Hory mají oči

• USA The Hills Have Eyes (více)

Poklidné automobilové putování se v hrůzyplném remaku klasického hororu Wese Cravena mění v boj o holé přežití! Osamělá rodina se v poušti Nového Mexika stává obětí zvráceného klanu krvežíznivých mutantů. Film Hory mají oči, ve kterém není nouze o kaluže krve a strašidelné scény, vás napětím nenechá ani na chvíli vydechnout! (Magic Box)

zsh3

Dobře. Klasická zápletka - mutanti v opuštěné krajině. Někdo náhodou jede okolo. Samozřejmě vyvražďovačka. Film, který se svoji trapnou dějovou linku snaží dohnat brutálností scén. Nic víc. ()

Akatinka odpad!

Tak na mém soukromém žebříčku nesmyslných filmů tohle vede. Tolikrát jsme o tom filmu slyšela, ale proč jsem o něm slyšela jen chválu, to ví bůh...?? Není to ani kvalitní horor ani příběh ani mě to nedokázalo vtáhnout do děje. Ve filmu asi nejvíc postrádám takovou tu opravdovost, to něco, co člověka přesvědčí, že by se kdy mohlo něco takového stát, samozřejmě když říkám, že by se to mohlo stát, tak to myslím s nadsázkou. Po docela zajímavém úvodu jsem nenašla nic, co by mě na tom filmu bavilo. A to jsem byla nucena jej vidět dvakrát, takže jsem si jistá, že se mi na něm nic nelíbilo. ()

martin46

Brutální sadomaso softcore. Použití "instatního scénáře" kdy byla jako příchuť zvolena rodina už v dnešní bodě béčkových hororů zaujme pouze věkovou skupinu 12 mínus. So bad... ()

baronGrga

Aja měl pár nápadů a ani s jedním neudělal krok vedle. Ať už jde o úpravy (aneb z pouštního indiána radioaktivním mužem) nebo nové nápady (závěrečné bloudění pokusnou vesničkou plnou figurín a další havěti), posunulo to původní sedmdesátkový originál kupředu. Pořád tu ale chybí taková ta přidaná hodnota ve formě mravenčení v žaludku, proto nemohu s hvězdami výš. 65% ()

minet

Pro mě zklamání, není to film vhodný pro děti ani mladé slečny a citlivé ženy. Zbytek se u toho musí nudit, protože až tolik se toho zase nedělo. Pokud vás děsí lidé, kteří jsou nějakým způsobem znetvoření, máte asi problém se sociálním cítěním. Znásilnění nic moc a od dob walking dead už ani nemohu objektivně hodnotit krvavé scény, nebo zabíjení, všechno je to tak nějak nuda. Za mě slabší horor, který jsem pořád chtělo skočit na konec, protože jsem se nudila, vydržela jsem to a to jen proto, abych měla pocit, že už se k tomu nemusím vracet už nikdy. ()

bloks

Omnoho lepšie a drsnejšie ako originál. Už v predošlom filme Aja ukázal, že to vie a znova sa mu to podarilo. Horor, ktorý sa odohráva cez deň a predsa by sa dalo napätie nožom krájať. ()

Tomoso18

Brutálny horor plný násilia vsadený do prostredia, kde civilizovaný svet už nesiaha. Partia zmutovaných psychicky narušených psychopatov sa rozhodne znepríjemniť život relatívne slušnej americkej rodine na výlete... V každom inom prípade by som podobný film hodnotil omnoho menším počtom hviezdičiek, ale tento vcelku slušný remake starej klasiky má asi všetko, čo má mať dokonalý horor - rýchly spád a napätie až do poslednej chvíle... Určite to lepšie v ponuke tohto žánru... ()

A.L.I.E.N

Remake, ktory je lepsi ako original. Je velmi tazke navodit hororovu atmosferu za bieleho dna a na pusti. Vyborna hudba tomu dost pomohla. ()

BH7

Tleskám skvělýmu citově vyčerpávajícímu hororu, kde je ideálně vyvážené množství, jak psychického, tak i fyzického násilí. Vymakané prostředí, nechutné zincestované kanibalské radioaktivní zrůdy s rozštěpama, dechberoucí převraty a super vyvražďovačka mutantů v rukou brejlatýho tatíka a dvou teenagerů poháněných jen čistou pomstychtivostí. Společně s druhým dílem, který neni o nic horší, vytvářejí bezva duo hororů, na který se dycky rád podívám. ()

C.A.T.

