Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Luki.V

Zábavná over the top variace na jedničku. Zklamání? Určitě. Přece jen mám raději vážně míněné horory :). ()

jojoping

Tisíckrát obohrané téma, ale tentoraz v slušivejšom kabátiku. Pod pojmom slušivejší rozumiem spôsob filmového spracovania, nie obsah. Krv strieka všade, vnútornosti sú porozhadzované po celej obrazovke a občas zimomriavky behajú po celom tele. Určite je to nadpriemer vo svojom žánri. ()

Pepeto odpad!

Ďalšia choromyseľná americká sračka s peknými "američankami"...jednička sa dala pozrieť ale toto už je hodné na psychiatriu... ()

Cortesz

Skoro totožné jako jednička, ale znásobilo se násilí, krev, mrtvý a hlavně gore efekty. Sice je to volovina a je zde vidět ten amatérismus tvůrců, protože film mi přišel spíše jako studentský film, ale já se královsky bavil. V dnešní záplavě špatných hororů, co mají tu drzost vlézt do kin mi přijde tento video film jako skvost mezi horory. Herci nestojí za řeč, až snad na Henry Rollinse, kterej jako herec nestojí za řeč, ale dokáže pobavit. Je zde opravdu pár momentů, které jsou pro fandu hororů naprostou lahůdkou, sice nejsem žádnej úchyl, ale horory zkrátka můžu. ()

Bigfuckman

Mušel jsem se velmi chlámat oplzlostem a hnusným maskám stejně tak jako tupostí herců. By mě jen tak mimochodem zajímalo, kde se v opuštěné továrně vzala elektřina a kde tankovali ohyzdové benál. A taky by mě zajímala rozloha lesa, když 2 páry všudypřítomných zombíku byli opravdu všude a nikde se jim člověk neskoval. O jejich anatomické a téměř nezlomitelné stránce snad ani nebudu diskutovat. Tento jako horor nepůsobí lekačkami zato si spíš holduje v humusech plných krve kde hraje prim lidský skelet. ()

Black3R

Dosť brutálne, dejovo o ničom, klasický vyvražďovák. Tuho som rozmýšľal, že či mu dám 3*, ale nakoniec ostanem pri 2* pre slabý dojem....45% ()

Soubi

Hehe, ještě že to bylo situováno spíše na komiku, pokud by tohle někdo myslel vážně, tak by i televizní produkce neměla šanci...takto je to oddychovka s několika vtipnými momenty a spoustou nechutností, které ovšem byly nechutné tak v roce 2000, teď, po filmech jako Inside nebo Martyrs, je to opravdu slabounká káva. ()

vlKousek

Jen další vyvražďovačka akorát tentokrát s ošklivýma mutantama bez špetky nápadu a o napětí jsem si taky mohl dát zdát...fakt nic moc...:( ()

MaxForValue

Scény fyzického mučenia či vyvražďovania neplnili účel, ktorí mali, ale naopak ten, ktorí nemali, slúžili ako filmárska kulisa snažiaca sa zachrániť nevýrazný hororový počin od večného zatratenia. Kým prvý diel, minimálne jeho prvá polovica, bol skutočne kvalitný, celé pokračovanie Wrong Turnu je už od začiatku krok nesprávnym smerom. Predsa len však kvôli tým niekoľkým svetlým okamihom to na 2* stačí. Hoci len ledva. ()

