Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – úterý 04.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:30

Novashopping

08:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:50

Specialisté - Světlana (2022) (epizoda) (S07E08)

Krimi / Thriller
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:40

Dr. House - Společenská dohoda (2009) (epizoda) (S05E17)

Drama / Mysteriózní
14:40

Dr. House - Čiči čiči (2009) (epizoda) (S05E18)

Drama / Mysteriózní
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
21:40

Souboj na talíři (2021) (pořad)

Publicistický
22:45

Víkend (2005) (pořad)

Publicistický
23:35

Dr. House - Společenská dohoda (2009) (epizoda) (S05E17)

Drama / Mysteriózní
00:35

Dr. House - Čiči čiči (2009) (epizoda) (S05E18)

Drama / Mysteriózní
01:35

Souboj na talíři (2021) (pořad)

Publicistický
02:20

Víkend (2005) (pořad)

Publicistický
02:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:45

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Pochybnosti (1982) (epizoda) (S11E07)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Střízlivý Měsíc (1982) (epizoda) (S11E08)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Běh pro peníze (1982) (epizoda) (S11E09)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Pálava - Dotační skandál (2022) (epizoda) (E07)

Komedie
10:30

Walker, Texas Ranger - Lucas - 1. část (1997) (epizoda) (S06E03)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Někdo se dívá (2013) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Poslední zápas (1998) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Utajované informace (2012) (epizoda) (S09E17)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Zoo - Vím, že na mě pořád myslíš (2022) (epizoda) (S02E11)

Rodinný / Drama
21:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:45

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:05

Námořní vyšetřovací služba - Utajované informace (2012) (epizoda) (S09E17)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Někdo se dívá (2013) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:55

Komisař Rex - Poslední zápas (1998) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Akční / Mysteriózní
04:50

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Syn hvězd (2015) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
09:50

Jak se žije (1998) (pořad)

Dokumentární
10:05

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
10:35

Panoptikum Města pražského - Potkat Anděla (1987) (epizoda) (E05)

Krimi / Komedie
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
14:30

Agatha Christie's Poirot - Sen (1989) (epizoda) (S01E10)

Krimi / Drama / Mysteriózní
15:25

Kde bydlely princezny (2010) (pořad)

Dokumentární
15:45

Na krok od nebe - Syn hvězd (2015) (epizoda) (S03E01)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Zahradnictví: Dezertér (2017)

Drama / Komedie
22:04

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

22:05

Agatha Christie's Poirot - Schůzka se smrtí (2008) (epizoda) (S11E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:40

Komisař Moulin: Dokonalý viník (2004) (TV film)

Krimi
01:25

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
01:50

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:20

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:05

Krásy severní Evropy - Laponie (2019) (epizoda) (E05)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Lázně v pohybu - Konstantinovy Lázně (2022) (epizoda) (E05)

Dokumentární
08:40

David Attenborough: Zvířecí dynastie - Ze zákulisí (2018) (epizoda) (E06)

Dokumentární
09:30

Ztracené poklady Egypta - Prokletí posmrtného života (2019) (epizoda) (S01E06)

Dokumentární / Historický
10:20

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Dokumentární
11:05

S kuchařem kolem světa - Indie (2007) (epizoda) (S01E24)

Dokumentární
12:00

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:25

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:55

Kuba: Všechny barvy Havany (2018)

Dokumentární / Krátkometrážní
13:20

Tanky v pekle bojů (2017) (seriál)

Dokumentární / Historický
14:20

Letečtí stíhači v boji (2006) (seriál)

Dokumentární / Historický
15:05

Tajemství divočiny (2004) (seriál)

Dokumentární
15:35

Divoká Uruguay (2020) (TV film)

Dokumentární
16:30

V jiném těle - Epizoda 5 (2022) (epizoda) (E05)

Dokumentární
17:10

Krásy severní Evropy - Norsko (2019) (epizoda) (E02)

Dokumentární
18:05

Objevování světa - Kambodža (2018) (TV film)

Dokumentární
19:00

Cyklotoulky (2009) (pořad)

Dokumentární / Sportovní
19:10

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Záletník (1976)

Komedie
21:55

Chůze lesem (2022) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
22:50

Hra o jablko (1976)

Komedie / Drama
00:20

Fargo - Bůh nemilosrdenství (2017) (epizoda) (S03E06)

Krimi / Drama / Komedie
01:05

Letecké katastrofy - Přílišná důvěra (2014) (epizoda) (S13E08)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
01:50

