Na sv. Valentýna

• USA Valentine's Day (více)

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

Simbet

Film vypráví příběhy různých lidí zkoncentrované do jednoho dne. Z počátku jsem se velmi bavila, ačkoliv se jedná o napodobeninu Lásky nebeské, ale zatím, co si Láska nebeská udržela svižné vtipné tempo až do konce, tento film to nedokázal a jeho předvídatelný sladký konec sráží hvězdičky dolů. ()

prezdivaka

Jeden z nejpříšernějších filmů, které jsem kdy viděl. Klišé střídá klišé a jediným vytržením z tohoto schématu je pohled na špatné dobré herce v neuvěřitelných situacích. ()

Oňďo

Hmm ... Už keď som videl to obsadenie som veril že to bude konečne nejaký perfektný romantický film , to už len preto že tam mám šesť obľúbených hercov/herečiek, Ale celý film sa strašne vliekol aj keď niektoré scény nemali fakt chybu , ako napríklad tie telefonáty Anne Heathway :) To ma dostalo , na tom som sa fakt nasmial ale to bolo asi na tom všetko .... Moje hodnotenie 6/10 ()

katchi

Další oddechový film plný sladkých scén, "průhledných" záplatek a lásky. Na Valentýna nebo dlouhé nudné večery ideální..Líbilo se mi pojetí a lehkost filmu. Jessica Alba mi byla vždy nesympatická a touto rolí mi to definitivně potvrdila. Ashton Kutcher je ideální herec pro podobné role a Hector Elizondo je prostě filmový klasik. Co mě trochu zklamalo bylo zasazení Bradleyho Coopera do světa gayů..tohle se vážně nedělá. Takový fešák a udělají z něho teplejšího občana (ne že bych proti nim něco měla, ale já mu hrozně přála, ať mu to s Julii Roberts vyjde!!) ()

Marys

S výnimkou toho, že celý film skončil až neskutočne dobre pre všetkých protagonistov, musím povedať, že som sa dobre zabavil. Zároveň vsunutie niektorých nečakaných pasáží osviežil a trošku odpútal pozornosť od vopred očakávaného záveru. Páčilo sa. ()

lareinna

Bola som na to v kine, atmosféra dobrá, ale myslím, že to bolo príliš veľa príbehov rôznych ľudí natlačených do dvojhodinového filmu. Pohodové, ale nič prelomové. ()

Mikeel

Celé obsazení mi bylo sympatické, protože herci nejen dobře hrají, ale i dobře vypadají, což je taky důležitý aspekt. S Love Actually bych to moc nesrovnával, protože by to byl nevyrovnaný souboj. Všechny příběhy, které se vlastně prolínají mi přišly zajímavé, nebyl tu žádný, který by mě vyloženě nebavil. Ovšem má oblíbená Anne Hathaway, jakožto bavička pro dospělé a speciálně její ruský klient mě rozesmáli asi nejvíc :D Ač se všechno nejprve tváří tragicky a všechno se hroutí, všechno dopadne dobře. Což jsme všichni čekali, každý to nazýval dalším filmovým cliché, ale přiznejme si, chtěli bysme aby to na den Sv.Valentýna dopadlo jinak, než dobře? Ne! Tak vidíte :) ()

Pompaj

Zvraty, usmíření mnoho postav a mnoho párů, to jsme někde měli... Ale neházejme Valentýna do koše. Na dvě hodiny to bylo příjemně dlouhé, smysluplné a citlivé. Výborný casting, kde všichni herci zapadli, jako by do svého místa a teď to bouchne. Taylor a Taylor, co ti tam dělali?. To, že dostala Taylor Swift takové "scény", které zni udělali leda trubku mě skutečně mrzí, myslím, že ona má navíc a o Laurentovi nemá cenu hovořit, opět nic moc, i když taky dostal prostor. Hudba byla slušně udělaná a i instrumentálky od Swift byli ucházející. Hodnotím, jako " překvapení" až na T a T, soory for Swift. 70% ( 4* za hudbu) ()

kikka20

Prvních několik minut to bylo pro mne utrpením, ale když se člověk na to dokouká, řekne si, že to tak strašné nebylo. Musím souhlasit, dá se na to koukat, není to taková ta trapná komedie a co nedává smysl, ale tohle smysl dává. Klasický příběh, kde to má pravdivé jádro a to se mi líbilo, není to nejlepší film světa, ale koukat se na to dá a to je důležité, ne? Popravdě to tady moc chválím, ale podruhé bych se asi na to nekoukla. ()

simply

Americká odpověd' na Lásku Nebeskou...na můj vkus trošku kýčovitější, ale dá se to přežít...na některé herce (Bradley Cooper, Patrick Dempsey) se dá dívat i v sebevětší blbosti. ()

sona123

Romantika jak má být s miliónem úžasných herců. Mám slabost pro Julii Roberts a její návrat domů, to je scénka, která vydá za tucet filmů. A pak mě ještě pobavila Jessica Biel s tím obrovským růžovým srdcem. Je to jednohubka, ale skvěle vyvážená. ()

H4ku11

Instantná romantika na objednávku, ale v tej mozaike príbehov si vždy nájdem niečo čo ma poteší a po čom mám lepšiu náladu. Po každom pozretí mám túžbu vlastniť kvetinárstvo. ()

HonzaSim

Ani jsem nevěděl, co mě přimělo ke shlédnutí, při úvodních titulcích jsem však pochopil. Tím byla řada oblíbenců Ashton Kutcher, Emma Roberts, Anne Hathaway, Taylor Swift či zvučné jméno Julia Roberts. Byl zvědavý, jak se tolik známých tváří naskládá do jednoho příběhu. Nakonec to nebyl jeden, ale hned několik minipříběhů. Ať už tím, nebo celkovým zpracováním jsem se nemohl vyhnout srovnání s oblíbenou Láskou nebeskou. Co si budeme nalhávat, v žádném případě jí Valentýn nemůže konkurovat. I když mám pro romantické filmy slabost, tady mi to moc nesedlo. Nebylo to ale vyloženě špatné a některé výroky stály za to. Pro mě to byla trochu horská dráha. Chvílemi jsem usínal, chvílemi se na to dobře koukalo. Taková klasická oddechovka. Posledních 30 minut bylo lepších a tak díky nim i mým oblíbencům dokráčím k průměru a třem hvězdám. Celkově jsem ale čekal víc. 55% ()

Domec

Film rozhodne neurazi, zabijete tim cas, nektery pribehy vas budou i bavit, co vic si od komercni love komedie prat? Ale! Spousta a spousta znamecjh tvari a myslim, ze je to na jeden film az moc. ()

Gore

Nabytej hvězdama (až přeplácaně), pár dobrejch výkonů, sem tam vydařenej vtip, nějaká postava dobře rozjetá, další nedotažená - jako celek však těsně pod průměrem. ()

M1k9

Málokdy se povede usměrnit tolik hvězd do jednoho filmu. Dávám jednu hvězdu v hodnocení navíc za splněná očekávání. Jennifer Garner se mi obzvlášť zalíbila, takže doufám, že se dočkáme podobně vyladěných kousků u kterých máme těžké srdce hledat chyby. 6.5/10 ()

Johny360 odpad!

Seděl jsem v 14 hodinovém letu z Bangkoku do Prahy a při sledování tohoto filmu se to vyšplhalo až na 28 hodin... ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)