McMastamind

Když si člověk odmyslí zoufalé herecké výkony (kromě Rollinse samozřejmě), laciné masky a blbost a neoriginálnost příběhu... Tak mu dojde, že se vlastně královsky baví! Seděl jsem před obrazovkou a smál se.. Krásně mě to odreagovalo. Měl bych se ještě rozbásnit nad Henrym: já toho chlápka začínam žrát čim dál tim víc, když se někde objeví, je to záruka zábavy, navíc je 2. nejtvrdší (hned po Trejovi) herec, co znám. Musí mít něco v hlavě a charizma může rozdávat. ()

petrik11

Keby nebolo vojnového vyslúžica Daleho, dal by som o hviezdu, dve menej. Jeho postava mala šmrnc, samotný film bol poslabší. Na rozdiel od jednotky sa mi zdalo, že ho tvorcovia ľahko posúvajú do čiernej komédie. ()

habertek

Nestačil jsem se divit, když jsem si pustil dvojku! Jednička byla dost dobrá, ale je to přece jen takovej ten nízkorozpočtovej filmek, kterej se nedostane ani do kin tak jsem čekal, že dvojka bude nějaká katastrofa s ještě menším rozpočtem...Nestačil jsem se divit! Ne jenom, že si Pach krve 2 pořád zachoval stejnou kvalitu, ale dokonce má i skvělý námět! Opět horůrek, který nikdy neomrzí a nezklame! 97% ()

J*A*M*B*O

Áno, síce to bola ďalšia katovačka s kanibalmi, tak to bolo dosť dobrý. Najprv som nevedel čo od toho mám čakať ale celkový výsledok prekvapil. Musím uznať, že aj dnešná doba nemá zlé horory i keď existujú 20 krát lepšie než tento. Každopádne mi horor padol a dávam 710 bodov. ()

Patches1984

Po vydařené jedničce skoro stejně vydařená dvojka. Hra na reality show sice moc nefunguje a představitelům obětí to hraní také moc nevěřím (s výjimkou Henryho Rollinse, který naopak jako bývalý voják není vůbec špatný), ale na tom vlastně nesejde - takové filmy se netočí kvůli zápletce ani kvalitním hereckým výkonům. Místo toho tu najdete spoustu krve, pár zajímavých vražd a mutanty. A mutanti jsou snad jediné, co bych dvojce vytknul ve srovnání s jedničkou. Nějak nám vyměkli a pořídili si rodinu, takže už to není ono. Ale jinak spokojenost. 7/10 ()

Daryl.Dixon

Jak se mají v klidu množit a plodit mutantíky, když jim tam neustále zevlují protivní lidé z města. Oni při tom chtějí jen v klidu žít s přírodou, občas si uvařit nějaký dobrý žvanec jako Knedlo zelo Venco, Pepa se šesti, Tom na smetaně, či Lucy alá bažant. A co nesní, z toho udělají mňami hami marmeládu. Dokonce jako dobří hostitelé se chtějí s hosty podělit i o guláš z Lojzy, jenže Nina pro to nemá pochopení, také ještě aby žrala člověčinu, když je veganka, že. Navíc přibylo i trochu erotiky v podání jednoho skřeta, co zdrhl z filmu Pán prstenů, a co si venčí lachtana při sledování spoře oděné dívky na pláži, která vypadá o něco lépe, než jeho stará, protože je vyšší postavy a tak. No žárlivá scéna stojí za to, ale smiřování je k zblití, tak dobrou chuť, pokud právě obědváte. Parta nesympatických děcek tedy dostává na frak, ale naštěstí je tu sebevražedné komando, zastoupené drsným mariňákem, co si v rámci maskování napatlá na xicht medvědí lejno a jde do akce. ()

Brano

O niečo lepšie, ako podpriemerná jednotka. Hlavne výprava deja bola zaujímavejšia. Takisto nová rodinka "mutantov" ma bavila oveľa viac. Oproti jednotke je to tiež o dosť brutálnejšie. Herecké výkony síce dosť priemerné, ale to mi v tomto prípade až tak nevadilo. Celkom zábavné béčko. /55%/ ()

Olafsson

Slušná jízda od začátku do konce, která sama sebe bere s humorem a nadhledem. Henry Rollins byl skvělej. Jednička lehce lepší, proto tady tři hvězdy. ()

Dickator

Levný béčkový gore horor, u kterého jsem si zavzpomínal na staré časy toxického mstitele (toxic avenger), od prvního dílu si stále drží svojí kvalitu (odpadovou). 35%. ()