Návštěvníci (TV seriál)

The Visitors

Sci-Fi / Rodinný / Komedie

Československo / Francie / Švýcarsko / Západní Německo, 1983, 15x30 min

Karel Svoboda

Josef Bláha, Josef Dvořák, Dagmar Patrasová, Jiří Datel Novotný, Vlastimil Brodský, Viktor Král, Vladimír Menšík, Dagmar Veškrnová-Havlová, Eugen Jegorov, Dana Bartůňková, Klára Pollertová-Trojanová, Jiří Lábus, Jitka Molavcová, Jaroslav Rozsíval, Jan Hartl, Jiří Císler, Jiří Kodet, Laďka Kozderková, Lukáš Bech, Jiří Krampol, Helena Růžičková, Ondřej Vetchý, Karel Koloušek, Bořivoj Navrátil, Otto Šimánek, Jan Čenský, Miroslav Moravec, Jana Švandová, Jiří Havel, Jana Břežková, Zdeněk Martínek, Vladimír Brabec, Jaromír Kučera, Josef Střecha, Jan Kuželka, Jitka Zelenohorská, Ludmila Zábršová-Molínová, Věra Kalendová, Otakar Brousek st., Zdenka Procházková, Marie Málková, Mahulena Bočanová, Jan Přeučil, Jaroslav Tomsa, Václav Vydra nejml., Milan Klásek, Alena Procházková, Martin Stropnický, Jiří Žák, Josef Šebek, Karel Hovorka st., Vladimír Pospíšil, Vladimír Hrabánek, Zuzana Burianová, Jaroslav Mareš, Lída Plachá, Vladimír Kratina, Petr Svárovský, Zora Jandová, Jan Kehár, Marta Kaňovská, Jan Skopeček, Ilona Svobodová, Václav Štekl, Mnislav Hofmann, Lubomír Kostelka, Oldřich Velen, Miloslav Kročil, Taťána Čechovská, Božena Fixová, Zdeněk Hodr, Daniel Dítě, Stanislava Bartošová, Roman Hájek, Ludmila Slancová, Jitka Nováková, Elena Strupková, Zdeněk Srstka, Anna Wetlinská, Jana Viščaková, Luďa Marešová, Jan Kaněra, Milan Svoboda, Vladimír Brabec (vyp.)

Ta Dáda v rybníku je dodnes nezapomenutelná:-)) Stejně jako hláška Pozor, hovoří CML!!!(13.1.2014)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) |(21.7.2013)

Typický příklad "malého českého sci-fi," odehrávajícího se hlavně v přítomnosti. Když vidím jak profesionálně je seriál zmáknut, tak nezbývá než si postesknout nad úpadkem českých televizních seriálů. Něco takového by dnes už vzniknout nemohlo. Od té doby se se do ČT snaží zavádět tržní a konkurenční prostředí, jde to s kvalitou strašně z kopce. Málo prostředků a času. ČT přece nemusí být zisková ne? Neměla by se spíše zaměřovat na kvalitu?(9.7.2007)

Dagmar jsem měla raději v jiných rolích...(14.8.2008)

Díky určitým pasážích pro mě skvělý seriál.(12.9.2010)

• Viktor Král