Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

SonGokussj

Jedna hvězdička za scénu s Tomem Cruisem. Jinak je ten film prpadák. Hodina a půl skouknuta za hodinu. musel jsem to zrychlovat... Promarněná hodina. :( ()

UncleG

Jestli hledáte nějakou vtipnou a zábavnou crazykomedii, která si utahuje ze superhrdinů, tak jste narazili na špatný film. Místo chytré parodie nebo pocty žánru se dočkáte opět přívalu prdících vtipů (PROČ UŽ ZASE?), padání do lejna a narážek na orální sex. Jediný klad: čtyřikrát jsem se opravdu nahlas a od plic zasmál. Zbytek filmu je bohužel nudná směsice přiblblostí, nechuťáren a oplzlosti. Kam se poděly staré dobré Žhavé výstřely, Bláznivé střely nebo Mel Brooks? Superhrdina nemá výšku a bohužel ani z 10% nevyužívá parodický potenciál superhrdinských filmů. Od totálního odpadu (viz Vesmírná prda, nebo Vampires Suck) ho ale zachraňuje těch pár povedených vtipů, solidní obsatení a koukatelná míra trapnosti. ()

Popluh

Obvyklá parodická motanice všeho úspěšného z poslední doby, která je směšně trapná častěji než vtipná. Skvělá ukázka totálně přeplácaného filmu, kterému vévodí akorát mrzká délka a fakt, že ani tak moc nenudí. 45 % ()

Vojcl

Další ze série bláznivých parodií typu Scary Movie, tentokrát však jedna z těch slabších. Některé hodně povedené gagy, střídají průměrné až ty úplně trapné a těch je bohužel nejvíc. I tak je to, ale vcelku koukatelné a na jedno podívání snesitelné. Potěší hlavně veterán Leslie Nielsen ve vedlejší roli strýčka hlavního hrdiny. ()

Tony.cs

Smutné. Řekl bych že jedna z těch lepších parodií poslední doby. A to není moc dobrá. Bez jointa se to snad ani nedá. ()

blackrain

Aby se z vás stal superhrdina, nemusí vás nutně kousnout pouze pavouk, úplně k tomu stačí geneticky upravená vážka. Od té doby by se váš život měl od základů změnit, ovšem, pokud nejste ňouma. Pak se změníte jedině v maskovaného ňoumu, který dokáže všechno pořádně zkomplikovat. Ze začátku byla nešikovnost hlavní postavy úsměvná, ale potom se bohužel stala trapnou. Nicméně, Suprhrdina je jednou z těch lepších parodií. ()

MATADOR

Spider-manovská parodie, která nemít něco málo světlých okamžiků putovala by do mých horoucích pekel. Nezachrání to ani Leslie Nielson, jehož vtipy jsem už někde viděl (slyšel). Možná trapně prdící bába byla... trapná, potom možná chlapík na vozejčku...vlastně taky trapnej. Potom už nevim :-) ()

Hadža

Jo to opravdu takova jednoducha zabava,zvlast ma dcera byla primo nadsena a ja se bavil nejvic na jejim smichu!takze pro desetilete idealni podivana!!zvlas ji zaujal ten parici gel,ci co to bylo...:) ()

Toshiro

Říkal jsem si, že po delší době zkusím nějakou tu parodii. Dokonce na tuhle nebyli recenze tak špatné. Ale ne, tohle pro mě fakt není. Fekální humor a zesměšňování bez ladu a skladu všeho, co se namane, je prostě ubohé. Zasmál jsem se asi 3x, takže 3/10 :). ()

Derek

skoda, prevelka skoda. sluboval som si od toho dost (hlavne vdaka pritomnosti zuckera) ale o to vacsie bolo moje sklamanie... ty hajzli co stoja za vsetkymi date, epic a neviem co movies presvedcili asi celu filmarsku verejnost ze parodia je sled tupych scenok a nie plnohodnotny film s dejom (ako naked gun ci hot shots). nahlas som sa zasmial asi iba raz ale nastastie som sa parkrat uchichol takze to je na miiiiiiiile vzdialene vsetkym xxx movie (pri ktorych trpym fizyckou bolestou) ()

Kopik

I přes fakt, že je to neskutečná konina jsem se slušně zasmál. Takže nevidím důvod tomu dát něco hrošího, než-li průměr... (Viděno 18.04.2010) ()

kapsomut

Poprvé jsem tomu dal 2*. Teď jsem se na to koukal po roce, a musim tomu dát o 2. stupně lepší hodnocení. Přišlo mi to o dost zábavnější než posledně. Nevím čím to je, možná jsem měl minule špatnou náladu. Skvělý Leslie Nielsen opět ukazuje svůj smysl pro humor a talent pro herectví. Je opravdu nepřekonatelný (Lesliemu 96%). Celkově - 79% ()

maverick10

Tak bohuzel stale nic. Porad cekam nejakou povedenou parodii, lec bohuzel se mi to od dob Blaznivych strel a Zhavych vystrelu nepostestilo. Stale narazim na lacine sceny a to nemluvim o naprosto imbecilnim scenari. Ackoliv jedna scena tu byla ktera me dostala a to parodie na parodii. Zaverecna scena ktera paroduje scenu z Blaznive strely s O.J.Simpsnem na invalidnim voziku. To je ovsem zatracene malo. ()

BoredSeal

Pohodová parodie, připomněla mi časy bratří Zuckerů. Kraluje Robert Joy jako Hawking, takhle drsnej politicky nekorektní vtip už jsem dlouho neviděl, bravo! :) ()

honajz2

Tohle má jeden velký problém - všechny ty trapné scénky a prdění tu bohužel převyšují ty dobré scénky a to je právě zlé. Superhrdinské filmy jsou přesně ty, které si nějaké zparodování zaslouží, no, tady se to bohužel úplně nepovedlo. Ubrat prdění a bylo by to fajn a bez váhání dám tři. Takhle to je jenom za 2* ()

Chen

Jasně, že by se z tématu dalo vytřískat mnohem více, ale až na občasné nekrofilní hrátky, se Suprhdina drží v normách snesitelnosti a nebouří Vám žaludeční šťávy a vkus. Přidal bych na narážkách, respektive na slovním humoru, věčné držkopády hlavního hrdiny už mi po chvíli nějak extra vtipné nepřišly, ale jinak jde o vcelku dobrou parodii, která vysoce vyčnívá nad Děsné dojáky i bijáky a jim podobné. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)