První český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv - kdo bude další na řadě? (oficiální text distributora)

elpidio odpad!

Tak to se nemohlo líbit snad ani autorům. Myslel jsem si, že není moc věcí které by Štěpán Turek mohl zvládat hůř než zpěv, ale to jsem ho ještě neviděl hrát. ()

hero_bk

Začnu těma pozitivama a to byl perfektní konec. Konec dělá polovinu dojmu z filmu, a konec tohohle filmu mě vážně dostal. Konečně se někdo dokázal oprostit od zaběhnutých hollywoodských schémat a natočit taky něco po svém! Druhou stránkou věci je ale provedení - kritický dabing, mizerné herecké výkony a strašlivá kamera mě naučili jedno - jak nemám film točit. Zoom v probíhající scéně se přece vůbec nepoužívá, ve statické scéně měli použít stativ a ne aby se kamera klepala, a když už nemají rozpočet k zakoupení pořádné techniky k točení pohyblivých scén (takový ty koleje), tak mají prostě ty scény točit staticky, a ne aby kameraman couval s kamerou, kamera se mu klepala a stejně hercům nebylo vidět do xichtu... Některý záběry byly braný moc zblízka, což bylo naprosto zbytečný, vzhledem k tomu, že se to pak stejně předabovávalo... Nicméně, kdyby se toho chytli Američani a udělali remake s trochu vyšším rozpočtem, mohl by z toho být velice kvalitní slasher, ne-li jeden z nejlepších. ()

vozralec

Tak to bylo něco. Zabiják v akci. Na Česko ojedinělý počin. Zpracování bohužel na velmi nízké úrovni. Ovšem nuda to většinou moc nebyla. Umírající Mejzlík, Štěpán Turek na recepci. Možná světový rekord v ošahávání klik u dveří. ()

JimDeNiro

Proč ne, proč tento počin neocenit alespoň 2-mi hvězdami, jako fanouškovský film, proč ne. Serem na to, že to je kopie Vřískotu, ale přejme jim to. A že to vyšlo na DVD mi osobně nevadí, dnes vychází kde co a paradoxně opravdu existují větší sračky a vycházejí na DVD. Ale to co se pak stalo v roce 2012 s Posledním výkřikem je hrůůůza. No comment. Nebráním se někdy když narazím, druhému podívání. Třeba hodnocení změním... 40% ()

Cortesz

Snaha se cení a v případě tohoto flmu jsem ochoten dát jednu hvězdu za snahu, ale především za originální nápad, natočit v naší zemi teenage slasher. Po filmové, herecké stránce je to katastrofa, taktéž i práce kameramana a scénáristů. Ovšem je pravda, že filmy tohoto vypu nikdy nedisponují nějakým převratným scénářem, ale je pravda, že maj aspoň trochu silnější motiv k vraždám. Nebýt fanda hororů, tak dám odpad nebo hůř, ani se na to napodívám. ()

Paesant

Tuzemský žánr slasheru nestačil projít žádným vývojem, takže pokud amatérské snímky tohodle druhu budeme brát jako snahu dohnat dlouhých 40 let jeho historie po světě....dobrá práce odvážní teenageři s finančním zázemím a patřičnými kontakty! ...2 hvězdy za perfektní vystižení tradičních klišé žánru - banda nadrženejch školáků vyrazí na večírek s vidinou soulože a hle! ukáže se, že nebude ani rande, ani prázdniny, ani těch holek v plavkách nakonec vlastně moc není (příště navrhuju po vzoru mnoha úspěšných 80s slasherů raději uspořádat party u bazénu, spíš než v obyčejný zasedačce)..vyloupne se z toho jedno šampaňský pro 9 lidí a zhruba stejně kečupovejch mrtvol..a Jasonova pomstychtivá máma v závěru! ()

Ssabinka odpad!

Naprostá ztráta času. Totální kravina...Byla jsem ráda, že všichni umřeli, protože si to za jejich herecké výkony zasloužili.... ()

henrycruel odpad!

