Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 2
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Fleur6

Tu sa pri sledovaní ani nedá postrehnúť v akej sérii sa nachádzate - jednoducho to nestráca kvalitu a čo je skutočne zaujímavé pre sitcom - dej sa vyvíja ďalej a nestagnuje. Pozerala som päť sérií za sebou bez toho, aby som The Office musela zamieňať s iným seriálom a nenudil ma - seriózne, pri koľkých niečo takéto môžete povedať? Zaslúžene sa umiestnil v mojej TOP. Síce nerada citujem iných užívateľov, ale tentokrát musím, pretože sa úplne stotožňujem s časťou Revanxovho komentáru: „Začal som na troch, zvýšil na štyri a nakoniec som skončil pri piatich hviezdičkách. A najradšej by som dal viac." ()

ScarPoul

Samozrejme, je úplne zbytočné sa rozpisovať o tom, že anglická verzia je lepšia. Pretože aj napriek vysokej kvalite je to naozaj diskutabilné. Americká verzia sa po prvých 6 dielov, vybrala svojim smerom. A aj keď sa niektoré dejové línie dostali do rovnakého štádia ako to bolo v prípade anglického seriálu, celkovo je príbeh komplexnejší a zaujímavejší. Pre mňa sa jedná o jeden z najlepších seriálov. Jednak dokáže zabaviť a má svoje smutné a dramatické momenty a to všetko v dokonalej vyváženosti. Steve Carell je blázon a pre mňa jeden z najlepších súčasných komikov. Jeho filmy mám neuveriteľne rád a v tomto seriály som si ho užíval. Po jeho odchode, kedy by si človek mohol myslieť, že seriál skĺzne do hlúposti a už to nebude ono, sa seriál znova vybral iným smerom a znova bavil a dojímal. Jedna z veľkých výnimiek že všetkého veľa škodí. Toto by som mohol pozerať stále a zatiaľ ma to nikdy neomrzelo. Teším sa na deviatu sériu. 100% zábava a Rainn Wilson je dokonalý. ()

rawen

První pokus seznámit se s tímto seriálem proběhl tak, že jsem si jako velký fanoušek anglické verze stáhnul první díl a znechuceně sledoval otrocký remake originálu. Dal jsem to k ledu a nedávno zkusil další díly - a ono je to moc fajn! Vše vychází jen z původního prostředí a hlavních charakterů, ty se ale postupně ubírají jiným směrem a to je skvělé, protože teď už se mi zdá, že má americká verze jen málo společného s tou anglickou. Bál jsem se co bude předvádět Dwight Schrute - americká obdoba Garetha Keenena - a on je snad ještě lepší! Boss Michael Scott si z anglického kolegy Davida Brenta naštěstí nebere moc příklad a tak zatím co David je zakomplexovaný, sebestředný, urážlivý, arogantní idiot, Michael je spíš malé, uřvané, hysterické, žoviální, sobecké děcko --- a zábava je s ním skoro stejně velká. Všechno jinak zastřešují producenti (tvůrci původní Office), což je jednoznačně dobře, protože zápletky a vtípky jsou kvalitní a to už jsem "dojel" do prostřed čtvrté série... Bravo, fanatičtí uctívači The Office UK, nebojte se toho! 8/10 PS: 8.1.2012 bohužel se stalo Kanclu to, čeho jsem se obával, natáhli ho na X stovek dílů, odešel Steve Carell a z původní kousavě trapné břitké zábavy zbyla rodinná selanka... Ach jo... Snižuju hodnocení na 7/10 ()

6thSun

Další z řady trapnejch kopií kvůli ubohýmu (ale funkčnímu) navýšení kont běžných účtů všech zúčastněných. ()

Lacike

Nemam rad odporucania typu: vydrz nejako prvych xyz serii a potom sa serial rozbehne do genialnych vysin. Toto je ale presne ten typ serialu. Prva seria je mizerna. Herci sa este len zohravaju a scenaristi sa snazia neuspesne napodobnit britsky original. Lenze od druhej serie je to genialny pocin. Scenaristi si uz isli svojou cestou, herci pochopili o co tam ide, Carell sa vykaslal na otrasne ulizane haro, ktore mal v prvej serii a uz to slapalo ako svajciarske hodinky.Takze skuste nejako vytrpiet prvu seriu (nastastie ma len 6 dielov) a budete sa skvele bavit. Jeden z mala serialov, ktory sa s kazdou dalsou seriou neustale zlepsuje. (pisane po zhliadnuti piatich serii) ()

Gazy

První díl byl pro mě takové seriálové déjà vu, vážně jsem nečekal, že se americká verze bude tak striktně držet originálu a jediným rozdílem tak zůstane jen menší zábavnost a pro mě nesympatičtí herci. Postupem času se to, ale naštěstí začne zlepšovat, přesto britská verze je o třídu lepší. ()

