Hory mají oči

• USA The Hills Have Eyes (více)

Poklidné automobilové putování se v hrůzyplném remaku klasického hororu Wese Cravena mění v boj o holé přežití! Osamělá rodina se v poušti Nového Mexika stává obětí zvráceného klanu krvežíznivých mutantů. Film Hory mají oči, ve kterém není nouze o kaluže krve a strašidelné scény, vás napětím nenechá ani na chvíli vydechnout! (Magic Box)

HJ-FILIP

Docela povedený film. Ačkoliv po tom, jak si dědek ustřelí palici a ten chlápek sedne do auta se dá čekat, co se stane. To už je prostě klasická scéna. Jsou tam povedené lekačky, film z počátku poděsí, pak už je to spíš na blití. Ve snímku stojí za zmínku Dan Byrd, jenž je úžasně namaskovaný, takže ve filmu vypadá tak na 15, 16, ačkoliv mu bylo o pět let víc a jeho sexy sestřička. Ale zpátky k "popisu". Aby to člověk mohl zkouknout do konce, musí být buď dost otrlý nebo ještě víc ospalý. Když jsem na to koukal do 3 do rána, málem sem se poblil. Celkově se mi to jako thriller líbilo až do konce. Vyjma, tedy, tu scénu, jak ta divoška skočí na divocha s brokovnicí. ()

712 odpad!

To se mám hodinu a třičtvrtě dívat na nějaký funící, nadržený a kvílející mutanty, spoustu vnitřností a ještě nevím co?! Nedokoukáno, asi jsem ještě nedospěl do dostatečně vysokého stádia zvrhlosti. ()

HanLiuKun

Váhala jsem mezi 2 a 3 hvězdičkami, takže spíš 2,5. Pár pěkných scén a na horor celkem hezky natočené. Jinak jsem se nebála a ani nebyla nějak zvlášť napjatá. ()

Komytea

Toto je naprostej masakr!!! A to ve všem. Scéna v karavanu.... to nepotřebuje komentář. Škoda že dvojka už nestojí za nic. ()

Necrophobic

Tak odkud to vzít? Tak za prvé jsem se ani trochu nebál ,což bych u hororu očekával. Za druhé mi to přišlo chvílema spíš k smíchu.A za třetí hektolitry umělé krve dobrý horor nedělají.Škoda ()

GlaDOS

Jsem jediný, komu film připadá zoufalý? Začátek je dost nudný, posledních 30 je estráda nechutností bez ladu a skladu. ()

noggy

Neudělejte stejnou chybu jako já a nedívejte se na to sami. Film obsahuje nejen lekačky ale i děsivé a nechutné scény, v druhé polovině filmu už konstantně přítomné napětí a strach. Nicméně jednou za čas není od věci si dát něco výživnějšího a pokud máte rádi horory a nebojíte se bát, můžu tohle jen doporučit. ()

Flexa

Podle mě jeden z nejvíc přeceňovaných hororů. Ne, doopravdy nikdy nepochopim, jak může TAHLE nereálná hovadina někoho vyděsit. První část filmu je příšerně natažená, dalo by se to zkrátit minimálně na půlku. Jestli si pan Alexandre Aja myslel, že se seznámíme s postavami, aby nám na nich pak víc záleželo, tak se mu to nepovedlo. Bylo mi úplně jedno, kdo přijde na řadu další, vlastně bych ty lidi nejradši zabila sama, aby byl už konec. Po nehorázně natažený první části filmu přichází karavanová scéna, což je podle mě jediná koukatelná věc z celýho filmu (když ovšem nepočítám krásnou Emilii de Ravin). A ve finále tu máme naprosto umělý konec, kde běhá jeden „nesmrtelnej“ maník, po kterym házej sekyry, střílej po něm, shazujou ho z útesu nebo prohazujou oknama a ten šťastlivec to jako na potvoru vždycky přežije! Ne díky, tohohle filmu mam fakt dost. ()

JBpivosaj

Mám rád tyhle incestní a různě zamořené rodinky. Klasická odreagovačka u které si prostě odpočinu. Brutální scéna v karavanu je super, snad jen ta si zaslouží pár hvězd. Později však film lehce slábne, ale co zase můžeme od tohoto žánru očekávat. Určitě stojí za zmínku i hudba, která pomůže atmosféře a prostě mi tam sedí. Před šesti lety pro mne super film za pět hvězd, dnes už bych, ale jednu ubral. ()

Martinaa.Tru

A zase enechápu hodnocení. Za mě ne ! kravina bez děje kde jen všichni pobíhají a zmutovaní záporáci si loví jednoho po druhé, hlavně narvat všude scény s hromadou krve a trhák je na světě ()

Audrina

Alexadre Aja po Noci s nabroušenou břitvou nezklamal...Syrové,realistické a beznadějné drama o rodince,která si vyrazila na výlet,a uvízla,kde neměla...skvělé. ()

jericho001

Alejandre Aja se opět vyznamenal.Natočil remake od Wese Cravena a opravdu to stojí za to.Příběh je perfektní,atmosféra pomalu ale jistě graduje až vygraduje v jednu z nejlepších scén a to je bezpochyby útok na karavan.Herci to zahráli opravdu dobře,zejména Aaron Stanford skvěle zahrál postavu porce kterej je nejdřív takovej trochu strašpytel aby se poté co mu unesou dítě proměnil v borce který se s tím nesere.Navíc masky jsou perfektní,a hudba je taky skvělá.Za mě silné čtyři hvězdičky. ()

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Kinopremiéry v květnu

Kinopremiéry v květnu

01.05.2006

Konečně je tu květen, filmovými fanoušky velice očekávaný měsíc. Do kin dorazí filmy, které bychom si rozhodně neměli nechat ujít. V první řadě se jedná o trojici velice silných blockubsterů. První z… (více)