Na sv. Valentýna

• USA Valentine's Day (více)

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

cab

Co spojuje vsechny pribehy, ano je to svatek zamilovanych a proto se spousta hollywoodskych hvezdicek spojila k vytvoreni mozaiky pribehu spadajicich na tento den. Neskodna romance pro odpocinkovy vecer v prijemne a nezne spolecnosti. Rozhodne neurazi uz jen proto, ze (Ashton Kutcher) neni k proliskani. 60% ()

Ilhan

Jak už jsem jednou k něčemu psal, a tohle to zase potvrzuje, asi jsem opravdu nekonečný romantik, když tomuhle dávám pět hvězd, ale mě se to ke konci prostě tak líbilo :D. Neříkám, že to bylo dokonalé, zejména dvojici Taylor-Taylor bych zcela vypustil, protože se vůbec nehodila k jinak velice vyrovnané a dospělé tváři filmu. Druhou věcí, kterou bych vypustil, je ta šílená přeslazenost v první polovině filmu, která z filmu jen čisí, ne-li teče. Ono stačí, že je to o Valentýnu (kterýžto svátek nijak zvlášť nezbožňuju, spíš naopak) a ještě to šíleně tlačí na pilu. Jakmile se ale děj plně přeorientuje na příběhy jednotlivých postav, celé to dostane tak strašně příjemný nádech, že jsem si těch pět hvězd neodpustil. Jak jsem psal, dokonalé to není, ale čert to vem, těch 90 % tomu dám. ()

Scevola

Je az neuveritelne kolko znamych hercov sa tu zislo. Co sa tyka filmu, tak je to taka pohodova romanika, ktora sice nicim neohuri, ale ani nesklame. Vramci zanru je to lahky nadpriemer. 6/10 ()

Hanys_

Neviděl jsem asi posledních 25 minut, ale počítám, že jsem o nic nepřišel. Romantická rychlokvaška o nejkýčovějším dni roku se spoustou známých tváři. Někdo si asi řekl, že čím víc dějových línií, tím víc Love Actually. Ale takhle to prostě nefunguje... 4/10 ()

eccola

Když dva dělají totéž...Ashton Kutcher si jen těžko může představovat, že má britský šarm Colina Firtha nebo Hugh Granta a americké velkoměsto se jen stěží může tvářit, že je Londýn. ()

LittleMonste

Čekal jsem nudnou americkou romantickou komedii, která ničím nepřekvapí, výsledek mě ale doslova nadchl a pohladil po duši. Skvělý děj, všechno do sebe zapadá a každý příběh je originální. Herecké obsazení snad ani netřeba komentovat...(86%) ()

Ashar

Film jsem si pustil na sv.Valentýna abych si ujasnil, co je to vlastně za svátek, nesvátek. Nesvátek pro to, že mi v práci nedají placené volno, abych mohl svátečně a zamilovaně blbnout se svou milovanou osobou. Nesvátek pro to, že musím po práci letět do obchodu, koupit nějakou tu kytku, či dárek, pak absolvovat, nějaký ten Valentýnský zážitek, či atrakci a pak vysílen ulehnu do postele a na Valentýnský sex mi už nezbývají ani síly. Takže to shrnu. Svátek je to pro to, že o tom všichni mluví a obchodníci si také příjdou na své. Komerce? Asi ano. Proto jsem se s partnerkou kouknul na ten film. Příběh se vtipně odvíjel a lotři dostali co proto a ti hodní taky. Takže za mne super. ()

Bety88

Nemůžu říct nic jiného, než že to bylo super. Příjemná romantická komedie, která byla vtipná a né debilní, jak se poslední dobou často stává. Dostala mě z příšerné předzkouškové deprese. Pro mě nejlepší film za uplynulé týdny. ()

Prochy38

Upřímně tento pokus o romantickou komedii nedopadl zase až tak katastrofálně. Doslova emocionální bomba v podání desítky slavných obličejů tvůrcům opravdu vyšla. Nešlo sice o plánovaný typický slaďák. Každopádně díky právě kvalitnímu obsazení film u mě dosáhl více než příjemného pocitu. Opravdu! ()

ThomasCrown

Z tohto mohol byť taký presladený film ako Láska nebeská....neviem, kde spravili soudruzi z USA chybu:) Romantická je skôr prvá polovica, tá druhá sa mení na akúsi drámu, kde sa všetko rozpadá a až v závere sa všetci dajú dokopy. Neviem, ale takéto spracovanie sa mi vôbec nepáči, už len keď si predstavím aký herecký kaliber bol k dispozícii. Trochu sa pohrať so scenárom.... Ale aby som iba nehanil, bolo tu dosť svetlých detailov, ktoré mi zdvyhli náladu. Či už je to dejová línia Taylor Swift, alebo Anne Hathaway, akosi sa mi aspoň vďaka týmto drobnostiam podarilo ustáliť hodnotenie na troch hviezdičkách. Veľa šťastia s budúcim Valentínom. ()

Hanes88

Tahle komedie určitě nepatří, jak by se mohlo podle mého hodnocení zdát, k těm nejhorším. Spíše jsem to ohodnotil takto, protože jsem v poslední době viděl spoustu filmů se stejnou tématikou a tento film ničím nepřekvapil, spíše naopak. Není to špatná romantika na nedělní odpoledne, ale určitě to není nic extra. ()

jasiska

Kebyže nebolo toho hviezdneho obsadenia tak po filme ani pes nebrechne. A aj s ním je to len veľmi priemerná záležitosť. ()

Mitin

Aaa je Valentýn všichni se z toho poseremee!! Nevim jestli je to takhle v Americe doopravdy, ale jestli ano tak to mě po.. hvězdné herecké obsazení, to ano, ale co z toho když nikdo z hvězd nějak nezazářil.. plus klišé, jak se nakonec všichni k sobě vrátí potom co se celý film hádají a bla bla, no to je tak sladký.. souhlasím s komentářem, že se film snaží napodobit Lasku nebeskou.. možná proto mi moc.nesedl. pár scén celkem vtipných ale jinak nudný film o trapném komerčním svátku. ()

Asmodin odpad!

Klišééé, americké klišé, které propaguje americký svátek. Už jsme si nechali vnutit Santu Clause, tak proč ne Valentina? Nicméně za Bradleyho Coopera a Patricka Dampseyho tu * dát musím. ()

peetriss

Typická limonáda produktové řady Garry Marshall snažící se napodobit britskou Lásku nebeskou, která díky režisérově vyčpelosti a monotónnosti nedokáže nabídnout nic světoborného. Tvůrci filmu Na sv. Valentýna by měli zasypat valentýnskými pozornostmi Jennifer Garner, protože to je právě ona a její postava, které u mne vybojovaly tu třetí hvězdu. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)