Revanx

Začal som na troch, zvýšil na štyri a nakoniec som skončil pri piatich hviezdičkách. A najradšej by som dal viac. Dokonalý casting, dokonalá kamera, neuveriteľná autenticita a úžasná znelka. To všetko je The Office. ()

yakoob

Díval jsem se jenom na první dva díly a vnímám, že další by už byly pro mne ztrátou času...Nedokázal mě ani jednou pořádně rozesmát...Dvě hvězdičky dávám za zvláštní pojetí kamery, odlišné od jiných seriálů... ()

ladko

Pre mňa o dve triedy lepšie ako anglická verzia. Je zaujímavé, že na druhýkrát mi to prišlo ešte oveľa vtipnejšie. Jednoznačne najlepší z amerických súčasných komediálných seriálov. Carell to zahral lepšie ako Gervais. A charekter Dwighta-to je kapitola sama o sebe.To musíte vidieť. Hlášky: Michael:"Today I saved a life. My own. Am I hero? I really can't say. But yes." *** Michael: "And, even though we're still a family here at Dunder-Mifflin, families grow. And, at some point, the daddy can't take a bath with the kids anymore. I am upper management, and it would be inappropriate for me to take a bath with Pam, as much as I might want to." *** Michael: "We are going to learn how a warehouse works. Oh, I think this is going to work out great. Because managing the warehouse is a very important part of my job and I haven’t been there in months." *** Dwight: "I can’t do this." Michael: "That’s because you’re incapable of doing this. Because you don’t know how. Because you have no skills. Dwight, there’s no way I can possibly teach you what you need to know about public speaking by speech time." Dwight: "Okay…" Michael: "But I can teach you enough so that you don’t embarrass me or the company." Dwight: "Okay, deal. I’ll do whatever you say. No questions asked." Michael: "Well, if you have a question, you should ask me." Dwight: "I’ll try to think of one. When…" Michael: "Don’t try to think up a question just to humor me, just try not to be such an idiot." Dwight: "Is that an insult or is that part of the public speaking advice?" Michael: "Insult." ()

zdepapepa

Mám s tímto seriálem komplikovaný vztah. Ze začátku jsem k němu měl laxní přístup. Přišel jsem k němu formou "chci okusit více mockumentary seriálů jako Modern Family". Slabou první sérii vystřídala silnější druhá, začal jsem se sbližovat s postavami, s některými i ztotožňovat, třetí série už mi přišla lehce slabší, ale pořád dobrá, fandění se přelilo z určitých postav na jiné. Čtvrtou sérií, zejména jejím koncem se mi seriál znechutil. Postavy mi přišly malicherné, nesympatické a nikomu jsem nepřál jejich, často zvláštně získané, úspěchy. Příliv postav spíš uškodil než pomohl a ke konci jsem už nemohl dál trpět Jimovy vtípky, Michaelovy eskapády hraničící se zákonem nebo s prapodivných sexuálních relací v "kanclu". Pořád ale za určité momenty a některá moudra dávám tři hvězdy, znovu bych si to ale nepustil. ()

Defaultovna

Tak som to celé sfúkla za dva mesiace a musím povedať, že som si vypestovala slušnú závislosť. Seriál nie je pre každého, no ja ako kancelárska krysa som si užila všetky menšie aj väčšie epizódky na plno. Najobľúbenejšie postavy? Michael, Dwight a Creed. EVERYONE IN THE CONFERENCE ROOM! NOW! ()

Davered

Důkaz, že remake dokonalého seriálu může být ještě lepší než originál. Americká verze je vtipnější (i když někdy za cenu uvěřitelnosti) a hlavně v ní hrají lepší herci (Rainn Wilson!!!). Nenechte se zmást prvními díly, které jsou prakticky identickou kopií britské verze; postupem času se začne ubírat trochu jiným, vlastním směrem. ()

Paxxx.cz

Povedený seriál plný vtipných situací. Někdy jsou epizody skutečně geniální, že se směju od začátku do konce, jindy je díl tak nudný, že nestojí ani za podívání. Kvůli této kolísavosti pro mě 3,5. ()

ArsenalEagle

Kancl má pomalejší rozjezd, kdy první série je spíše oťukávací, pořádně se neví, jaký je ten správný charakter jednotlivých postav, jaké jsou jejich slabé, ale i silné stránky. Je to prostě taková klasika poameričtění velmi dobrého seriálu od NBC. Jenže to brzy odezní. Na první pohled otravné, nudné, nevtipné postavy se mění a sympatie k nim rostou exponenciálně, jejich charaktery ohromně rostou a vyvíjejí se. Ze slizkého Michaela je dobrý člověk, kterému na ostatních záleží víc než na sobě, z Dwighta je furt ten skvělý Dwight, Stanley má víc než zamručenou osobnost, Creed je ztělesněním boha. Výběr herců nemá chybu. Ano, seriál má sem tam mírně slabší díl, jenže originální příběhy a neuvěřitelná sympatie, se kterou si vás alespoň některé postavy musejí získat, vám nedovolí nedokoukat tenhle výborný sitcom až do konec. A co si budeme povídat, nevím jestli mohlo být lepší finále, než kterého se nám dostalo. ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování