Hospoda

Česko, (1996–1997), 22 h 45 min (Minutáž: 24–29 min)

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská (více)

Série(2) / Epizody(52)

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů. (TV Nova)

Astu.

Když člověk nemá co dělat, tak proč ne. Ale na každý díl by se vážně koukal asi jenom blázen. Ze všech sraček, co se vysílají na nově a spol. je asi tahle nejschůdnější. Snesitelní herci, celkem hodnověrné...ale co z toho, když se u toho cítíte jako člověk, kterému vymývají mozek. 4/10 ()

padlar

Přiznám se, že mně se tento tento Novácký seriál líbí. Pohodové, nenáročné pokoukání s příjemnou stopáží, a chytlavou melodií. ()

Koubes

Oddechovka, která i po několikátém opakování pobaví. Spousta výborných českých herců a hereček, kteří svou práci odvádějí výborně a dokážou bavit diváky od hospodského stolu. ()

Vaso

Seriál, u kterého si nádherně odpočinu. Nehledám žádné hluboké myšlenky i když sem tam nějaká vystrčí růžky, prostě nechám plynout děj a hospodské tlachání. Žádný z herců se nemusí stydět za předvedený výkon, určitě si to užívali jako já. Jenom nevím, proč vždycky dostanu chuť na pivo... :-) ()

Peregrina

já nejvíc miluju díl "Vynálezce" - Vendelín Kropáč, zlepšovatel a vynálezce.....jak tam Kanyza všechny prosí, aby ho toho člověka zbavili - "Pětikilo vám dám, pětikilo tomu, kdo mě ho zbaví!!!" A místo čaje mu nosí rum...Rukavice protizlodějky nebo samoúčelná sprcha..."vidíte, sprchuji se a přitom jsem oblečen!! :-D ()

Regig

Skvělé herecké obsazení, trefný a zapamatovatelný humor, gagy a hlášky které dodnes každý zná a které občas zaslechne v oblíbené hospůdce, od kamarádů a nebo jen tak v jiném pořadu v TV. Jsem rád že tento seriál pouští TV Nova aspoň jednou za rok. ()

CokoMuffin

Myslím, že na dobu, kdy to vznikalo (navíc v režii televize NOVA) je to dost solidní zábava... Ano některé díly jsou odhadnutelné, historky kostrbaté, ale co... Já osobně se u toho pobavím, což je asi to, co od TV komediálního seriálu očekávám... 3 hvězdy za seriál + 1 za herecké obsazení... Určitě si myslím, že si zaslouží vyšší hodnocení, než kolik tady na CSFD má... ()

JARDAHONDA

I když neholduji nalejvárnám,tak Hospoda mě baví..Je to seriál obyčejných lidí a to se mi líbí.Ćlověk při něm přijde na úplně jiné myšlenky a trochu uteče od reality..........aspoń na mě to,tak působí.Navíc příjemní herci,,,,,Takže určitě rád podpořím 4 hvězdama.. ()

billcarson

Nejlepší počin naši milované, vředovité, soukromé Tv Noha. Hospodu jsem měl vždycky rád pro tu relativně trefnou atmosféru. U nás na vesnici se s podobnými individui setkávám v místní hospě dodnes. Bróňa jako dokonalý prototyp kulaka, Menzel hraje parádně intelektuála a Vondruška jako polobezďák, nechápu jak tato persona mohla zahrát někoho takového. Výběr spolustolovníku je základním stavebním kamenem. A nezapomenutelná fráze. Šípek dej si čípek a vyjeď. K tomu úplně mega nej profesor tělocviku Venca Knop, hned si vzpomenu na Larryho Linvilla. Prostě gud. ()

papez12

Pre mňa úžasný český počin - "Zdar a sílu nájdeš v pívu"! Komicky chytré, vtipné, originálne, s Bronislavom Poloczkom, ktorý je z celého seriálu podľa mňa najlepší. " Neříkej mi dedku já ti taky neříkam cucáku.(Lubomír Lipský st.) " A len by som chcel dodať, že česť pamiatke Bronislava Poloczeka, odpočívaj v pokoji. R.I.P ()

burg

Nehodnotím jako umělecké dílo, ale kvůli srandě. Na seriál se můžu koukat stále dokola a nenudí. Nejlepší díl je "Den poté" a "Záskok". ()

martan1

Seriál, kterému dávám čtyři hvězdčiky, protože mě stále baví. Vysvětlit to nedokážu, ale kdykoliv běží na Nově, tak se rád podívám. ()

Puchyr

Viděl jsem to už tolikrát, ale příjde mi to zábavné a atmosféra té hospody a příběhu na mě působí příjemně kladně. Rád si ji pouštím v dlouhých nudných večerech, ale i odpoledne protože umí zvednou náladu za tzv.za každého počasí. Já jen lituju toho že dílů není alespoň dvojnásobně víc. Na ČR vynikající. ()

zuzanka020

Podle mě krásně typicky vystiženo prostředí českých hospůdek..Ať si kdo chce co říká je v tom humor a ten když se spojí se skvělými herci Nárožný,Potměšil,Menzel,Kanyza,Lipský, atd...Vznikne tento skvělý seriál. ()

Chroe

Má to své momenty..ale to se opravdu v jednom díle musí sejít ucházející scénář a že to herce zrovna bavilo. Jako celek je to průměr. ()

Michalski

Hvězdné obsazení v kultovní záležitosti. Pro někoho blbost, pro někoho klasická česká modla a hromada hlášek, které se u piva často využijí. Navíc v některých momentech, když sleduji pana Poloczka, smíchy se popadám za břicho. ()

homer20

Já absolutně nechápu tak nízké hodnocení tohoto seriálu,který já považuji za suveréně nejlepší z produkce TV Nova. Některé díly(Vetřelci, Nekuřácký den,Rande Vú,Den Poté...) jsou prostě dokonalé :-) A když se k tomu připočtě výtečné herecké obsazení tak mi to vychází na 5*. ()

Ka.Stan

Podle mě to byl typický obrázek z hospod (jsem mladší ročník, takže se předem omlouvám jestli tomu tak nebylo), sice se někdy řešily vyloženě "kra...y" ale to patří snad ke každé hospodě ()

Zemřel Ladislav Potměšil

07.09.2020

Věra Tichánková 1920 - 2014

Věra Tichánková 1920 - 2014

09.01.2014

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012