20-06:00
    HBO
    Drama

    Šestnáctiletá Eszter je jako mnoho jejích spolužaček zamilovaná do učitele angličtiny, který ale všechny zaskočí oznámením, že se stěhuje do Londýna. Tentýž den od něj…

  • poster
    06:00-08:05
    HBO
    Drama / Psychologický

    Psychologické drama, líčící osudy dvacetiletého matematického génia, ale zároveň i hospodského flákače Willa Huntinga. Ten pochází z nuzných poměrů a svůj život strávil…

  • poster
    08:35-09:55
    HBO
    Animovaný / Rodinný

    Jack Skellington je oblíbený vládce městečka Halloween, který dohlíží na tvoření všech morbidních potěšení, hrůz a překvapení. Jack je svou každoroční neměnnou rutinou…

  • poster
    09:55-12:10
    HBO
    Aquaman (2018)
    Akční / Dobrodružný

    Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho…

  • poster
    12:10-14:00
    HBO
    Animovaný / Dobrodružný

    Ve filmu Raubíř Ralf a internet opouštíme Litwakovu videohernu a vydáváme se do rozsáhlých, nezmapovaných a vzrušujících vod internetu, na kterých udělá Ralfovo…

  • poster
    12:20-13:40
    Nova Cinema
    Komedie

    Všechno začíná v okamžiku, kdy do jihočeské vísky Hoštice přichází student vysoké zemědělské školy Šimon Plánička, aby nastoupil v místním JZD na brigádu a současně se…

  • poster
    14:00-15:20
    HBO
    Dálava (2019)
    Dokumentární

    Dálava. Dva tisíce osm set padesát dva kilometrů mezi Brnem a Divějevem, mezi Východem a Západem, mezi otcem a synem. Tak daleko, tak blízko. Vít a jeho syn Gríša se…

  • poster
    14:05-15:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jamajka - země slunce, tropických plodů, výtečného rumu a ultrarychlých sprinterů. Při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadnému pádu a naděje mnoha…

  • poster
    15:20-17:10
    HBO
    Komedie

    Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být…

  • poster
    15:55-18:15
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Ve snímku Zápisník jedné lásky předčítá starý muž ze svého vybledlého zápisníku pacientce (Gena Rowlands) v sanatoriu příběh o jediné ženě svého života. Ve filmu se…

  • poster
    21:50-23:40
    Nova Cinema
    Drama

    Když Lou Anne Johnsonová (Michelle Pfeiffer) přijme místo učitelky na Parkmontské střední škole, ani jí nenapadne, že vstupuje do otevřené války se svými studenty. Třída…

  • poster
    21:50-23:20
    ČT2
    Komedie / Drama

    Povídkový film tří režisérů a scénáristů Zdeňka Gawlika (Buldoček), Jana Pechy (Poslední štístko pana Žorže) a Jaromíra Polišenského (Garden-Party s vernisáží) mající…

  • poster
    22:15-00:15
    Nova
    NON-STOP (2014)
    Mysteriózní / Akční

    Většinu svých všedních pracovních dnů tráví Bill Marks tím, že prostě jen sedí v letadle a dává pozor. Jako „vzdušný šerif" je zodpovědný za bezpečnost cestujících v…

  • poster
    22:20-23:55
    Prima Cool
    Akční / Dobrodružný

    Bývalý člen zvláštních jednotek americké armády Chris Vaughn (The Rock) se vrací do rodného města. Neplánuje nic víc než klidný život v místech, kde vyrůstal, pomoc…

  • poster
    23:20-01:55
    HBO
    Krimi / Drama

    Otupělý policejní veterán Ridgeman (Mel Gibson) a jeho náladový mladší kolega Anthony (Vince Vaughn) jsou suspendováni ze služby poté, co do médií unikne videozáznam…

  • poster
    23:40-01:35
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    Tahle putyka, stojící v ospalém městečku Newton Haven, je zajímavá snad jen tím, že má být cílem velmi odvážného pivního maratónu pětice kamarádů. Ti se ho pokusili…

  • poster
    23:50-01:10
    ČT2
    Dokumentární

    Milan a Tomáš, dva čeští rozvojoví experti, se naposledy vracejí do odlehlé zambijské osady Masuku, kde před čtyřmi lety elektrifikovali areál školy a nemocnice.…

  • poster
    01:10-02:40
    ČT2
    Dokumentární / Historický

    Uvidíte nemilosrdný, avšak podmanivý pohled na příběh, který všichni známe. Tentokrát se představí z nové perspektivy, z pohledu nacistů.

  • poster
    01:55-04:00
    HBO
    Vdovy (2018)
    Drama / Krimi

    Dnešní Chicago, město špinavé brutálními zločiny a prorostlé korupcí. Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií nemilosrdně odpraveni při pokusu o loupež hodně velkého…

TV program - čtvrtek 30.1.

