Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

marleyy odpad!

5% Přísná hovadina, na které nenacházím žádné pozitiva. Odporně tupý scénář, odporné scény, trapné výkony, hnusné ale né strašidelné zrůdy. Bestiální blbost. ()

Eldrick

Jediný co si z týhle vyvražďovačky budu pamatovat je jediná vtipná scéna filmu (i když celý film mi příjde jako jeden velký vtip) - jsem šerifovo šípem propíchlé oko :)) ()

dyfur

...klasický horor........suroviny: mladí ľudia majú nehodu alebo idú na zlú odbočku a iba kúsok od civilizácie (odkiaľ idú) tak len možno pár km a ste území nikoho kde behajú väčšinou zdegenerovaní jedinci nielen fyzicky, ale i mentálne a nikde nikoho -samozrejme signál telefónny žiadny  (to už je klasická výbava) no a potom je dobré sa rozdeliť..........vieme,že nezahynú všetci ,ale väčšina iste...a  vy iste tušíte kto asi ostatne  atď - závisí od spracovania ....... tento film ničím nevybočuje z priemeru..... ()

Carlossss odpad!

Tak po dlouhé době jsem zase viděl vyloženě blbý film. Scénář snad sesmolili děti z Jedličkova ústavu nebo nějaký alkoholik za dva panáky rumu, protože celý film jsem seděl a říkal jsem si, kde jsem tohle už sakra viděl... Hlavní hrdinové a jejich inteligence nákupního košíku mě maximálně pobavili a přál jsem si jediné. Aby už konečně všichni chcípli:-D ()

jhr

Celkem solidní zábava která neurazí ale ani nenadchne a Eliza Dushku je samozřejmě jejím největší kladem! ()

ilemas

Horor u kterého se ani trochu nebojíte a jen se potutelně usmíváte nad trapnými dialogy a nesmyslným chováním postav navíc 100x viděné v jiných obměnách. Někdo někde uvízne, na benzínce se dozvědí o kratší cestě,už víte co bude následovat, vše se dá předvídat co bude v další minutě, stále dokola. Ptákovina. ()

Chen

Průměrný projekt novodobé vlny vyvražďovaček. Trojice zabijáků je slušně odporná a vysloveně se vyžívá v brutalitě, ale stejně tak brutální jsou kýčovité dialogy. Atmosféra je slušná, několikrát jsem se lekl, ale mohlo to být mnohem lepší. ()

MartinNDL

Stupidní horůrek na téma: utíkej a neohlížej se. Vykrádá co se dá, nepřináší nic nového. Ale je poměrně krvavý a brutální, navíc Dushku je hezounká, tak se na to alespoň pěkně dívá. ()

Martin741

Wrong Turn je kvalitny horor s nadupanym scenarom od Rob Schmidta. Film je o Zapadnej Virginii a Greenbriarskej divocine v USA, kde vystupuju ludia z hor. S reziserskou pracou Schmidta som spokojny, rezia je na urovni. Aj ked sa takmer ziadna atmosfera nekona, vyvrazdovacky su naturalisticke a drsne zaroven. Otvorene je spomenute, ze Wrong Turn sa inspiruje filmom Deliverance od Johna Boormana z 1972 roku a este tusim Texaskym Masakrom z 1974. Masky troch kanibalov su na urovni /Stan Winston uraduje/ a k tomu par hnusne drsnych scen /dievca na strome/ Wrong Turn 1 je najlepsi film zo serie Wrong Turn. Zvitazilo dobro nad zlom, nech to znie akokolvek, az horory ma naucili ze boj dobra so zlom je nevyhnutny a tuna dobro zivitazilo /rovnako ako u 8 mm, Lovci Lvu, Friday 13th, Halloween/. Pre mna urcite. 81 % ()

zdenotvor

Fantastická,napínavá atmosféra plná akcie a krvi.Tento film obsahuje všetky podmienky potrebné pre kvalitný a napínavý horor.Krásne zelené,obrovské lesy,starý dom v horách,sympatickí herci,znetvorení zabijaci ktorí zmasakrujú všetko čo im príde pod ruku.Zaujímavosťou je že vačšina deju sa odohráva za denného svetla a film si i napriek tomu zachováva desivú atmosféru...Jeden z mojich najobľúbenejších hororov ()