První český slasher? Kdepak! Tohle je kopa hnoje od pana Tomáše Kučery, který si myslel, že se film chytne a odstartuje to mánii v Česku. No, místo toho se to pěkně propadlo mezi český odpad a to právem! Protože jestli tohle mělo ukázat jaký slashery Češi dokážou natočit, tak se stydím za svojí národnost! |0%| ()

Pitryx

Já jsem byl hotovej už po patnácti minutách. Tedy myslím v těch dialozích. A ne jen v nich. Zvukově to byl přímo děs. To byli na postsynchronu všichni vožralí, nebo nebyli vůbec. V každém případě, je to béčkový odpad, ale zase na druhou stranu musím uznat, že ten konec překvapil. Ne technicky, myslím dějově. A za tohle si tvůrci něco málo zaslouží. ()

Cechyno4 odpad!

Pokus o český vřískot. Musím říct, že nevyšel. Amatérství nejvyššího stupně. Jasně chápu film je nízkorozpočtový. Ale tohle nemá s filmem co společného. Dialogy jak dětí z mateřské školky jen utvrzují ve svých rolích neherce, kteří tu hrají. Emoce - žádné. Z (ne)herců nešel vidět strach a ani se o to nesnažili. Jinak film naprosto bez sebemenších efektů. Vrah holce podřezává hrdlo a jde vidět když ji pokládá na zem, že děvče nemá na krku sebemenší škrábanec. A je tu spoustu opravdu velice trapných scén. Vrah si na WC otáčí asi dvacetkrát oběť, aby si ji správně nastavil než ji bodne, což jsem si fakt už ťukal na čelo. Recepčního bodne do hrudi a on padá na zem a drží se za břicho. Takových trapných a nelogických scén je tu plno. Tohle se prostě nepovedlo. Hrubě se to nepovedlo. Mohl bych tu kritizovat dlouhé hodiny, ovšem k čemu by to bylo ? Ať si každý udělá na Čepel smrti svůj názor. Já budu znovu usínat s tím pocitem, že jsem neviděl ještě kvalitní český horor a že ČR prostě neumí točit horory. A v koutku duše si nechám malou naději na to, že snad Seance (kterou jsem ještě neviděl) by tohle všechno mohla zvrátit a posunout to celé jiným (lepším) směrem. ()

honzic

Pro mne je tento český slasher podobný Vřískotu bohužel velké zklamání, ač dějově se snaží místy o napětí, herecké výkony jsou tak nedůvěryhodné a tak slabé, že jim to neuvěří ani malé děcko, prostě je to hodně amatérské, jak kdyby to točili nějací středoškoláci. Pokus to byl, ale nevydařil se. Hodnocení: 15 % za snahu uvést český slasher, ale pořád je co se učit, vyvražďovačka nestačí ()

j@hn odpad!

Nejlepší z celého "filmu" byl ten nejvíc nejdrsnější policista co má určitě na WC místo záchodového papíru minimálně Čaky Norisy. A hned po něm dialogy. Ale jako půlnoční představení na nějaké párty to jistě potenciál má :) ()

BTNband

Tam, kde drama pokrývá Tommy Wiseau, Kučera točí slashery. Pro zasvěcené je to jasná zpráva a pravděpodobně tenhle film už viděli. Pro ty, kdo neví kdo je Tommy Wiseau a proč jsem na něj odkázal, tenhle film opravdu není. ()

tsatsiki

Je s podivem, že do takových filmů jdou herci jako Morávková, Brabec, Mejzlík. Stejně tak do druhého filmu této dvojky Poslední výkřik. Po technické stránce je to horší než výkřik. Po dějové je to sice lepší, ale zase po herecké stránce je to horší, takže si člověk nevybere. Musím dát 1* stejně jako Výkřiku, protože kdybych hodnotil Výkřik že je lepší, tak bych tomuto musel dát odpad, což vlastně je odpad české kinematografie, ale ten nápad a ta práce si zaslouží aspoň jednu hvězdu. ()

wopi odpad!

První film, na kterém bylo špatně naprosto všechno. Od režie, scénáře, kamery, střihu, logiky až k naprosto trapným "hereckým" výkonům. Jediné malé osobní pozitivum - vím, že se mám v budoucnu vyhýbat jménu Kučera. ()