Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – středa 08.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:30

Novashopping

08:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:45

Specialisté - Věčný život 1 (2023) (epizoda) (S07E18)

Krimi / Thriller
10:50

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Ordinace v růžové zahradě - Nech mě žít (2005) (epizoda) (S01E34)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Běsnění (2006) (epizoda) (S04E24)

Akční / Krimi / Drama
14:35

Kriminálka Miami - Jeden z nás (2006) (epizoda) (S04E25)

Akční / Krimi / Drama
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Jedna rodina - Johan (2022) (epizoda) (E06)

Komedie
21:35

Mise nový domov (2016) (pořad)

Reality-TV
22:55

Kriminálka Las Vegas - Temná šichta (2009) (epizoda) (S09E11)

Krimi / Drama / Mysteriózní
23:50

Kriminálka Miami - Běsnění (2006) (epizoda) (S04E24)

Akční / Krimi / Drama
00:50

Kriminálka Miami - Jeden z nás (2006) (epizoda) (S04E25)

Akční / Krimi / Drama
01:50

Kriminálka Las Vegas - Temná šichta (2009) (epizoda) (S09E11)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Sbohem, krutý světe (1980) (epizoda) (S08E21)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Sny (1980) (epizoda) (S08E22)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Válečná dopisovatelka (1980) (epizoda) (S08E23)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Dobré zprávy - Souboj o pozici (2023) (epizoda) (E15)

Drama / Komedie
10:30

Walker, Texas Ranger - Zoufalé kroky (2001) (epizoda) (S09E12)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Policie Hamburk - Na útěku (2007) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama
12:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:35

Námořní vyšetřovací služba - V utajení (2015) (epizoda) (S13E03)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Zoo - Vzpoura v zoo (2023) (epizoda) (S02E43)

Rodinný / Drama
21:35

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:05

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:05

Námořní vyšetřovací služba - V utajení (2015) (epizoda) (S13E03)

Akční / Krimi / Drama
03:00

Policie Hamburk - Na útěku (2007) (epizoda) (S02E01)

Krimi / Drama
04:50

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Thanatóza (2021) (epizoda) (S06E04)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
09:55

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
10:20

Bakaláři - Přání (1978) (epizoda) (S07E32)

Komedie / Krátkometrážní
10:35

Hnízdo - Epizoda 6 (2020) (epizoda) (E06)

Drama
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
14:30

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
14:40

Sňatky z rozumu - Epizoda 5 (1968) (epizoda) (E05)

Drama / Historický
16:20

Na krok od nebe - Thanatóza (2021) (epizoda) (S06E04)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Vyprávěj - Ode mě to nemáte! (2009) (epizoda) (S01E09)

Rodinný / Komedie / Drama
21:05

13. komnata - 13. komnata Zdeny Klapkové - Adamové (2023) (epizoda) (S19E16)

Dokumentární / Životopisný
21:35

Skleněný pokoj (2019)

Drama
23:14

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:15

Agatha a prokletí bohyně Ištar (2019) (TV film)

Mysteriózní / Krimi
00:55

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:25

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
01:50

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:00

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
04:25

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Špionáž v divočině (2017) (seriál)

Dokumentární
09:25

České stopy: Muž z obrazu (2016) (TV film)

Dokumentární
10:20

Fantastické inženýrství - Maglev, vznášející se vlak (2015) (epizoda) (S01E05)

Dokumentární / Historický
11:10

S kuchařem kolem světa - Vanuatu (2011) (epizoda) (S05E28)

Dokumentární
12:05

Curriculum vitae (1999) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
12:30

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
13:00

Tajemství divočiny (2004) (seriál)

Dokumentární
13:25

Největší tankové bitvy (2010) (seriál)

Dokumentární / Válečný / Historický
14:10

Tajemství 2. světové války - Bombardování Německa (1998) (epizoda) (E15)

Dokumentární / Historický / Válečný
15:05

Na konec světa aneb putování za Janem Eskymo Welzlem (2013)

Dokumentární / Krátkometrážní
15:35

Okavango - řeka snů - Do srdce divočiny (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
16:30

Tajemství stavitelů pyramid - Záhada Velké sfingy (2020) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Drama / Historický
17:15

Krásná místa Kambodže (2015) (TV film)

Dokumentární
18:10

Korsika, země tradic (2018) (TV film)

Dokumentární
19:00

Běžkotoulky (2012) (seriál)

Dokumentární / Sportovní
19:15

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Manželské etudy - Mirka a Antonín (1987) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Životopisný
20:40

Manželské etudy po dvaceti letech - Mirka a Antonín (2006) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Životopisný
21:35