  • 06:00

    Dobrý Will Hunting (1997)
    Drama / Psychologický

    08:05

    Před kamerou (TV pořad) (2003) (E4)
    Publicistický / Dokumentární

    08:35

    Ukradené Vánoce (1993)
    Animovaný / Rodinný

    09:55

    Aquaman (2018)
    Akční / Dobrodružný

    12:10

    Raubíř Ralf a internet (2018)
    Animovaný / Dobrodružný

    14:00

    Dálava (2019)
    Dokumentární

    15:20

    Šéfové na zabití 2 (2014)
    Komedie

    17:10

    X-Men: Dark Phoenix (2019)
    Akční / Dobrodružný

    19:00

    Nový papež - Epizoda 3 (epizoda) (2020) (E03)
    Drama

    20:00

    Hlavní kandidát (2018)
    Drama / Životopisný

    21:55

    Caisa (2018)
    Dokumentární

    23:20

    Na špatné straně (2018)
    Krimi / Drama

    01:55

    Vdovy (2018)
    Drama / Krimi

    04:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    09:00

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3818)
    Drama / Komedie

    09:55

    O 10 let mladší (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Terapie (epizoda) (1997) (S07E09)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Kočka na divoko (epizoda) (2016) (S11E41)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Růžový kostýmek od Chanel (epizoda) (2010) (S03E06)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Žhavá rudá (epizoda) (2010) (S03E07)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Tatínkův chlapeček (epizoda) (2006) (S02E05)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3819)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě - Neviditelný vrah (epizoda) (2020) (S15E42)
    Rodinný / Drama

    21:35

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:15

    NON-STOP (2014)
    Mysteriózní / Akční

    00:15

    Mentalista - Růžový kostýmek od Chanel (epizoda) (2010) (S03E06)
    Drama / Krimi

    01:05

    Mentalista - Žhavá rudá (epizoda) (2010) (S03E07)
    Drama / Krimi

    01:55

    Dr. House - Tatínkův chlapeček (epizoda) (2006) (S02E05)
    Drama / Mysteriózní

    02:40

    Krok za krokem - Proměna (epizoda) (1997) (S07E08)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Kočka na divoko (epizoda) (2016)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:25

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E14)
    Animovaný / Komedie

    06:55

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E30)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:30

    M*A*S*H - Vážná věc (epizoda) (1981) (S09E13)
    Komedie / Drama

    08:25

    M*A*S*H - Ó, to si tancujeme (epizoda) (1981) (S09E14)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Až do dna (epizoda) (1981) (S09E15)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S10E25)
    Krimi / Drama

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Dáma v červeném (epizoda) (1989) (S03E02)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Přísně utajeni (epizoda) (1995) (S04E02)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Past (epizoda) (2005) (S03E09)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Slunečná - Pohádková babička (epizoda) (2020) (E07)
    Komedie / Romantický

    21:40

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:50

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    00:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:00

    Walker, Texas Ranger - Přísně utajeni (epizoda) (1995) (S04E02)
    Akční / Dobrodružný

    02:00

    Námořní vyšetřovací služba - Past (epizoda) (2005) (S03E09)
    Akční / Komedie

    03:00

    Jake a Tlusťoch - Dáma v červeném (epizoda) (1989) (S03E02)
    Krimi / Drama

    04:00

  • 05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    09:45

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    10:30

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Otec Brown - Krev anarchistů (epizoda) (2019)
    Krimi / Drama

    15:10

    Doktor Martin - Je dobré mluvit (epizoda) (2015)
    Komedie / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Namaluj mi vraždu (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Proč byl Matěj estébák? (epizoda) (2012)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:30

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Columbo - Planý poplach (epizoda) (1990)
    Krimi / Drama

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:30

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:10

    Kabinet Dr. Honzáka (TV pořad) (2020)
    Talk-show

    01:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:05

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    05:30

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Život savců - Masožravci (epizoda) (2002)
    Dokumentární

    09:50

    Poslední nomádi moře (TV film) (2016)
    Dokumentární

    10:45

    Ecce Homo Bedřich Smetana (2004)
    Dokumentární / Životopisný

    11:35

    Mistři stavitelé (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    12:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:35

    Poslední tajemství Třetí říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Válečný

    13:30

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:55

    Ptáčata - Alenka (epizoda) (2020) (S03E04)
    Dokumentární / Rodinný

    14:25

    Člověk z ráje (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    15:00

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    15:45

    Tanky v pekle bojů (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    16:40

    Křídla války (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Historický

    17:25

    Tajemná Brazílie (TV seriál) (2012) (E3)
    Dokumentární

    18:15

    Na cestě - Na cestě po Yukonu (epizoda) (2016)
    Dokumentární

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak Andulku nevzali do školy (epizoda) (2008)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:20

    Příběhy z jižních moří (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Čína z ptačí perspektivy (TV seriál) (2015) (E1)
    Dokumentární

    20:50

    V karavanu po Slovensku - Epizoda 4 (epizoda) (2020) (E04)
    Dokumentární

    21:20

    Barokní srdce Evropy - Santini (epizoda) (2020) (E04)
    Dokumentární

    21:50

    Malostranské humoresky (1995)
    Komedie / Drama

    23:20

    Queer - Dvojí tvář Japonska I. (epizoda) (2019)
    Dokumentární

    23:50

    Pod sluncem tma (2011)
    Dokumentární

    01:10

    Poslední dny Anny Frankové (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    02:40

