Na sv. Valentýna

• USA Valentine's Day (více)

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

lennyd

Reed Bennett (Aston Kutcher), majitel květinářství, se chystá na nejnáročnější den roku - Valentýnský svátek. Tento rok pro něj tento den má další význam - jeho přítelkyně souhlasila s jeho žádostí o ruku. I spousta jeho známých i neznámých se chystá slavit (a nebo okatě ignorovat) tento den. Ale v tento den se může stát cokoliv, a večer vše může být úplně jinak než bylo ráno ... Inspirace britskou Láskou nebeskou je více než zřejmá, jen Američané zvolili jiný svátek. A samozřejmě, způsobem sobě vlastním, do filmu přidali mnohem víc - mnohem víc hereckých jmen, mnohem víc příběhových linií, mnohem víc romantického patosu. Dle očekávání to ale nedopadlo nijak slavně ... příběhových linií je tolik, že se střídají jak na běžícím pásu, herecké hvězdy se míhají před očima (jedna Jessica (Biel), druhá Jessica (Alba), Garner, Hathaway, Dempsey,Kutcher) a výsledkem je jeden velký chaos. Minimálně v první polovině filmu, kdy se - navzdory názvu filmu - všichni rozcházejí spíš než by se dávali dohromady, jsem se docela dost nudil a pokukoval po hodinách. Druhá půlka už byla snesitelnější, ale stejně všem doporučuji Lásku nebeskou... ()

Pavlínka9

Je to celé o Valentýnu a o tom, jak v Americe z toho svátku právě všichni šílí a blázní. Ok – je to hezky natočené – je tam veliké množství postav a příběhů….Všichni mají něco do sebe – Taylor Swift jako vymatlaná „tanečnice“ ze střední školy byla fakt perla, majitel obchodu s kytkami – jen ukazuje na to, jak to na tento šílený „svátek“ vypadá, mladý klučík, který chce,a by byly jeho „Valentýnce“ doručné květiny, prostě je tam toho hodně. Je to sladké, je to srdcebolné a všichni tam jsou tak krásní a úžasní :D Přividělávání si po telefonu – to pro mě byla dobrá třešnička navíc :) Zkažené záběry – super :) A pak jsem jen přemýšlela, kdo ke komu tedy patří ;) Jako spokojenost, ale znovu to vidět nemusím. ()

drake31

Tieto filmy jednoducho milujem. Multihviezdne herecké obsadenie s perfektným prepletajúcim sa príbehom. Skvelé postavy, ktoré boli ešte lepšie zahraté, pár prekvapení ktoré som absolútne nečakal (napr. Bradley Cooper na konci), príjemná hudba, prostredie. Krásne, zábavné, milé ... Niet čo vytknúť ()

VasaX

Jeden guilty-pleasure romantický příběhák ve stylu Love, Actually. Se zajímavým mixem v rámci hereckého obsazení stylizované do jediného, toho "nejromantičtějšího" dne. Je to svěží, je to romantické, zábavné a dobře to utíká. Nehraje si to na nic víc a dává přesně to, co nabízí. Trošičku přesažené dvě hodiny by se mohly zdát jako hodně, ale ono se tam pořád něco děje, příběhy a tváře se střídají, linky se splétají a najednou je tu konec, tak akorát včas než člověk nabude názoru, že film poněkud přetahuje. Pohodová zábava pro odpočinkový večer. ()

Sany33

Oddychovka na dlhé zimné večery, ktorá nebude nudiť ale v konečnom dôsledku nebude dávať ani hlavu ani pätu. Každý sa tam s každým miluje, rozchádza, háda a zas udobruje až strácate prehľad kto tvorí vlastne pár s kým. Množstvo skvelých hercov (ktorý sa nechápem prečo dali na podobnú kktinu). nikdy by som nepovedal, že to poviem ale asi najviac na mňa zapôsobil herecký a to musím zdôrazniť, že herecký výkon Ashtona Kutchera. Stále neverím, že som to napísal. No nič film má pekné svižné tempo občas sa vám zodvihne kútik pri jednej dvoch podarených scénkach ale popri dvoch hodinách celého filmu to budete aj tak vnímať ako mimovoľný tik. Navyše keď som počul Lautnera povedať, že sa nezvykne vyzliekať tak ma skoro instantne ojebalo o gauč no nič stále sa držím názoru, že ide o príjemnú oddychovku. 50% ()

