Hory mají oči

• USA The Hills Have Eyes (více)

Poklidné automobilové putování se v hrůzyplném remaku klasického hororu Wese Cravena mění v boj o holé přežití! Osamělá rodina se v poušti Nového Mexika stává obětí zvráceného klanu krvežíznivých mutantů. Film Hory mají oči, ve kterém není nouze o kaluže krve a strašidelné scény, vás napětím nenechá ani na chvíli vydechnout! (Magic Box)

Deyw

Od zacatku do pulky filmu to bylo perfektni a strhujici to bych dal za plnej pocet,kdyz by si film udrzel takovouhle latku,jakmile se ocitne otec v tabore "zmutovancu" tak je to typicka volovina stylu "prisel sem si proto co ste mi ukradli a taky stim odejdu" daleko vic se mi libil HAUTE TENSION. :)) ()

Bouzy

Rozlehlá poušť, kde není jediný náznak civilizace, opuštěné vojenské prostory, které sloužily pro testování jaderných zbraní a hrstka zmutovaných lidí, která se zde zdržuje. Báječná myšlenka a prostředí, kde natočit dobrý hororový snímek. Bohužel je film trochu přehnaný se spousty nelogických trhlin. S jistotou jde tento horor zařadit mezi ty lepší novodobé horory. ()

Nivenx

Bohužel i u takhle dobrých hororů se najde na csfd pár jedinců, co film sthají a v červené barvě nebude a to je přeci jen škoda. Hory mají oči jsou mnohem lépe natočené a udělané jak původní od Wese. Mutanti si tam dělají co chtějí a díky Ajovi režii je z toho velice silný atmosférický horor plný neočekávaných situací a vražd. 85% ()

eisha3

Ale tak jo, proč ne. Dost věcí mi přišlo ujetých a zbytečných, ale to hodím stranou. Možná kdybych se koukala večer a ne cestou vlakem na tabletu, měla bych větší zážitek. ()

URBAN

Kdysi z toho byli ve škole všichni hotoví. Proboha z čeho. Nicneříkající film, který nemá co předat a nevyvolává žádný pocit strachu, který by měl horor vyvolávt, ale popravdě moc takových filmů není, ale tento film tento pocit nevyvolává ani v nejmenším. ( 16.7.16/MAC ) ()

HorrFi

Původní verzi jsem neviděl a tahle patří možná k tomu nejlepšímu co bylo v rámci hixplotation hororů natočeno.. mutanti se klidně ve filmu mohli objevovat ještě víc, ale když už se objevili tak to stálo za to.. má to všechno co má mít správnej horor, ale na plnej počet mi tam ještě něco scházelo.. ()

Triple H

V rámci žánru skoro bez chyby. Dobré ľakačky, dobrá atmosféra a poriadne gore scény. Herci sú navyše príjemne sympatickí a Aaronovi Stanfordovi (Pyro z X-Men!!!) som naozaj fandil, nech im rozmláti tie zmutované facy. Nebyť slabšieho konca, dám päť (v rámci žánru). ****1/2 ()

Cedr

Zábavný film s několika opravdu "vypečenými" scénami, které nepůsobí zas tak lacině jako v jiných filmech podobného ražení, ale spíš celkem intenzivně... Jinak se ale žádný velký zázrak nekoná, ale o to snad ani nešlo, ne? Hlavně, že to člověka nenudí. ()

vadic

Dvakrát jsem to viděl do půlky, ale druhá půle byla nějak zakletá, vždy do ní něco vlezlo. Dnes jsem viděl celou unrated verzi a musím chválit. Manžel ze záčatku "pussy" se změní v dokonalého punishera, aniž by působil nějak nepřirozeně. Fatality jsou tak akurát, hlavně využití americké vlajky je originální. Hills Have Eyes na mě tak zapůsobily, že rozhodně nikdy neplánuju jet přes poušť v Novém Mexiku autem. ()

miguel_111

Spojenie desivosti, brutality a akčnosti v tomto lahôdkovom horore nádejného a talentovaného francúzskeho režiséra Alexandra Aju nám posúva latku hororu do úplne inej dimenzie. Pre mňa 80% ()

Motinski

Niekde medzi béčkovym trilerom a nadpriemerným krvákom. Keby sa ešte pridalo na brutalite, gore fanúšikovia vychvália film do nebies. Keby scenár dostal do rúk zručnejší režisér, pôjde o film kde sa napätie dá krájať ajkeď sa väčšina scén odohráva za svetla.(to v hororoch nie vždy dopadne dobre) Vznikol ale bohužiaľ nefunkčný mix žanrových postupov kde si najviac budem pamätať zdeformovaný make up záporakov. Dejovo ide o priamočiarý výplach. Postavy opäť robia nelogické rozhodnutia (miesto toho aby ostali spolu, zase sa všetci rozdelia) tempo občas ubíja a nevystraší to skoro vôbec. Cením ale depresívny koniec ktorý sa na oko snaží pôsobiť ako happy end, no po zrátaní obetí ide o presný opak. 3* si film ale zaslúži pre dva dôvody. Ajkeď to úplne nevyšlo, tlačilo sa viac na atmosféru ako jumpscary alebo potoky krvy, a pokračovanie je o dosť slabšie. ()

t_gon

Aja ma talent, to se musi nechat. Dobre stupnuje napeti, z hercu zdime paradni vykony a ma smysl pro detail. Ale ja nejak nedostal to, nac jsem se tesil (dokonce ani scenka z karavanu me nejak nezazdila). Proto davam Ajovi opet za 3. V celove vode hororu se vsak jedna o lepsi prumer... ()

baruss

Tento film som už niekde videl.. áno bol to Pach krve. Hm.. Ako zhodnotiť film, ktorý o sebe proklamuje, že je horor a vôbec a u neho nebojíte? strach sa kamsi podel, nieje tu. Prvá a posledná scéna pri ktorej som sa trhol strachom nasledovala v prvej minúte filmu. Koniec. Jedná sa o obyčajný vyvražďovák. Ten najlacnejší "hororový žáner". Sú cih plné sklady a po nich ani pes neštekne. Jednu hviezdu si zaslúži za kečup. (Za jatka. Za krvavý kúpeľ.) Pozor SPOILER: A na záver položím, ešte jednu rečnícku otázku. Kedy sa už dočkám, že v americkom horore zomrie nevinné dieťa? ()

LordSnape

Tak teda nevím no. V rámci žánru to není až taková ostuda, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale ten dlouhýýýýý rozjezd je fakt nedoktknutelně ubíjející a šíleně nudný. A když tam pak zase naběhnou ti počuci (kteří by radši neměli mluvit!!!), tak se vše zvrhne do klasické stříhané vyvražďovačky. Myslím že po tomto filmu přišlo spousta lepších a propracovanějších snímků jako třeba 30 dní dlouhá noc, tudíž nevidím důvod stavět hory s očima na tak vysoký piedestal. ()

arbitr

Na to, aby se bral film vážně jako thriller příliš vyumělkované, ale pravý horor to taky není. Zmutovaní následkem pokusů am.vlády, kolikrát to tady už bylo? Být to prvotřídní horor, tak nepřežije nikdo, ale třeba si dělá autor čáku na pokračování příběhu. Konec by tomu odpovídal. ()

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Kinopremiéry v květnu

Kinopremiéry v květnu

01.05.2006

Konečně je tu květen, filmovými fanoušky velice očekávaný měsíc. Do kin dorazí filmy, které bychom si rozhodně neměli nechat ujít. V první řadě se jedná o trojici velice silných blockubsterů. První z… (více)