Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

Stifut odpad!

Smidt povedal, že po vzhliadnutí tohto filmu sa budeme báť chodiť do lesa...........viac som sa v lese bál keď som si spomenul ako Gargamel chytal šmolkov ako keď som si spomenul na toto jedno veľké klíšé........pre mňa 0/10 ()

wolfstone

No další kopie Texaského masakru. Je to na 1 hvězdu. Ale jelikož je to celkem slušně brutální a hrají tam moc pěkné, i když trošku hysterické kočky :) dávám hvězdy 2. ()

r3musko

Čakal som jeden z mnohých brutálnmych hororov, ktoré nikoho neprekvapia. Mýlil som sa... Prekvapil ma... Celý príbeh je veľmi jednoduchý (výlet v prírode, útek...) a tým je film geniálny. Príjemná zmena po tých ťažkých psychách. Po náročnom dni je to super oddychovka, pri ktorej nemusíte namáhať mozgové bunky. Skoro celý dej sa odohráva cez deň, čo je pre mňa veľké plus. Niektoré horory vám pri snahe docieliť temnú atmosféru noci ukážu čierne plátno. Pach krvi má perfektný moment prekvapenia a s postupom času stále nechutnejšie scény (ako inak). Ku koncu sa začne trocha naťahovať, čo je zvláštne na film, ktorý má 80 min. ()

bax odpad!

Horšiu zbierku teenagerských klišé som nevidel a dúfam, že ani neuvidím. Prečo si to tieto filmy vždy musia pokaziť vecami typu: "ideme do zrubu do ktorého nevedie žiadne vedenie - možno tam bude kúzelný telefón", "mutanti, ktorý práve zabili našich priateľov spia, ale my sa namiesto odplaty dáme na útek", "hlavný hrdina sa chytá podvozku auta (mimochodom dosť nízkeho) a takto sa vydáva naprieč lesnou cestou - jeden hrboľ a bola by z neho placka, ale on to prežije bez ujmy", "hrdina s postrelenou nohou prekonáva najťažšie prekážky úplne jednoducho" a podobne. Proste pre mňa odpad. ()

Nikopol

Velmi vtipný film o jakýchsi zmutovaných vidlácích, kteří pronásledují americké teenagery. Pokud se rádi smějete vyvražďovacím hororům, pak doporučuji. ()

marocco

Vcelku slušná vyvražďovačka s nie najhoršou atmosférou, ktorá však bola pokazená tým, že väčšina filmu sa odohráva cez deň. Niektoré ľakačky zafungovali, celkovo som spokojný, čakal som väčší trapas. ()

mindkiller

Určite jeden z hororov, ktorý si oplatí pozrieť. Mám rád filmy, kde sa môže krásny les premeniť na atmosféricky stiesňujúci, krvavý priestor, kde máte pocit lovenej zvere. ()

BillyBob

Další z řady teenagerských vyvražďovaček, ale musím uznat že jedna z těch lepších. Masky byly celkem realistické a atmosféra byla taková, jakou má horor mít. Přesto je to ale blbost, ve které snad ani nejde o děj, jako spíš o to, snažit se vyvraždit co nejvíc hlavních postav. Horory prostě nebudu mít nikdy rád. ()

bocy

Mne sa to páčilo, hoci tu bola určitá podobnosť s filmom "Deliverance", ale spracovanie omnoho lepšie.:-) ()

Smoldo56

Nieje to až tak brutálne, nieje to ani hororové, nehrajú tam hollywoodske hviezdy ale aj tak je to kult medzi medzi akčnými hororami posledných rokov. Trochu klišovitý scenár v ktorom sa parta teenagerov (klasika) stratí vo Virgínskych lesoch, kde sa rozhodla usídliť aj parta sado-maso-psychicky-degenerovaných týpkov, ktorí namiesto mlieka pijú štavu z ludských mozgov, na raňajky si podávajú ľudské vnútornosti a namiesto MTV sa zabávajú vraždením turistov. Hoci horor sem-tam krváca kvoli dieram v scenári, svoj účel plní až prekvapivo dobre a moj dojem je mrazivejší ako z ktoréhokoľvek Halloweenu či Screamu. Lov sa može začať... ()

whoof

Svůj účel tenhle film splnil nad očekávání dobře. Možná to bude tím, že jsem od něj nic extra neočekával :) ()

dude_sal

no na prvy pohlad je jasne o co sa jedna. Krv a zase len krv. skoda ze scenar je napisany tak naivne. hoci niektore momenty stoja za to. kazdopadne celkovy dojem je dobry. zabavit sa da. skoda lacnych momentov kedy vidno ze tela su z gumy. ale to sa stava. kazdopadne ukazali tak trosku novy smer v zanri horor. kazdy si myslim pride na svoje. prakticky cely film sa nesie v rychlom tempe a ponuka dost dobrych napadov. hodnotim ho tak na 85 %. ()

ohneta

Cha cha, docela ulítlá vyvražďovačka, která má celkem už další tři pokračování, které jsem také viděl ( a kupodivu na sebe navazují a nejsou také špatné) a divím se, proč se u nás na DVD nevydali?? Stejně jako 30 dní dlouhá noc, nebo super film : sci-fi-historický-horor - Cizinec. A další a další.................. ()

Gorefa

Slabota, zhruba od první třetiny filmu jsem fandil těm zmutovancům, aby ty mladý pitomce co nejrychleji naporcovali a byl konec. Hvězdička navíc za scénu ve stromech a sejmutýho šerifa, jinak mě chování hlavních postav dost rozčilovalo. Např. scéna v chatě mě úplně otrávila - vědí, co je ten spící pán zač, ale nejsou schopní vzít kterékoli povalující se náčiní a zajistit mu spánek věčný. Místo toho utečou někam, kde pak před těmi pány pobíhají jako králíci na honu... V porovnání třeba s Hills have eyes opravdová sračka! ()

Blood311

Tak tohle bylo hodně slabý, spíš než abych se bál, sem se smál... Nevim já si pod pojmem horror představuju film, po ktrerym budu posranej a nebudu moct usnout a to se mi snad ještě nestalo, přišlo mi to docela dost podobný TMMP, ale tohle bylo o hodně slabší, primitivní scénář, když došlo k tý bouračče už sem veděl jak to dopadne, předvídal sem co třeba zrovna nastane v daný situaci a vždycky sem to uhodl, jako nevim co by v tomhle filmu mělo bejt brutálního, to že někoho zastřelí lukem? hm :-D, nebo to jak ji na tom stromě usekl tu hlavu, tohle bylo spíš k smíchu... ()

Novik

3 hvězdičky za to že jsem se bavil stupiditou ale také že mě to spíše než jako horor přišlo komedie. Ty ksichty těch zrůd byly k smíchu a poslední scéna u té jsem vyprskl smíchem a tak jsem si to pustil po 2, po 3, po 4...a bylo to zábavné pořád. :) ()