Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pozítří
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
04:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
05:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
05:45

Ordinace v růžové zahradě - Anděl strážný (2020) (epizoda) (S16E30)

Rodinný / Drama
07:05

Odložené případy - Slib (2005) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
08:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a zaměstnanec měsíce (2004) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Krimi / Drama
08:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a televizní soutěž (2004) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Krimi / Drama
09:57

Odpolední Počasí

10:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
10:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:15

Comeback - Křeslo (2008) (epizoda) (S01E01)

Komedie
11:50

Hospoda - Šprýmař (1997) (epizoda) (S02E15)

Komedie
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Kriminálka Anděl - Miluj bližního svého (2010) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
14:25

Kriminálka Anděl - Nenávist (2010) (epizoda) (S02E05)

Krimi / Drama
15:35

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Krize identity (2018) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Drama
16:35

Můj přítel Monk - Pan Monk a zaměstnanec měsíce (2004) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Krimi / Drama
17:25

Můj přítel Monk - Pan Monk a televizní soutěž (2004) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Krimi / Drama
18:20

Odložené případy - Slib (2005) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:00

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans - Krize identity (2018) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Drama
19:40

Kolotoč (1996) (TV pořad)

Soutěžní
20:15

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
20:50

Ordinace v růžové zahradě - Anděl strážný (2020) (epizoda) (S16E30)

Rodinný / Drama
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:35

Novashopping

01:50

Odložené případy - Slib (2005) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:45

Kriminálka Anděl - Miluj bližního svého (2010) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
05:30

Walker, Texas Ranger - Správný muž v nesprávné chvíli (1994) (epizoda) (S02E15)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:35

Policie Hamburk - Vítězové a poražení (2011) (epizoda) (S06E13)

Krimi / Drama
07:35

Policie Hamburk - Strážný anděl (2011) (epizoda) (S06E14)

Krimi / Drama
08:35

Komisař Rex - Spiknutí (1998) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
10:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Přešlapy - Adam se dvěma ženami (2009) (epizoda) (S01E09)

Komedie
14:25

Farmář hledá ženu (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:45

Komisař Rex - Spiknutí (1998) (epizoda) (S04E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
18:50

Policie Hamburk - Vítězové a poražení (2011) (epizoda) (S06E13)

Krimi / Drama
19:50

Policie Hamburk - Strážný anděl (2011) (epizoda) (S06E14)

Krimi / Drama
20:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
22:25

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:25

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:05

M*A*S*H - Ping Pong (1977) (epizoda) (S05E17)

Komedie / Drama / Válečný
01:35

M*A*S*H - Poslední běh (1977) (epizoda) (S05E18)

Komedie / Drama / Válečný
02:20

Přešlapy - Adam se dvěma ženami (2009) (epizoda) (S01E09)

Komedie
03:35

Rosamunde Pilcher - Láska ve hře (2004) (epizoda) (S01E55)

Drama / Romantický
04:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
05:00

Zprávy ve 12

05:20

Sportovní zprávy, Události v regionech plus

05:30

Horákovi - Táta jako máma (2007) (epizoda) (S01E17)

Komedie / Rodinný
06:20

Durrellovi - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Drama / Životopisný
07:10

Profesionálové - První noc (1978) (epizoda) (S02E03)

Akční / Krimi / Dobrodružný
08:05

Co teď a co potom? - Dno (1991) (epizoda) (E04)

Drama
09:05

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (S08E01)

Drama / Historický
10:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
10:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

První republika - Stavidlo (2014) (epizoda) (S01E12)

Drama / Rodinný / Historický
14:05

Sanitka 2 - Epizoda 1 (2013) (epizoda) (E01)

Drama
14:59

Výsledky losování Šťastných 10

15:00

To byl ... (2007) (TV pořad)

Dokumentární / Komedie
15:55

Komisař Montalbano - Montalbanovy smažené jehlánky (2002) (epizoda) (S04E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:35

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:00

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
18:05

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
18:30

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
19:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
21:50

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
22:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Pan Tau - Pan Tau odchází (1975) (epizoda) (S03E13)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie
23:30

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 1 (2019) (epizoda) (S08E01)

Drama / Historický
02:50

Durrellovi - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Drama / Životopisný
03:40

První republika - Stavidlo (2014) (epizoda) (S01E12)

Drama / Rodinný / Historický
04:40

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:25

Výjimečné projekty (2018) (TV seriál)

Dokumentární
06:15

Samci versus samice (2018) (TV seriál)

Dokumentární
07:10

Nevlídná planeta - Travnaté pláně (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
08:00

Den, kdy jsme se prošli po Měsíci (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
08:50

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
09:35

Noví sousedé - Ve městě duchů (2020) (epizoda) (S02E05)

Dokumentární
10:05

Báječná Angelika (1965)

Dobrodružný
11:45

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
12:15

Expedice Rembaranka 1969 - Do hlubin časů (2021) (epizoda) (E04)

