Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Aurus

No znám i lepší parodie jako Superhrdina či Scary movie a tady Tupíři jsou spíše podprůměrnou komedií a parodií. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je zajímavá, vraždy tu nejsou brutální a jsou spíše docela špatné, lokace jsou docela zajímavé a kameru filmu je docela povedená. No mě tento film moc nezaujal ale pár dobrých vtipů a scén jsou dobré. Za mě 3,5/10. ()

jamesjimbo

mno, byl jsem lehce opilej, takže si to tak dobře nepamatuju, vím, že jsem se párkrát solidně pobavil, také si pamatuji, že tam nebyly nějaké vyloženě odporné momenty, ale na scary movie to stále nemá. ()

Radek.SCH

Doba si to žádá. Ale mohlo to být mnohem lepší. Ale když vezmete v potaz, že to režírovalo duo Friedberg/Seltzer, tak to zas až tak moc strašné nebylo. Jenom málo vtipné a nudné. Asi jako "předloha". - 40% ()

Ben Nevis

Twilight si o to vyloženě koledoval. Díky nízkému hodnocení jsem čekala nějakou hrůzu a byla příjemně překvapena, jak se tvůrcům podařilo vyhmátnout slabiny sladkobolného Stmívání. Mohli si vyhrát víc se scénářem a zaútočit i na jiné vampírské počiny a ne omezit se na pár narážek. ()

J. T. Kirk

Není to zrovna nejlepší parodie, ale čím více nesnáším Stmívání, tím víc mám rád tento film. Něco je tu dobře parodované, ale to bohužel neplatí u všeho. Ovšem herci se mě líbily mnohem víc, než ve Stmívání. Párkrát jsem se docela zasmál, takže to nebylo nejhorší, ale podruhé se na to asi nepodívám. ()

merigieren

nevím, asi nemusím parodie, některý věci mi připadaly vtipný, ale bylo jich hodně málo, pak sem postřehl pár narážek na jiný filmy, které již dávno předtím naráželi na ty původní, takže když došlo na první snímek, následovala reakce, "už zase". S trochou snahy sem to dokoukal. ()

drankeryth

Nic moc, ale sem tam sa nieco smiesne vo filme objavilo. Vacsinou vo filme nebolo nic co by vas donutilo, aby ste mali zachvaty smiechu. Co sa tyka hercov, tak bol dobry vyber, celkovo sa aj na tych hercov podobali. ()

Olík

Pánové Friedberg a Seltzer po páté a prvních dvacet minut také nejlépe – trefné narážky na zásadní Twilight scény, geniálně zparodovaný Robert Pattinson a minimum laciného humoru, kterým jsou F & S nechvalně proslulí. Bohužel pak jako když utne, vyloženě vzdaný zápas - ani náznak boje jenom nudné dovyprávění příběhu! Škoda začátek byl nadějný :( ()

johnywalker

No a je to tady... konečně někdo udělal parodii na parodii s názvem Stmívání (parodie na upíry)... a je teda mnohem lepší, než původní film! ()

figliar

Na svetoznáme Scary Movie sa to nechytá, ale videl som aj horšie paródie. Filmy Twilight nejakom zvlášť neobľubujem, preto si myslím, že parodovať niečo také je zbytočné. Hlavne, do paródie je dobré zakomponovať viac filmov. Výsledný efekt je tak omnoho lepší. Preto dávam takých 40%. ()

croxika

Ou shit. Jedna hviezdička za takmer dokonalé okopírovanie originálu čo sa týka mimiky pôvodných hercov, kostýmov a celkového prostredia, v ktorom sa film odohráva. ()

marshaall

Jasne sileny “scary movie style” humor, urceny najma pre divaka, ktory ma Twilight seriu zmaknutu. Napriek viacero nevydarenym forom, sa naslo aj niekolko, ktore dobre pobavili. Spravodlive 3*. ()

Hapretor

ano ... divné ... ale prostě mi to přišlo mnohem zábavnější a příjemnější na koukání než opravdový Twilajt-sajrant ... a taky o hodně lépe zahrané - a to je co říct !!! ()