První český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv - kdo bude další na řadě? (oficiální text distributora)

hakom odpad!

Uplne suhlasim so seithas-om. Chabý pokus o paródiu Vreskotu. "Herci" horši ako na mojom maturitnom večierku... (bonus typek "stavka didzejuuu") Cesi predabovani cechmi? Zvuky nozika z CounterStrike? WTF?! Taky film natocim hocikedy mobilom na intraku ked sa budeme nudit... ()

jay.jay.13 odpad!

Já si myslel že po Herkulovi 3D dlouho neuvidim něco tak špatnýho. A neni to ani měsíc a je tu český slasher Čepel smrti. Já vůbec nevim co mam na tomhle amatérskym domácím videu hodnotit. Dokonce i v kategorii "fanouškovských video-pokusů, které si natočila parta kamarádů aby to pouštěla druhý partě kamarádů" je to těžkej podprůměr, ale i tak, zadarmo na internetu... proč ne. Vydat to ale na DVD jako regulérní film za 60 kč, to je tragický omyl. Režisér Tomáš Kučera musí bejt asi slepej, jinak by ho přeci nikdy nemohlo napadnout, že by tohle mohlo obstát. Kdyby to distribuční společnost GoCrazy protlačila do kin, jako se jí to povedlo s Herkulem 3D, pravděpodobně by se jednalo a nejhorší film, jakej byl kdy uveden do kin v historii celosvětový kinematografie. ()

Pattrick

No, no, no.. Můžu být buď hodný a nebo zlý, já jako fanda hororů, budu teda ten hodný.. Nejdřív jsme viděli vykrádačku Tajemství loňského léta, potom Vřískot a parodie na Bazén. Ale, zajímavý závěr a pohodově natočenej, kolik to asi tak stálo. Co mě fakt deptalo byly údery nožem a místy debilní střih a dost nelogických částí, což bylo očekáváné. Přesto na mladého "režiséra" v pohodě film. ()

BigJohn02 odpad!

Děs a hrůza. Přihlouplý scénář (jestli nějaký vůbec byl), zmateně pobíhající velmi nesympatičtí puberťáci, stokrát viděný maskovaný padouch. Všechny postavy dodatečně namluvené postsynchrony, které připomínají trapný dabing pornofilmů. A jako třešnička na dortu minirole staré Bobošíkové. Zřejmě dcerunce a jejím kamarádům přispěla na jejich "kulturní" počin z evropských fondů. ()

rybinin odpad!

Film, u kterého naprosto postrádá smysl přidávat klasické "hvězdičky" nebo odpad. Ano, logicky mu přísluší naprostý odpad a to proto, že postrádá jakýkoliv profesionální aspekt, který mají i ty nejvíce odpadové filmy zde v top žebříčcích. Díky levným kamerám a cracknutým profesionálním střihovým softwarům a trochou toho entuziazmu by něco takového natočil každý, kdo má vůli do toho vložit spoustu energie. Srovnávat hvězdičkově amatérský film s filmem profesionálním prostě nejde, ale tvůrci se díky distribuci v trafikách na DVD mezi profesionály zařadili (a dokonce s novým počinem to dotáhli až do kin), že nelze jinak, než hodnotit je profesionálními měřítky. Marně se snažím přijít na něco, co v tomto snímku neselhává. Snad jen hudba, ale to říkám s těžkým srdcem, protože sám jsem hudebním skladatelem. Na druhou stranu vidím, co vše se za hudbu v menším produkcích vyskytne a tak v totálně Cčkovém hororu by i tato hudba asi obstála. Sám se amatérským filmem zabývám a věřím, že na některé mé počiny by bylo ostatními nahlíženo podobně jako na tento, ale ani ve snu mě nenapadlo jít s mýma filmama do trafiky za 69Kč. To bych si musel být hodně jistý, že to už dospělo do takové kvality, že to stojí za to zkusit. ()

Mazma

Kameramana bych namístě zastřelil, protože se kamera pořád třepala, místy ani nezaostřovala a o těch přiblížených záběrech se ani nebudu vyjadřovat. Celý film byla neskutečná blbost s amatérskýmy herci, kteří se v záběrech jenom motali. Ani ty vraždy taky nebyly zrovna realistické a stejné zvuky jako při bodnutí nožem vydává zašlápnutá krisa. Něco tak pytomého by ani chromý pes nenapsal, ale abyh řekl taky něco pozitivního tak se mi líbily závěrečné titulky. Hrůza, hrůza. Za snahu a odvahu něco tak hloupého zveřejnit dávám tu 1*. ()

NICOTINE odpad!

Ani minutu jsem se nebavil. Nakonec to skončilo tak, že přibližně po 1200 sekundách, jsem zapnul telefon a hrál 8-ball pool. Nuda jak nedovařený guláš. Nezajímá mě, jak skvěle to zvládl na to, kolik měl přístupných peněz. Díval jsem se na to, protože jsem se chtěl pobavit a z tohoto pohledu absolutně nefunkční. ()

evelouch

No dobře, Oscara tenhle film asi nezíská:-) Ale slashers mam rada, dej, i kdyz trochu okopirovany z ruznych americkych hororu, docela fajne. Vrah sexy, sympatický ^_^. No, dala bych klidne i 5 hvezd, ale co mi hrozne vadilo- ta KREV! Boze, to fakt museli pouzit kecup?! ( nebo me to tak alespon prislo:-)). Chvilemi jsem se i bala. Akorat, co mi slo hrozne na nervy- ty reakce budoucich obeti!!! On je tam honi nejakej silenec s nozem a oni byli v par chvilich jak lekly ryby!!! Jinak fajn, uzila jsem si to. ()