Manželské etudy po 35 letech - Mirka a Antonín (2018) (epizoda) (E05)

Dokumentární
22:35

Divočina patří lvům (1972)

Dobrodružný / Drama / Rodinný
00:05

Balthazar - Tváří v tvář smrti (2019) (epizoda) (S02E05)

Thriller
01:50

Tajemství železnic - Vlakem za železnou oponu (2013) (epizoda) (E07)

Dokumentární
02:20

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
02:45

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:10

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
03:35

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
14:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:35

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:00

Drbny (2023) (pořad)

Talk-show
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:40

Taková byla 90. léta (2023) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
22:50

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
23:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
23:35

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
23:55

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:30

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:20

Důkaz (2005)

Drama
05:50

Beethoven (1992)

Komedie / Drama / Rodinný
07:20

Teleshopping

07:40

Kriminálka Miami - Na volném moři (2006) (epizoda) (S04E22)

Akční / Krimi / Drama
08:35

Kriminálka Miami - Elektrický šok (2006) (epizoda) (S04E23)

Akční / Krimi / Drama
09:25

Už jsme tam? (2005)

Dobrodružný / Komedie / Drama
11:15

Králova přízeň (2008)

Drama / Historický / Romantický
13:30

Teleshopping

14:00

Město andělů (1998)

Drama / Romantický / Fantasy
16:10

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Komedie / Romantický
18:10

Sedmý syn (2014)

Fantasy / Dobrodružný / Akční
20:00

Na divoké vlně (2012)

Drama / Sportovní
22:20

Stehlík (2019)

Drama
01:10

Ponorka U-571 (2000)

Akční / Drama / Thriller
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:35

Fotr na tripu (2021) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV / Dobrodružný
08:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Prozrazené tajemství (2003) (epizoda) (S06E17)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:25

Hvězdná brána - Trosečníci (2003) (epizoda) (S06E18)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:20

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zlatý standard (2012) (epizoda) (S04E09)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Homer ve službě (1996) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Den, kdy zemřelo násilí (1996) (epizoda) (S07E18)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Dvojí realita (2003) (epizoda) (S06E19)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Svědek minulosti (2003) (epizoda) (S06E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Volná jízda (2012) (epizoda) (S04E10)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Homer versus 18. dodatek Ústavy (1997) (epizoda) (S08E18)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Důvěrnosti v základní škole (1997) (epizoda) (S08E19)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Psí pozdvižení (1997) (epizoda) (S08E20)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Stařec a Líza (1997) (epizoda) (S08E21)

Animovaný / Komedie
20:15

Parta z penzionu (2019) (pořad)

Komedie
21:20

Těžká dřina (2011) (pořad)

Reality-TV
22:00

Brickleberry - Trip to Mars (2013) (epizoda) (S02E11)

Animovaný / Komedie
22:55

Simpsonovi - Homer versus 18. dodatek Ústavy (1997) (epizoda) (S08E18)

Animovaný / Komedie
23:20

Simpsonovi - Důvěrnosti v základní škole (1997) (epizoda) (S08E19)

Animovaný / Komedie
23:50

Simpsonovi - Psí pozdvižení (1997) (epizoda) (S08E20)

Animovaný / Komedie
00:20

Simpsonovi - Stařec a Líza (1997) (epizoda) (S08E21)

Animovaný / Komedie
00:50

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Volná jízda (2012) (epizoda) (S04E10)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
01:50

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:05

Star Trek: Discovery - Válka přede mnou, válka za mnou (2018) (epizoda) (S01E14)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:20

Slunečná - Prsten pro princeznu (2020) (epizoda) (S01E20)

Komedie / Romantický / Rodinný
08:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:05

Rosamunde Pilcher - Srdce ve větru (2008) (epizoda) (E81)

Drama / Romantický
13:55

Záchranáři z hor - Nad mraky (2019) (epizoda) (S11E04)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:55

Záchranáři z hor - Mateřské štěstí (2019) (epizoda) (S11E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Mateřské štěstí (2019) (epizoda) (S11E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Závěť (2019) (epizoda) (S11E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Vítězství lásky (2007) (epizoda) (E75)

Drama / Romantický
21:55

Slunečná - Pidilihovar (2020) (epizoda) (S01E21)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:10

Dobré zprávy - Souboj o pozici (2023) (epizoda) (E15)

Drama / Komedie
00:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:15

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:15

Čarodějky - Tři blondýnky (2003) (epizoda) (S06E04)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:10

Čarodějky - Láska je mocná čarodějka (2003) (epizoda) (S06E05)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama