zaack

Všechno co v tomhle filmu je, už bylo natočeno nejméně dvacetkrát. Přesto je to příjemná podívaná, především díky Wahlbergovi. ()

james11

Americký fotbal moc nesleduju, ale film jsem si celkem příjemně užil. A ten fakt, že to bylo natočené podle skutečné události, u mě v hodnocení vytlačil hvězdičku nahoru. ()

excelent

Já jako dlouholetý sportovec jsem si přišel s tímto filmem na chuť. Sice už je to ohrané téma, ať se týká basketu, hokeje, fotbalu, nebo ragby, ale vždy se mě to nějakým způsobem dotkne. Mark Wahlberg předvedl skvělí herecký výkon, a proto je tento film ještě trochu víc na úrovni než ostatní filmy se sportovní tématikou. Ale co ve mě trochu trklo, byl ten nábor nových hráčů, tomu jsem se musel trochu smát. Každý klub má scouty apod. natož potom prvoligový. Todle v životě nikde neuvidíme, takže kvůli tomuto jedinému okamžiku dávám 4 hvězdičky. ()

dubacek

Sportovní žánr a ještě podle skutečné události. Nemohl jsem zůstat v klidu. Kdo nechová ve svém srdci pravé fandovství, neocení příběh, ale bude hledat jednoduchost, předvídatelnost a kdo ví co ještě. ()

SantaCruz

Přesně moje krevní skupina, od první až do devětadevadesáté minuty jsem si to užíval jedním dechem. Wahlberg mě ohromil a přesvědčil pokorou. Ve spojení medové kamery a harmonicky doplňující hudby za 5* :-* ()

oskiii

Mám rád filmy se sportovní tematikou, navíc inspirované skutečným příběhem. A americký fotbal mám hodně rád, takže další plus :) Jasně, je to stokrát omílaný příběh, ale film neurazí a nezklame. Wahlberg/ Kinnear ve svých rolích výborní. ()

2060

Nevím jak vám, ale já tyhle sportovní filmy miluju. Film je sice trošku upravený než jak tomu bylo ve skutečnosti ale i tak díky němu budete mít příjemný večer. Sice zde ve vás nevzplanou žádné pořádné emoce, ale milovníci amerického fotbalu a sportovních zážitků budou určitě spokojeni. ()

Sodan Molotov

"Víte co znamená NFL? Na Fotbal Leví!!" Křičí fanoušek na svůj tým, ale i přesto zůstává na stadiónu dokud zápas úplně neskončí. Takováto věrnost svému týmu jde z filmu vycítat každou vteřinou. Všichni prožívají těžké časy a jediné co je dokáže povzbudit, nebo jim dát naději, je fotbal. Nádherně zpracovaný film o splnění si životního snu. Mark svou roli zahrál dokonale a já mu naprosto věřil tu jeho skromnost, oddanost týmu a hlavně to odhodlání jít dál. Ikdyž mu hodně lidí kolem říkalo, že na to nemá, tak stejnak šel dál. Nakonec sehrál jeden výborný zápas a okamžitě se z něj stal vzor pro všechny. ()

svechy

Nepřemožitelný opět dokazuje, že nemusíte být fanouškem daného sportu, abyste si ho zamilovali. Tento film je sice o level níže, než třeba Coach Carter a Moneyball, přesto jím nemusíte být zklamání. Film o naději a splněném životním snu. A o tom přeci v životě také jde! ()

luke1

Jo,tak tohle já můžu. film mě chytil od začátku a nepustil...půlku filmu jsem se přjemně usmíval a Vincemu fandil. Wahlberg to hrál tak, že jsem to tomu klukovi prostě přál a držel pěsti, jinak to ani nešlo. Kdo má rád filmy o fotbalu, tak tento se bude určitě líbit. Atmosféra, srážky, vzstajlovaní černoši a skvělé touchdownny, všechno co k tomu patří, až mám sto chutí si pustit NFL na NovaSport :o) ()

hajner

Výborná športová dráma. Ďalší príklad splneného Amerického snu ktorý nám tu autori naservírovali. Ale funguje to aspoň u mňa. Bolo to silné a záver ma dojal. ()