peiton

Tento horor som mala možnosť vidieť v škole pred XY rokmi na našej školskej projekcii.A musím skonštatovať,že to bolo veľmi originálne,jedinečné,malo to desivú atmosféru,napätie a vôbec všetko čo pravý horor má mať.Lenže s odstupom času a s každým dalším pokračovaním to dospelo u mňa do takého štádia,že už mám po krk zmutovaných primitívov,čo behajú po lesoch a vraždia ľudí.Dalšie nasledujúce časti (výnimku tvorí Wrong Turn 4) sú pre mňa len silené,maximálne nudné napodobeniny,ktoré nemajú už čím prekvapiť a čo ponúknuť.Jednotka je proste jednotka s piatimi hviezdičkami. ()

Jino

Tuctový horor, ve stylu texasského masakru, Hory mají oči a spousty dalších. škoda že je právě tuctový a takovýchto filmů je docela dost... a navíc tento není ničím vyjímečný. Ale i tak není špatný. 50% ()

cariada

Další horor na způsob Texas.masakru,ale povedený. Tady jsou místo zmagořený rodiny trojice jakých si znetvořených bráchů z incestního vztahu. Nejspíš k nim patří i ten z té pumpy, ten jediný dalo by se říct je " normální ". Jak jinak opět pětice pubertáků co jedou někam na víkend mají nehodu do toho se přímíchá jiný mladík ,který do nich nabourá a rázem jsou všichni zpárovaný. Nastává typická blbost a to že se rozdělí čtyři jdou pro pomoc a dva zůstávají (jak jednoduše oddělit první oběti) škoda té zrzky byla velmi pohledná ,ale bráchové jí ještě trošku přikrášlili tím že přebytečné maso osekali. A pak už se soustředíme jen na onu čtveřici ,která se ocitá v pasti těch magorů. Od záčátku je jasné kdo přežije a kdo né. Poněkud dlouho jim trvá než se začnou taky bránit , ze zmínku stojí přišpendlení jedné z dívek ,která stejně byla až příliš hysterická, ke stromu sekerou a zbytek pěkně odpadne. Na konci mě přijde jako když ty zrůdy ani nejdou zabít (někdo musí zůstat na další díl) ()

bourec

Solidní a můj oblíbený horrůrek o zmutovanejch parchantech,který si v lese zadělali na celkem velký vrakoviště.I když je to plný klišé,tak jedno se tomu musí nechat.Je správně brutální a na konci dostanou ty hybridi alespoň trochu na držku.70%. ()

Mefistofelle

Tak to tady máme... film The Hills Have Eyes má brášku. Tentokrát však oči nemají hory, ale lesy kdesi v odlehlé oblasti Virginie. A největší nebezpečí zde nepředstavují medvědi ani možnost, že na silnici narazíte do nějakého většího kopytníka, ale léty inbreedingu poznamenaná skupinka zmutovaných buranů. Je to naprosto ukázkový úkaz hixploitationu. A od tohoto žánru už se moc nového očekávat nedá, takže pokud do toho jdete s tímhle poznatkem, zklamaní nejspíš nebudete. Já osobně jsem nejdřív chtěla hodnotit jenom dvěma * a důvod jsem k tomu měla jednoduchý - většina postav byla absolutně nesnesitelná. Jediné štěstí bylo, že postupně všechny vychcípaly (rozuměj, burani se rozhodli, že si na nich pošmáknou). Druhá polovina je na tom o dost lépe a proto nakonec nemám problém jít s hodnocením výš. ()

Nach

Nezaujalo ani nezapůsobilo. Záporáci jsou zde (ač se snaží o opak) neinteligentní slintáčci, kteří touží po lidském mase a mají výdrž, že by jim i Superman mohl závidět. Kladní hrdinové též moc hrát neumí a ani jinak mi nejsou sympatičtí. Tedy do nulového příběhu jsem se nijak nevžil. Jen jediná scéna na mě udělala dojem. Honička v korunách stromů. 50% ()