Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Alexandre

Druhé pokračování bylo více méně v pohodě. I když v úvodní scéně - jak mutant rozsekne moderátorku na půlky - tak když každý vleče po zemi jednu půlku, tak za ní nezůstávají žádné stopy krve, což působí hodně amatérsky. A takových amatérských scén je ve filmu více. Naopak máme možnost více nahlédnout do života kanibalů a seznámit se s jejich prostředím. Líbí se mi i scénář a to, že jde o reality show v přírodě. Jinak o napětí je postaráno a o pár zvratů taky. Bohužel to těch pár nepovedených scén pokazilo. Takže u mě je to taková průměrná vyvražďovačka. ()

Zikus

Jsem rád, že to přežila ta veganka, fandil jsem jí. Jo a někteří uživatelé mají v komentáři spoiler, tak bacha. ()

andrew88

Dvojka si drží slušné napětí po celý film jako díl první. Je to dobrý slasher se spoustou ikonických scén....Vadilo mně ale pár věcí a to: 1) představení další části velké rodiny mutantů 2) nelogičnost - např. jak mohli v lese producenti přichystat všechny ty kamery, aniž by skončili buranům na talíři? protože když tam někdo vstoupí,tak je téměř s jistotou po smrti 3) přehnaný happy end.... ()

Hellknight12

Celkom slušne pokračovanie, ktoré neurazí ale ani nenadchne. Herecké výkony sú nadpriemerne ako aj celý film. Je tu viac humoru. Za mňa osobne najlepšia scéna je hneď na začiatku. Lepší úvod v podobnom žánri som už dlho nevidel. Príbeh je nič extra ale dá sa. Postavy sa tu v niektorých prípadoch správajú hlúpo ale čo čakať od pokračovania. Celkové hodnotenie za mňa je 75%. ()

junxi91

Asi můj nejoblíbenější díl této zvrácené hororové série. Zuřivě píchající mutanti na zalesněném svahu nad jezerem. Krásná mladá účastnice reality show, která překouří kameramana a následně je rozsekána sekerou. Hostina u mutantů doma s hlavním chodem v podobě lidského masa. Co více si přát? ()

merlinovic

Tahle parta si vybrala pro natáčení reality show špatné místo což záhy zjistí když je začne masakrovat kanibalistická rodinka. Neskutečná jízda od začátku do konce plná krve, vnitřností a obskurních scén u kterých se každý bude bavit. ()

Baru.89

Kdo se chce pobavit ať se mrkne. Kdo ale čekal horor kde se bude bát (což tedy já od hororů čekám) má holt smůlu. Nutně podotknout, že jednička ve mě nechala aspoň nějakou vzpomínku, na toto ale vzpomínat nebudu a když si vzpomenu tak jen díky amaterským trikům, hercům, kteří za nic nestáli a kupě střev co leží na silnici což mě opravdu nevyděsilo ale spíše pobavilo. Už jen ten fakt, že je žena rozříznuta napůl, vypadnou z ní střeva ale krev z ní neteče. Jedna hvězda za pobavení a druhá za postavu vojáka, který aspoň za něco stál a dokázal ať už nechtěně též pobavit. ()

vozralec

Taková normální rodinka mutantů. Sekeru mají dobře nabroušenou. Plukovník to ovšem zařídí. Dobrá odreagovačka. ()

Miagy

Z hororu mohla byť pomerne slušná show, keby ju neničili herci. Tie dialógy, zmýšľanie a naivita z nich robila totalnych idiotov. PLUS: mutanti, prostredie lesa. MINUS: špatní herci, zlé dialógy, scenár,, Fajn filmík na večer do búrky. ()

Knor

Parádní vyvražďovačka podle mého gusta. Několikrát mě některé scény i docela šokovali a víc než na oběti je tenhle díl směřovaný na samotnou rodinku což není vůbec na škodu. První díl byl více horor, tady šlo vyloženě o tu brutalitu a násilí a mě se to mooooc líbilo. Nej scéna - závěrečné krmení novorezeněte. Pecka!!!!!! ()

Megynka

Scéna, kdy sedí všichni zmutovanci u stolu se mi kupodivu i líbila. Ale jinak nechuťárna je to opravdu parádní ... ()

Kariya odpad!

Mám rád horory, vyvražďovačky, krváky, OBČAS rozpáraná těla a to všechno, ale tohle? Tohle není nijak hororové, je to zkrátka jen neuvěřitelné nechutný a blbý a zase nechutný. Jestli si režisér myslí, že nechutností docílí HORORU, je úplně mimo mísu a vrátí se zpět k masturbaci před fekál pornem. ()

beso74

Pozrieť sa na to dá, aj sem tam celkom príjemne zamrazí, trhne či šokuje (samozrejme počet týchto reakcii je nepriamo úmerný počtu videných hororov s podobnou tématikou). Navyše divák má stále pocit, že TIE HORY MAJÚ OČI, čo rozhodne ku kladom tohto filmu nepripočítavam. Čo tu vlastne kladom je? Nuž v tom mám tiež úplne jasno, najlepší doposiaľ natočený film kombinujúci reality šou a kanibalov. Ale to aj tak na viac ako solídne dve hviezdičky nestačí, polka sa totiž dať nedá a tretiu celu si film nezaslúži. ()

ANTYCHRYST

Začátek je sice takovej křečovitej - alá reality show. Ale jakmile se na scéně ukáže rozrostlá rodinka v celé své nadpozemské kráse :) je o zábavu postaráno. I když je to trošičku slabší nežli první díl - je tu pár dobrejch scének, které to vše vynahradí - viz soulož v lesíku se skalpem, porcování v továrně, kejta na ohýnku no a na závěr - rozkošné mimčo co místo radioaktivní zelené vodičky dostane k žužlání lidskej prst :) Tuhle povedenou rodinku prostě žeru :) 75 % ()

crjules

No , jeste to slo.Ale jen taktak. Henry Rollins to zachranil na ***, jeho "Rambovska" akce mne bavila. Jinak co do zanru, tak slabota a prijde mi, ze se sem misty vkradaji prvky komedie. ()

joelly01 odpad!

Chtela jsem vpalit alespon jednu za pana Henryho. Ale kde nic neni, tam ani zdegenerovany mutant nebere. Priznam se dobrovolne a bez sekery do hlavy ze jsem nedokoukala do konce. Strasne rada bych napsala nejaky vtipne sarkasticky komentar ze tady bylo spatne uplne vsechno, ale nejak me nic nenapada, proste nicota. Zmar. Nula. Nix. Zero. Nada. Takove hororove "Babovresky". ()

Najt

V porovnání s jedničkou je tohle o level níž. V první řadě herci s jejich výkonem, kde to táhnul Desmond Harrington. Druhá věc jsou zrůdy. V jedničce byly nechutné a šel z nich strach, ve dvojce byly ještě nechutnější, ale byly spíš ke smíchu. Děj je zde ještě hroší, aneb trapná realityshow. Dokázal bych si představit nějaký výlet, nebo let, kde skupina ztroskotá uprostřed ničeho a jsou loveni mutanty, ale tohle byla pěkná kravina. Lidé začnou umírat a když si uvědomí co se děje, tak stále utíkají, žádný nápad, žádný survival. Jediné co stojí za zmínku je pěkná příroda a gore. Film nešetří na krvi a některé scény jsou brutální. Za to je jedna hvězdička. Ta druhá je za to, že film je dobře natočený s dobrými efekty. Ale jednička je mnohem lepší. ()