blackJag

Uctyhodné obsazení v tématu jako dělaném pro Garryho Marshalla. Některé segmenty baví víc, jiné míň, ale nenajdete tu žádnou vyloženě otravnou historku. Navíc i ten Kutcher, světe div se, nehraje svou postavu nejhůř a tak se mi podařilo bavit se skoro celé dvě hodiny. Sem tam přebývá nějaké to klasicky americké škňůření a na přítomnost řady sexy těl a všeobjímající lásky je to až puritánsky cudné, ale čert to seber, pro jedenkrát se s pouhým výstřihem Jessičky Bielové spokojím :-) Hudba: John Debney. 65% ()

greetchen

Tak jo, dneska mám (ne)náladu a jsem cíťa jak blázen. A tenhle film mi prostě padl do noty, takže zcela zaslepeně dávám čtyři hvězdy. Možná to časem po druhém zkouknutí snížím, ale dnes to prostě byl potřebný balzám na duši. Navíc tomu přidává plejáda herců, které mám ráda ( Anne Hathaway, Julia Roberts), nebo které kvůli tomuhle filmu asi budu muset začít mít ráda (Queen Latifah, Taylor Swift). ()

Guzo

Podobné filmy mají velký nedostatek a tím je mnoho známých tváří (i když se to může zdát na první pohled jako klad), protože se dost často stane, že jeden herec vám nesedne a pak vás celá jeho část nudí, i když ostatní jsou dobré. S čistým svědomím můžu říct, že ačkoliv moc nemusím třeba Julii Roberts nebo A. Kutchera, sem sedli (až na ten přehršel růžové, to bylo fakt moc) a mně ničím nekazili tenhle příjemný filmový zážitek. ()

Roseinka

Moc milý film. Po skončení se usmívám. Kdysi jsem to už viděla a ráda jsem si to teď pustila znovu. Když by tam bylo ještě trošku víc humoru, přidala bych hvězdičku. Všechny příběhy jsou krásně propletené a prostě je to moc moc hezký. A taky výborné obsazení. :) ()

P1tr

Romantická komedia, která nesází na kvalitu, ale na kvantitu. Stejně jako většina takovýchto projektů sází tvůrci na co nejvíce povědomých tváří a na mě to zafungovalo. Naštěstí se nehraje podle úplně debilního scénáře a ačkoliv mu nelze příliš lichotit, pro účely takovéhoto snímku je naprosto dostačující. ()

jenik71

Obsadit tolik hvězdných tváří do tak nezáživného filmu - tomu se říká umění. Pokud vás tenhle film mine obloukem, o žádnou romantiku rozhodně nepřijdete a o komedii už vůbec ne. Tak proč se vlastně na to dívat ? Dvě hvězdičky z milosti. ()

Michelle8

Mě se to líbilo a to fakt hodně. Docela váhám jestli nedat hvězdiček dokonce pět:-). Tyhle rozkouskovaný romantický filmy, kde zcela náhodně všechno souvisí se vším, kouzelná hudba, momenty, spoustu kytek... Někdy jsou tyhle filmy prostě potřeba :-). ()

Soweek

Velká stupidní blbost, na kterou se překvapivě dobře kouká a jelikož tento film nikdy nestál o žádné Oskary a jeho účel je všem jasný, ty tři hvězdy si zaslouží. ()

Looser

Pekelně nášlapý casting nedokázal zachránit prázdný příběh. Srovnání s Love Actualy, které se nabízí každkou sekundu tohoto filmu vychází zcela jasně lépe pro "originál. Sv. Valentýn šel cestou všeho více a potvrzuje rčení všeho moc škodí, některé příběhy jsou zcela navíc a v podstatě nikoho nezajímají (J. Roberts ??). Škoda, nicměně film brzo uvidíme jednou ročně v únoru, to je takřka jisté. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)