    Kus dřeva ze stromu - Dub (epizoda) (2008) (E04)
    Dokumentární

    03:00

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:25

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    03:40

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Proč letadla padají (TV seriál) (2009) (E4)
    Dokumentární

    21:10

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:05

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:00

    Pohřbeni za domem (TV seriál) (2018) (E9)
    Dokumentární / Krimi

    00:00

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Pojistný podvod (epizoda) (2003) (S02E14)
    Krimi / Drama

    00:55

    Láska u fjordu - Návrat domů (epizoda) (2011)
    Drama / Romantický

    03:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    04:40

  • 05:05

    Labutí píseň (TV film) (2015)
    Drama / Romantický

    06:35

    Zpověď královny střední školy (2004)
    Komedie / Rodinný

    08:15

    Mentalista - Ošetření rudým kobercem (epizoda) (2010) (S03E04)
    Drama / Krimi

    09:05

    Mentalista - Rudí koně (epizoda) (2010) (S03E05)
    Drama / Krimi

    09:55

    Zase ona! (2010)
    Komedie

    11:45

    Teleshopping

    12:20

    Slunce, seno, jahody (1983)
    Komedie

    13:40

    Teleshopping

    14:05

    Kokosy na sněhu (1993)
    Dobrodružný / Komedie

    15:55

    Zápisník jedné lásky (2004)
    Romantický / Drama

    18:15

    Blesk z čistého nebe (2012)
    Rodinný / Komedie

    20:00

    Flubber (1997)
    Rodinný / Komedie

    21:50

    Nebezpečné myšlenky (1995)
    Drama

    23:40

    U Konce světa (2013)
    Sci-Fi / Akční

    01:35

    Spolubydlící 2 (2005)
    Thriller

    04:35

  • 04:25

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E26)
    Dokumentární / Reality-TV

    06:50

    Cool Kids - Charlieho andílek (epizoda) (2019) (E11)
    Komedie

    07:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E16)
    Komedie / Reality-TV

    08:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E15)
    Komedie / Reality-TV

    10:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    12:15

    Futurama - Trable s Poplíky (epizoda) (2000) (S02E15)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Táta na útěku (epizoda) (2008) (S19E16)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Simpsonovi - Kraví apokalypsa (epizoda) (2008) (S19E17)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Jedeme na Sundance (epizoda) (2008) (S19E18)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Má máma Mona (epizoda) (2008) (S19E19)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Hypotéza o zamoření škůdci (epizoda) (2011) (S05E02)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Misinterpretace namožených slabin (epizoda) (2011) (S05E03)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Den Matky (epizoda) (2000) (S02E14)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Vše o Líze (epizoda) (2008) (S19E20)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích (epizoda) (2008) (S20E01)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Ztraceni s GPS (epizoda) (2008) (S20E02)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Výměna bez záruky (epizoda) (2008) (S20E03)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:25

    Teorie velkého třesku - Relativita triviálních rozhodnutí (epizoda) (2011) (S05E04)
    Komedie / Romantický

    21:55

    Teorie velkého třesku - Variace na Schrödingerovu kočku (epizoda) (2011) (S05E05)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Kráčející skála (2004)
    Akční / Dobrodružný

    23:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    00:55

    American Crime Story - Pátrání (epizoda) (2018) (S02E02)
    Krimi / Drama

    02:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E27)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E16)
    Komedie / Reality-TV

    04:00

  • 04:10

    Plastická chirurgie s. r. o. - Sean McNamara (epizoda) (2004) (S02E15)
    Drama / Komedie

    06:25

    Everwood - Možnost volby (epizoda) (2005) (S04E07)
    Drama / Rodinný

    07:35

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E24)
    Telenovela

    08:55

    Přístav - Ne (epizoda) (2016) (S03E04)
    Komedie / Romantický

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E25)
    Telenovela

    13:10

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E120)
    Romantický / Komedie

    14:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E121)
    Romantický / Komedie

    15:05

    Everwood - Měj se, sbohem (epizoda) (2005) (S04E08)
    Drama / Rodinný

    16:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E122)
    Romantický / Komedie

    17:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E123)
    Romantický / Komedie

    18:00

    Doktorka Quinnová - Bludný kruh (epizoda) (1994) (S02E20)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Volby (epizoda) (1994) (S02E24)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcherová: Dokonalé štěstí (TV film) (2012)
    Romantický / Drama

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Joan Rivers (epizoda) (2004) (S02E16)
    Drama / Komedie

    23:05

    Modrý kód - Buď sbohem, lásko má (epizoda) (2020) (S04E39)
    Drama / Psychologický

    00:25

    Doktorka Quinnová - Bludný kruh (epizoda) (1994) (S02E20)
    Drama / Rodinný

    01:25

    Doktorka Quinnová - Volby (epizoda) (1994) (S02E24)
    Drama / Rodinný

    02:25

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E133)
    Telenovela / Drama

    03:25

    Chirurgové - Velkolepý den (epizoda) (2016) (S13E05)
    Drama

    04:20