Dokumentární
12:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Pošetilost mocných (1971)

Komedie / Historický
14:50

Hroši v Africe (1979)

Dobrodružný / Komedie / Akční
16:40

Ve věznici Belmarsh (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Krimi
17:25

Vzestup civilizace (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
18:15

Stopy, fakta, tajemství (2012) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
18:45

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
19:10

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
19:25

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
19:50

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:10

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:30

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
20:55

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:20

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:05

Zázračná planeta - Jeskyně (2006) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Dobrodružný
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Jaderské ostrovy z nebe (2020)

Dokumentární
02:35

Africké zázraky (2018) (TV film)

Dokumentární
03:25

Rozluštěné poklady - Černovousův koráb (2014) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární
05:50

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
06:45

Teleshopping Soukup shop

07:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:00

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
13:10

Tajemství Hany Zagorové (2016) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
13:55

Tajemství Jiřiny Jiráskové (2014) (TV film)

Dokumentární
14:45

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
15:55

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
17:15

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
18:20

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
18:55

Hlavní zprávy (2013) (TV pořad)

Publicistický
19:00

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
19:30

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
23:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:10

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný
06:55

Teleshopping

07:25

Dohazovač (1997)

Komedie / Romantický
09:20

Machři 2 (2013)

Komedie
11:15

Zelená je tráva (2005)

Komedie / Rodinný / Sportovní
13:00

K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (1999)

Akční / Komedie / Krimi
14:55

Inherent Vice (2014)

Komedie / Krimi / Drama
17:40

Zevlovat a prudit (2009)

Komedie / Krimi / Drama
19:15

O život (2007)

Komedie
22:05

Tvrdé palice (2008)

Romantický / Komedie / Drama
00:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a zaměstnanec měsíce (2004) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Krimi / Drama
00:45

Můj přítel Monk - Pan Monk a televizní soutěž (2004) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Krimi / Drama
01:30

Generál MacArthur (1977)

Drama / Historický / Válečný
04:25

Hvězdná brána - Síla vůle (2006) (epizoda) (S09E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:30

Kurz sebeovládání - Charlieho hodnocení (2014) (epizoda) (S02E54)

Komedie
05:50
06:20

Simpsonovi - Homerova koronární operace (1992) (epizoda) (S04E11)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Marge versus jednokolejka (1993) (epizoda) (S04E12)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Selmina volba (1993) (epizoda) (S04E13)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Velký bratr (1993) (epizoda) (S04E14)

Animovaný / Komedie
08:10

Hvězdná brána - Satelit (2006) (epizoda) (S09E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
09:10

Hvězdná brána - Narušená síť (2006) (epizoda) (S09E16)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:15
10:45

Kurz sebeovládání - Charlie nachytá Jordan (2014) (epizoda) (S02E57)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Chlapec, který věděl příliš mnoho (1994) (epizoda) (S05E20)

Animovaný / Komedie
13:15

Kronika (2012)

Drama / Sci-Fi / Thriller
14:55

Timecop (1994)

Akční / Sci-Fi / Thriller
16:55

Simpsonovi - Bart dostane slona (1994) (epizoda) (S05E17)

Animovaný / Komedie
17:25

Simpsonovi - Burnsův dědic (1994) (epizoda) (S05E18)

Animovaný / Komedie
17:55

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda) (S05E19)

Animovaný / Komedie
18:25

Simpsonovi - Chlapec, který věděl příliš mnoho (1994) (epizoda) (S05E20)

Animovaný / Komedie
18:55
19:25

Kurz sebeovládání - Charlie nachytá Jordan (2014) (epizoda) (S02E57)

Komedie
19:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:00

Živí mrtví - Velké hrozivé N (2017) (epizoda) (S08E05)

Horor / Thriller / Drama
22:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
00:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
00:55

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
01:25

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:30

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:30

Hvězdná brána - Satelit (2006) (epizoda) (S09E15)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:15

Nikdo není dokonalý (1998) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
05:30

Rosamunde Pilcher - Šťastná náhoda (2002) (epizoda) (S01E44)

Drama / Romantický
07:25

Doktorka z Dixie - Kulma na vlasy (2015) (epizoda) (S04E02)

Komedie / Drama
08:15

Doktorka z Dixie - Sladké pokušení (2015) (epizoda) (S04E03)

Komedie / Drama
09:10

Čarodějky - Kočičí dům (2003) (epizoda) (S05E18)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:05

Čarodějky - Pramen věčnosti (2003) (epizoda) (S05E19)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Rosamunde Pilcher - Láska ve hře (2004) (epizoda) (S01E55)

Drama / Romantický
14:55

Versailles - Labyrint (2017) (epizoda) (S02E01)

Drama
16:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
17:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:00

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
20:55

Versailles - Labyrint (2017) (epizoda) (S02E01)

Drama
22:15

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:35

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
00:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:10

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
03:25

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama