Návštěvníci (TV seriál)

Visitors, The

Sci-Fi / Rodinný / Komedie

Československo / Francie / Švýcarsko / Západní Německo, 1983, 15x30 min

Karel Svoboda

Josef Bláha, Josef Dvořák, Dagmar Patrasová, Jiří Datel Novotný, Vlastimil Brodský, Viktor Král, Vladimír Menšík, Dagmar Veškrnová-Havlová, Eugen Jegorov, Dana Bartůňková, Klára Pollertová-Trojanová, Jiří Lábus, Jitka Molavcová, Jaroslav Rozsíval, Jan Hartl, Jiří Císler, Jiří Kodet, Laďka Kozderková, Lukáš Bech, Jiří Krampol, Helena Růžičková, Ondřej Vetchý, Karel Koloušek, Bořivoj Navrátil, Otto Šimánek, Jan Čenský, Miroslav Moravec, Jana Švandová, Jiří Havel, Jana Břežková, Zdeněk Martínek, Vladimír Brabec, Jaromír Kučera, Josef Střecha, Jan Kuželka, Jitka Zelenohorská, Ludmila Zábršová-Molínová, Věra Kalendová, Otakar Brousek st., Zdenka Procházková, Marie Málková, Mahulena Bočanová, Jan Přeučil, Jaroslav Tomsa, Václav Vydra nejml., Milan Klásek, Alena Procházková, Martin Stropnický, Jiří Žák, Josef Šebek, Karel Hovorka st., Vladimír Pospíšil, Vladimír Hrabánek, Zuzana Burianová, Jaroslav Mareš, Lída Plachá, Vladimír Kratina, Petr Svárovský, Zora Jandová, Jan Kehár, Marta Kaňovská, Jan Skopeček, Ilona Svobodová, Václav Štekl, Mnislav Hofmann, Lubomír Kostelka, Oldřich Velen, Miloslav Kročil, Taťána Čechovská, Božena Fixová, Zdeněk Hodr, Daniel Dítě, Stanislava Bartošová, Roman Hájek, Ludmila Slancová, Jitka Nováková, Elena Strupková, Zdeněk Srstka, Anna Wetlinská, Jana Viščaková, Luďa Marešová, Jan Kaněra, Milan Svoboda, Vladimír Brabec (vyp.)

Kolikrát jsme venku před barákem na sídláku vedly expedici Adam 84. Seriál, na který se nezapomíná. I dnes, když už si s dětmi před barákem nehraju - přesunuli jsme se na pískoviště - má své nezaměnitelné kouzlo.(4.10.2006)

Dal bych si amaroun.(14.4.2004)

Klasický český Sci-Fi seriál, který překonává drtivou většinu zahraniční produkce nejen svojí doby. Výborný po všech stránkách, hudba Karla Svobody je dodnes nezapomenutelná.(25.5.2005)

Kam se serou všechny americký seriály - toto je a navždy bude ten nejlepší sci-fi seriál.(11.3.2003)

Energeticky výživná šlichta zvaná Amarouny, CML nepostrádající sebereflexi a děda Drchlík, znající dopředu sportovní výsledky jako předloha pro Back to the Future Part II. Marně sháním teplákovku expedice Adam 84..(23.9.2008)