Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pondělí 09.08.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Ordinace v růžové zahradě - Kriminálníci přece nebrečej (2021) (epizoda) (S16E37)

Rodinný / Drama
08:05

Odložené případy - Perfektní den (2005) (epizoda) (S03E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk se opíjí (2005) (epizoda) (S04E05)

Komedie / Krimi / Drama
10:00

Můj přítel Monk - Pan Monk a paní Monková (2005) (epizoda) (S04E06)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:15

Comeback - Zdravý a nemocný (2008) (epizoda) (S01E08)

Komedie
12:50

Hospoda - Den poté (1997) (epizoda) (S02E22)

Komedie
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Kriminálka Anděl - Vesnická balada (2010) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Drama
15:25

Okresní přebor - Konvoj (2010) (epizoda) (E11)

Komedie / Sportovní
15:55

Okresní přebor - Láska (2010) (epizoda) (E12)

Komedie / Sportovní
16:30
17:25

Můj přítel Monk - Pan Monk se opíjí (2005) (epizoda) (S04E05)

Komedie / Krimi / Drama
18:20

Můj přítel Monk - Pan Monk a paní Monková (2005) (epizoda) (S04E06)

Komedie / Krimi / Drama
19:15

Odložené případy - Perfektní den (2005) (epizoda) (S03E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:55
21:05

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Ordinace v růžové zahradě - Kriminálníci přece nebrečej (2021) (epizoda) (S16E37)

Rodinný / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Odložené případy - Perfektní den (2005) (epizoda) (S03E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
03:50

Kriminálka Anděl - Vesnická balada (2010) (epizoda) (S02E09)

Krimi / Drama
04:35

Rosamunde Pilcher - Pouto lásky (2004) (epizoda) (S01E57)

Drama / Romantický
06:35

Walker, Texas Ranger - Setkání (1994) (epizoda) (S02E22)

Akční / Dobrodružný / Krimi
07:35

Policie Hamburk - Kočičí vrah z Wandsbeku (2012) (epizoda) (S06E27)

Krimi / Drama
08:35

Policie Hamburk - Znovu od začátku (2012) (epizoda) (S06E28)

Krimi / Drama
09:35

Komisař Rex - Černá listina (1999) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Akční / Mysteriózní
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Honba za diamantem (1984)

Dobrodružný / Komedie / Romantický
16:30

Telebazar (2003) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
17:45

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
18:45

Komisař Rex - Černá listina (1999) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Akční / Mysteriózní
19:45

Policie Hamburk - Kočičí vrah z Wandsbeku (2012) (epizoda) (S06E27)

Krimi / Drama
20:45

Policie Hamburk - Znovu od začátku (2012) (epizoda) (S06E28)

Krimi / Drama
21:45

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
23:20

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Chlupatá rota (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:15

M*A*S*H - Padlý idol (1977) (epizoda) (S06E03)

Komedie / Drama / Válečný
02:50

M*A*S*H - Kdo se směje naposled (1977) (epizoda) (S06E04)

Komedie / Drama / Válečný
03:20

Ohnivý kuře - Velká dortová pomsta (2016) (epizoda) (S01E23)

Komedie
04:50

Doktor z vejminku - Veřejné osvětlení (1982) (epizoda) (E04)

Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Horákovi - Hra o lípu (2007) (epizoda) (S02E02)

Komedie / Rodinný
07:25

O stříbrném a zlatém vajíčku (1981) (TV film)

Pohádka
08:10

Jsou hvězdy, které nehasnou (2002) (TV pořad)

Hudební
09:10

Záchranáři (2003) (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 8 (2019) (epizoda) (S08E08)

Drama / Historický
11:00

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
11:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:10

Malý pitaval z velkého města - Majitel autoservisu (1986) (epizoda) (E10)

Krimi / Drama / Thriller
15:10

Malý pitaval z velkého města - Autorka detektivních povídek (1986) (epizoda) (E11)

Krimi / Drama / Thriller
16:09

Výsledky losování Šťastných 10 a Extra renty

16:10

Všichni musí zemřít (2005) (TV film)

Krimi
17:40

Velké sedlo - Kalná voda (1986) (epizoda) (E05)

Drama
18:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:55

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:25

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
20:10

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
22:50

Žiješ jenom 2x (2013) (TV pořad)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
00:25

Cestománie (1999) (TV seriál)

Dokumentární
00:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 8 (2019) (epizoda) (S08E08)

Drama / Historický
03:55

Bez ženské a bez tabáku - Případ Kukta (1980) (epizoda) (E01)

Komedie
04:15

Ropáci (1988) (studentský film)

Krátkometrážní / Sci-Fi
04:40

Válečné lodě (2017) (TV seriál)

Dokumentární
05:25

Nacistické megastavby - Pevnost Berlín (2013) (epizoda) (S01E06)

Dokumentární / Válečný / Historický
06:15

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
06:30

Neobyčejná planeta - Únik (2018) (epizoda) (S01E06)

Dokumentární
07:15

První přítel člověka (2018)

Dokumentární
08:05

Pomáháme jim přežít - Toulavý autobus v Kamerunu (2019) (epizoda) (E02)

Dokumentární
08:30

Poslední lovci v Namibii (2013) (TV film)

Dokumentární
09:25

Vzestup civilizace (2014) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
10:20

