Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

evelouch

Moje oblíbená série- 1. Díl není tím nejlepším, ale zato je tu větší důraz na záporáky- Three finger a jeho partu. Klasický slasher, který je ale super podívaná! ()

tXtX

Jediná časť z celej tejto brakovo Déčkovej série, ktorá stojí za to. Hustá atmosféra, naozajstný herci (žiadne amatérske ksichty) a parádne masky od majstra v obore. Až je škoda, že nesie názov Wrong Turn, nezaslúži si byť spájaný s tými lacnými hovnami čo povychádzali po ňom.. ()

Nepl

V rámci obdobných hororů nadprůměr. Škoda však posledních 15 minut, které dojmy z filmu výrazně snižují... ()

Wiceman

Už od episody Akt X Home nemám rád zdeformovaný vidláky ... to jejich křepčení je tak iritující, že být to já kdo se válí pod postelí a nad nim chrápou tři kanibalové, co zrovna zabili mojí kámošku, tak bych vzal z nejbližšího stolu nůž a pěkně bych jim ho narval do oka. Ušetřilo by to spoustu životů. Just sayin'. ()

Mountain

Úchylné, krvavé, depresivní i napínavé. Takhle má vypadat horor, ale zřejmě ne pro starší diváky. Je zde patrná snaha o důraz na hnusotu, atmosféra ustupuje do pozadí, ale i tak je jí dost na to, aby se mi film jako takový líbil. ()

Kaylar

Skupinka sadistických zmutovaných stvoření má poněkud nestandardní způsob obživy: v rozlehlých lesích Západní Virgínie nastražuje pasti na automobilisty, kteří zde zabloudí a systematicky je likviduje. Kromě toho, že si následně přivlastní jejich majetek, tak si také mutanti pochutnávají na tělech svých obětí. A co neskonzumují hned, uloží si na později ve svém útulném příbytku. Proč mě jen variace na toto téma vždycky tak baví? A proč vlastně vůbec nechodím do lesa...? ()

Destheras

Nad větou "co budeme dělat" se směju už preventivně. Nevím, jestli měl být tohle strašlivý krvák, já jsem byla ráda, že jsem se dokoukala do konce ()

PRASÁK

Toto je velmi napínavej a nervy drásající horor. A když si ho pustíte za tmy v noci, tak se budete i bát. Snímek natočil americkej režisér Rob Schmidt, kterej má na svým triku filmy jako: Saturn, Zločin a trest na předměstí, Vraždy podle abecedy nebo TV-seriály jako: Mistři hrůzy či Podstata strachu. A mimochodem, tenhle horor „Pach krve” se dočkal dalších pěti pokračování: „Pach krve 2: Cesta nikam” (2007), „Pach krve 3” (2009), „Pach krve 4: Krvavý počátek” (2011), „Pach krve 5: Krvavý masakr” (2012) a „Pach krve 6: Krvavý hotel” (2014). Pokud tedy máte rádi tenhle druh napětí, koukněte se na to! ()

Korra

Film, který poctivě dodržuje pravidla žádnru - snad až na to, že poslední přeživší není obvyklá panenská "final girl", ale dvojice nejschopnějších členů výpravy. Na film tohoto typu dobré obsazení a sympatické postavy, kterým fandíte. Nádhrná příroda a násilí tak akorát. Jedinou výhradu bych měla k padouchům; ty masky mutantů byly na hranici parodie... To byl ale možná záměr, kdo ví. ()

andy60

Na žádné duchaplnosti tu nenarazíte, ale kdo by je také v hororu hledal, že? Partička fešáků obývá chatrč uprostřed lesů, kam bych bez ochranných prostředků ani nenakoukl. No, a do cesty se jim připlete skupinka mladých teenegerů, kterým se rozbije auto a oni sevydají hledat pomoc. Bohužel nesprávným směrem. To je v kostce vše, o nic víc tu nejde, ale napětí a brutalita se tomu upřít nedá. ()

PhoenixTears

Pro mně jeden z nejlepších hororů. To je vše, nebudu nic víc rozepisovat. :)Jen by mne zajímalo, kde se vzali ty zrůdičky v ostatních dílech, když v jedničce byly zabití až na Boba ( ten třetí, nejmladší - Julian Richings ), a v dalších dílech jsou zase tři, i když vypadají trochu jinak a v jednom díle, je dokonce rodinka :D....... A také se dozvíte, že děda z benzínky v jedničce, je jejich otec. Docela kombinované, ale nijak nenavazující na sebe. ()

MrdDoHrnce

Pleskal jsem si přes něj asi hodinu a půl  x celý film a ještě deset minut po tom nemůžu říct že by nějak stříkal. Kanibalostgi mutmstsi byly sice moc pěkni, a měly tlusté tyče, ale trošku to pořád šourkem jezdilo po mém jazyku. Konec příšerný ale celkově to bylo jeden znejzoeiscj Filmů co jsem kdy viděl. Hruza ()

Somewheres

Pach krve je horor pro mladší diváky, kteří neočekávají žádný složitý děj ani nejsou nároční na námět nebo efekty. První a nejlepší díl šestidílné série Pach krve je o skupině lidí, kteří měli autonehodu uprostřed lesů a hledají telefon, aby mohli přivolat pomoc. Cestou narazí na opuštěný dům uprostřed lesů a nepozvaní vejdou dovnitř, aby z domu zatelefonovali. Telefon nenajdou, ale zato je v domě spousta cenných věcí, klíčů od aut, zubních protéz a lidského masa. Je tedy jasné, že něco není v pořádku, ale než stihnou dům opustit, vrátí se kanibalové z lesa a s sebou přinesou i mrtvé tělo jedné členky skupiny. Začíná tedy zběsilý útěk lesem i zuřivý boj o život. Lekací scény v toto filmu prakticky nejsou a dospělého člověka nemůže film nijak vyděsit, přestože představa kanibalů lovících lidskou kořist v lese není nic moc, ovšem v tomto podání naprosto neděsivá. Film má ale spád a dívat se na něj dá i přes to, že kanibalové jsou spíše směšní než děsiví. ()

GHOSTFACE.

Za mě skvělý film, ale těch pět hvězdiček není úplně čistých, možná. Prostředí filmu a výprava je super, hudba taky, herecké výkony ucházející. Jakž takž obstojný je i scénář, a Gore efekty. Máme tu taky sexy hlavní hrdinku, a epický závěr. ()

gggggg

Béčko, ktoré ničím a nikoho neuráža, scény sú predvídateľné a niektoré aj veľmi zle natočené. Avšak dej a postavy sú sympatické, na piatkový večer tak akurát. ()