Taková zhovadilost. Hvězda jen za počáteční atmošku, která ale bohužel hodně rychle vyprchala a nezbylo nic než jedna pitomina vedle druhý. ()

Kwax

Drsný momlask býdného masa má novou úroveň hnojení. Chutě ale nepřejdou i po vícero zhlédnutí a hororový žánr má znovu konkurenta stotožněného k himalájím starověku. I když lze předpokládat že kvasný nátěr je ztotožněn s uhýbavým úlem, lze si představit kvanum koryta jako maskulární kyčovitý potomek paleontologie. Znovu se ptám, má srdeční záležitost něco společného s populární hiearchií? Ne. ()

MichalHavros

Z tohoto by jednomu člověku naskákaly anální vřídky z toho co je to za film. Film je sám o sobě dobrý. Herci jsou hodně dobří. Jenomže enemáci vypadají jako důchodci z jakéhosi ústavu pro tělesně postižené chuje. Nic to nemění na tom že je to unikátní film. Jenom nikdy nepochopím to že ve filmu je drtivá většina chlapů... tak kde sakra vzali tolik krve?! 5* ()

oskar10001

Myslel som si, že hlavným cieľom hororu je ľudí vystrašiť, úplne "psychicky zničiť." Namiesto toho, som len vynechal neskorú večeru, pretože by záchodová misa mala nevídanú návštevu a moje ústne dutiny by nezachránil ani balík žuvačiek. ()

evelouch

Upřímně? Mě to moc nebavilo. Obyčejná vyvražďovačka, která nemá kromě gore a otravné hudby co nabídnout. I ti mutanti nebyli nic extra- zlaté Wrong turn! A "dojemný" konec? Uffffff..... ()

copterfish

Je to dost dobrej a napínavej survival horor.Nejlepší byla ta scéna jak byl v chatce těch mutantů,už to vypadalo že ho zabijou ale pak je rozmasakroval na sračky.Akorát mi přišlo trochu divný jak tam byla ta holka v červenym která byla jako hodnej mutant,WTF? ()

Mountain

Nečekaně kvalitní a na hollywoodské poměry nečekaně drsný a překvapivý horor, ve kterém se neumírá podle klasického schématu. Film ze začátku skvěle stupňuje napětí a v půlce filmu na nás režisér vrhne nečekaný masakr doprovázený skvěle agresivní hudbou a povedenou kamerou. Jen mě trochu mrzelo, že poté film trochu zvolní tempo a závěrečný souboj mohl být také určitě lepší. I tak ale patří Hory k tomu lepšímu na poli vyvražďovacích hororů. ()

kratajirka

Prostě bez jakékoliv cenzury nechutný a krvelačný horor. Postupně zesilující akčnost s vyvrcholením jako u pornohereček - sice hrané, ale bez debat dokonalé a hlasité. ()

SANNY22

Dobré to bolo, ikeď zo začiatku som mala pocit, že to bude cover verzia Pachu krvi...ale nakoniec ma tento hororík príjemne prekvapil. Či už hereckým obasadením, kde si zaslúži Aaron Stanford za herecké stvárnenie 1*. Dej bol už od začiatku dosť zaujímavý, a v priebehu sa dosť rýchlo rozvíjal...Ešte som nevidela, aby po 50 minútach filmu boli skoro všetci mŕtvi. Super horor ;) ()

Dalajlada

Parta mutantů, rodinka na cestách a "zábava" může začít. člověk by tipoval, že přežijí jiné postavy, ale co už. Poměrně morbidní, ale má to hlavu a patu a účel to splňuje. ()

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Kinopremiéry v květnu

Kinopremiéry v květnu

01.05.2006

Konečně je tu květen, filmovými fanoušky velice očekávaný měsíc. Do kin dorazí filmy, které bychom si rozhodně neměli nechat ujít. V první řadě se jedná o trojici velice silných blockubsterů. První z… (více)