Letecké katastrofy - Slepý úhel (2012) (epizoda) (S11E08)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
11:10

Náhradník (1975)

Komedie
12:45

Japonsko z výšky - Ze země sněhu do Tokia (2018) (epizoda) (E02)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Angelika a sultán (1968)

Romantický / Historický / Dobrodružný
15:40

Piknik (2014) (TV film)

Drama
17:05

Učitel - Epizoda 3 (2017) (epizoda) (S02E03)

Krimi
18:00

Učitel - Epizoda 4 (2017) (epizoda) (S02E04)

Krimi
19:00

Poslední rudý princ (2015)

Dokumentární
19:55

Stopy, fakta, tajemství (2012) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
20:25

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:50

Přidej se (2004) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:20

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:45

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:10

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:40

Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (2007) (TV pořad)

Dokumentární
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Apokalypsa: 1. světová válka - Vztek (2014) (epizoda) (E01)

Dokumentární / Válečný / Historický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Japonsko z výšky (2016) (TV film)

Dokumentární
03:25

Samci versus samice (2018) (TV seriál)

Dokumentární
06:50

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:45

Teleshopping Soukup shop

08:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:00

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Soudkyně Barbara (2015) (TV pořad)

Reality-TV / Drama
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
15:10

Tajemství filmových hvězd (2011) (TV film)

Dokumentární
15:45

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
16:55

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:15

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný
19:15

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
19:55

Hlavní zprávy (2013) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:00

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:20

Troja (2004)

Drama / Historický / Romantický
07:30

Teleshopping

08:00

Božský Bruce (2003)

Komedie / Fantasy / Romantický
09:50

The Avengers (2012)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
12:30
14:00

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Dobrodružný / Akční / Fantasy
16:50

Vyvolený (2000)

Thriller / Drama / Mysteriózní
18:55

Na hraně zítřka (2014)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
20:55

Pařba na třetí (2013)

Komedie
23:10

Strýček Buck (1989)

Komedie / Drama
00:55

Můj přítel Monk - Pan Monk se opíjí (2005) (epizoda) (S04E05)

Komedie / Krimi / Drama
01:45

Můj přítel Monk - Pan Monk a paní Monková (2005) (epizoda) (S04E06)

Komedie / Krimi / Drama
02:30

Dinosaurus (2000)

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný
04:25

Hvězdná brána - Protiúder (2006) (epizoda) (S10E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:25

Hvězdná brána - Pamatuj na smrt (2006) (epizoda) (S10E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:30

Kurz sebeovládání - Charlie a sexy ajťačka (2014) (epizoda) (S02E76)

Komedie
06:50
07:20

Simpsonovi - Strach z létání (1994) (epizoda) (S06E11)

Animovaný / Komedie
07:50

Simpsonovi - Homer Veliký (1995) (epizoda) (S06E12)

Animovaný / Komedie
08:20

Simpsonovi - A s Maggií jsou tři (1995) (epizoda) (S06E13)

Animovaný / Komedie
08:50

Simpsonovi - Bartova kometa (1995) (epizoda) (S06E14)

Animovaný / Komedie
09:10

Hvězdná brána - Spolek zlodějů (2006) (epizoda) (S10E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:10

Hvězdná brána - Výprava, část první (2006) (epizoda) (S10E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:15
11:45

Kurz sebeovládání - Charlie sjede Patricka (2014) (epizoda) (S02E79)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Výjevy z třídního boje ve Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E14)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Homer ve službě (1996) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie
14:15

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
15:00

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:15

Teorie velkého třesku - VHS reminiscence (2018) (epizoda) (S12E10)

Komedie / Romantický
16:45

Teorie velkého třesku - Rozhádaný paintball (2019) (epizoda) (S12E11)

Komedie / Romantický
17:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
17:45

Simpsonovi - Výjevy z třídního boje ve Springfieldu (1996) (epizoda) (S07E14)

Animovaný / Komedie
18:15

Simpsonovi - Udavač Bart (1996) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Líza bortí mýty (1996) (epizoda) (S07E16)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Homer ve službě (1996) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie
19:40
20:10

Kurz sebeovládání - Charlie sjede Patricka (2014) (epizoda) (S02E79)

Komedie
20:40

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:45

Živí mrtví - Hněv (2018) (epizoda) (S08E16)

Horor / Thriller / Drama
22:45

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:10

Odstřelovač - Přes čáru (2018) (epizoda) (S03E06)

Akční / Drama
01:00

Odstřelovač - Nejvyšší soud (2018) (epizoda) (S03E07)

Akční / Drama
02:15

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:20

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:15

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:10

Nikdo není dokonalý (1998) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
06:25

Dokonalí rodiče (2006) (TV film)

Drama
08:10

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Historický
09:05

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Historický
10:05

Čarodějky - Školní sraz po létech (2004) (epizoda) (S06E17)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:05

Čarodějky - Pavoučí démonka (2004) (epizoda) (S06E18)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rosamunde Pilcher - Tak blízko nebi (2004) (epizoda) (S01E58)

Drama / Romantický
15:55

Versailles - Otázka důvěry (2018) (epizoda) (S03E02)

Drama
17:00

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
18:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:05

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
20:05

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
20:55

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
21:55

Versailles - Otázka důvěry (2018) (epizoda) (S03E02)

Drama
23:10

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:25

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:00

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný

Reklama

Reklama