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
02:20

Na hranici tradic (2010) (pořad)

Dokumentární
02:45

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:10

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:40

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:00

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:30

Teleshopping Soukup shop

12:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
14:50

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:40

Příběh velké lásky (2022) (pořad)

Publicistický
17:00

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
17:50

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
21:30

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
22:20

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:55

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
23:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Publicistický
00:50

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
01:30

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
01:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
02:05

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
03:00

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:30

Mimi šéf (2017)

Animovaný / Komedie / Rodinný
07:20

Teleshopping

07:50

Dr. House - Nevěřící (2009) (epizoda) (S05E15)

Drama / Mysteriózní
08:50

Dr. House - Něžnější polovička (2009) (epizoda) (S05E16)

Drama / Mysteriózní
09:45

Můj kamarád gepard (2005)

Dobrodružný / Drama / Rodinný
11:45

Teleshopping

12:05

Sabrina (1995)

Komedie / Romantický / Drama
14:40

Školka pro seniory (2019)

Komedie / Rodinný
16:35

Přestupný rok (2010)

Komedie / Romantický
18:35

Kamarád do deště (1988)

Komedie / Krimi
20:00

Rychle a zběsile 5 (2011)

Akční / Krimi / Thriller
22:35

Úkryt (2002)

Drama / Krimi / Thriller
00:55

Pašerák (2018)

Krimi / Drama / Thriller
06:00

Spravedlnost v krvi - Konec dobrý, všechno dobré (2022) (epizoda) (S12E20)

Krimi / Drama
07:20

Jednou jsi dole, jednou nahoře (2022) (pořad)

Talk-show
08:15

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
09:30

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Spříznění (2004) (epizoda) (S08E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:35

Hvězdná brána - Úmluva (2004) (epizoda) (S08E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Arkady Kolčev (2015) (epizoda) (S06E23)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Čí je vlastně Homer? (2006) (epizoda) (S17E10)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Všechny cesty vedou do krimu (2006) (epizoda) (S17E11)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Pygmalion v sukni (2006) (epizoda) (S17E12)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Zdánlivě nekonečný příběh (2006) (epizoda) (S17E13)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Oběti (2004) (epizoda) (S08E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Konec hry (2004) (epizoda) (S08E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Konstantin Černov (2015) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Homerazzi (2007) (epizoda) (S18E16)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Pařanka Marge (2007) (epizoda) (S18E17)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Zmýlená neplatí (2007) (epizoda) (S18E18)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Hoří! (2007) (epizoda) (S18E19)

Animovaný / Komedie
20:15

K.O.MICI (2022) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
21:15

Magic Show (2022) (pořad)

Talk-show / Zábavný
21:50

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Ztracený námořník (2022) (epizoda) (S13E07)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
22:50

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
23:20

Simpsonovi - Homerazzi (2007) (epizoda) (S18E16)

Animovaný / Komedie
23:45

Simpsonovi - Pařanka Marge (2007) (epizoda) (S18E17)

Animovaný / Komedie
00:15

Simpsonovi - Zmýlená neplatí (2007) (epizoda) (S18E18)

Animovaný / Komedie
00:45

Simpsonovi - Hoří! (2007) (epizoda) (S18E19)

Animovaný / Komedie
01:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Konstantin Černov (2015) (epizoda) (S06E24)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
02:05

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
03:10

Lovci prokletých pokladů - Krabice osudu (2019) (epizoda) (S01E08)

Akční / Dobrodružný
06:00

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:10

Obchoďák - Nanečisto (2012) (epizoda) (E16)

Drama / Komedie
08:40

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:05

Danielle Steel: Buď otcem mého dítěte (1993) (TV film)

Drama / Romantický
13:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
14:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
15:55

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:55

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
18:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
20:00

Vzkaz z Vietnamu (1993) (TV film)

Drama / Romantický
22:00

Ranč Heartland - Nový den (2021) (epizoda) (S15E08)

Drama / Rodinný
23:00

Pálava - Dotační skandál (2022) (epizoda) (E07)

Komedie
00:05

Zoufalé manželky - Nikdo není sám (2006) (epizoda) (S02E22)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:05

Zoufalé manželky - Vzpomínky 1/2 (2006) (epizoda) (S02E23)

Drama / Komedie / Mysteriózní
02:00

Čarodějky - Nevěsta temnot (2001) (epizoda) (S03E13)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:00

Čarodějky - Dobro, zlo a nemrtví (2001) (epizoda) (S03E14)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama