poster

Hory mají oči

 • USA

  The Hills Have Eyes

 • Slovensko

  Hory majú oči

 • Velká Británie

  The Hills Have Eyes

Horor / Thriller

USA, 2006, 107 min (SE: 108 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  ****

  Už sa teším na deň, kedy uvidím Ajov ďalší film, ktorý odstráni jedinú vadu remaku The Hills...a tým je nevyrovnanosť scenára (našťastie môžme ďakovať za unrated verziu, ktorá pomer medzi kľudom/akciou vyrovnáva v prospech druhej zložky, čím výrazne zlepšuje temporytmus filmu). Podobne ako Wayne Kramer v Running scared aj Aja predvádza mimoriadne pôsobivé hranie sa s obrazom a zvukom (tak ruchovou stopou, ako i soundtrackovým podfarbením).(8.6.2006)

 • obitus
  **

  Aja totalne zklamal. Neuveritelne trapny remake v duchu tech nejhorsich z poslednich let. :( Jsem smutny.(9.6.2006)

 • Shit
  ****

  Rozhodně jeden z těch lepších hororů, který byly vyprodukovány poslední dobou, sice Aja nedokázal zase jako ve filmu Noc s nabroušenou břitvou vybudovat nějakou hororovou atmosféru, ale za to se vrhnul na něco typu Wrong turnu a myslim, že se mu to docela zdařilo. Bohužel první asi 3/4 hodinky je tak trošku o ničem, sice nějaký náznáky už tehdy jsou a někdy velmi solidní, ale nic převratnýho a film spíš uspává, ale jakmile se pořádně odhalí pointa, tak se do toho teprve Aja opravdu opře a vyžívá se v podobných chuťovkách jako je zasekávání seker do hlavy, kanibalismus nebo upálení zaživa. Sice už jsem viděl plno lepších hororů, ale Aja mě dokázal v závěrečný vyvržďovačce hodně zaujmout svým pojetím brutality a jelikož mam takový filmy rád, tak si u mě může vyzvednout pěkný 4*(3.8.2006)

 • AngelAngie
  ***

  Poměrně působivý horor, který zase tak velkou ostudu svému žánru nedělá, ale... ale!(30.5.2008)

 • Rob Roy
  ***

  Úvodní titulková sekvence a nekorektní přístup k postavám připomene Snyderův Úsvit mrtvých. Zpočátku slušně budovaná atmosféra v druhé půli ztroskotává na klišovitých scénách, čím dál méně uvěřitelném chování postav a absenci jakéhokoliv tajemna nebo napětí.(12.5.2006)

 • - Ve scéně, kdy rodina s přívěsem přijíždí k pumpě a matka vystupuje z auta, je na chvíli vidět, že je Brenda (Emilie de Ravin) na zadním sedadle vzhůru a upravuje si vlasy. V dalším záběru ale tvrdě spí a její bratr Boby (Dan Bird) ji budí. (Terva)

 • - Wes Craven natočil v roce 1985 taky pokračování svého původního snímku, u nás bylo na videokazetách uvedené pod názvem Kruté oči hor. (imro)

 • - Postava Aarona Stanforda je inspirována Dustinem Hoffmanem, konkrétně ve filmu Strašáci (1971), kde si Dustin taktéž zahraje podobného vědátora, který je okolnostmi donucen k "akci". (akisha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace