Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Eventyrer

Začiatok skvelý, vtipný, nápaditý ale ku koncu akoby parodovali samých seba, čo je pre Americké paródie typické; hlúpe, nevtipné a ponižujúce. ()

TomasRichtr

Po Scary Movie to nejvydařenější, co Friedberg a Seltzer natočili. (čti nebyla totální slátaná sra*ka) O tom taky svědčí fakt, že jsem to viděl celý se zlomyslným potěšením, Zato Twilight 1 jsem nedokoukal a pochybuju, že někdy uvidím do konce či omylem nějaký z jeho pokračování. (Zase si nemyslete, že nemám kontext, spoustu scén jsem pochopil a dokázal zařadit do původního filmu.) ()

Acrobat odpad!

Časy Leslieho a Hot shots síce už neskopírujeme, ale stále je to príhodný humor, z ktorého sa šúľa v podstate v kuse. Vyzliekanie trička mám podľa Zmluvy každých 10 minút.... To hej... (videné 06.12.2015, JOJ archív) ()

rublik05

Velká škoda, že většina scén působí strašně trapně a pobavit dokáže vyloženě jen pár fakt povedených gagů. Ono taky dělat parodii na něco, co už jako parodie působí, není až tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Upřímně si myslím, že tvůrci vůbec nevyužili potenciál, jaký Twilight nabízí. Přišlo mi, že celková úroveň má těžce sestupnou tendenci, ke konci jsem se už regulérně nudil, každopádně začátek je vyloženě suprový. Herci jsou sice strašní, avšak své předlohy docela vystihli, velká škoda nepříliš povedeného scénáře, na druhou stanu, mohlo to dopadnout mnohem hůř. 3/10. ()

[Scorpion]

Druhé stretnutie s týmito režisérmi pre mňa dopadlo o dosť lepšie. Perfektne zachytili charaktery, ktoré síce boli v Twilighte veľmi svojské, ale i tak dať tomu štipku humoru je pomerne náročné. Tu nastáva chyba v tom, že je potrebné vidieť daný film, aby ste vedeli, čo sa snažia zosmiešniť. Čo sa týka vtipov, ktoré sa vo filme objavili, všetky už boli použite v trailery, čiže tu to len bolo roztiahnuté do tých priemerne nudných 75 minút. A kedže nie som ten čo Twilight ságu úplne zatracuje, ale rád sa pobaví na nenávistných videách proti nemu, idú odo mňa lepšie 2*. ()

AnyLae

Pravda prozrazena! :-D Tohle je lepší než originál - ať už jde o filmovou nebo knižní verzi. Opravdu jsem se upřímně zasmála. První polovina velmi dobrá, konec už trochu fádní, ale i tak! ()

BadWolf

Fakt sranda. A kdo viděl původní filmy se dobře pobaví. A velké plus za herečku hlavní postavy (Jenn Proske). Sedí mi tam víc než Bella z původní dosud nedokončené quatrologie. -> 69% ()

LakiyL

Veľmi ale veľmi slabé. Samotná Twilight sága je pozerateľnejšia!! Otrasne slabé fóry, resp scény ktoré sa snažia byť gagmi. Potenciál obrovský, no absolútne nevyužitý. Dával som do tejto paródie nádeje ale ono to ani paródiou nie je. Nuda, otras, des. Že Vampires Suck, to už dávno vieme, toto je ďalším dôkazom. ()

Lukaso1

Ideální snímek pro lidi kterým nevoní pach krve Twilight. Já se bavil, parodovat snímek stylem kterým vidím originál (jedna velká parodie) je pro mě trefné. Člověk se nenudí a i když snímek pro většinu rozhodně nesplňuje kvality 4* které ode mně obdržel, já nemohl jinak. Prostě jsem se parádně bavil na úkor Twilight a to byl účel snímku, byl jsem spokojen. P.s. doufám že si mě dívčí fankluby Edwarda a Jakoba které jsou už tak proti sobe nevraživé nezvolí po mém komentáři nový cíl, mě :-). ()

dawnie

Bylo mi při koukání líto Twilight Sagy... sice vim, že si o parodování přímo říká, ale takhle pitomá a nenápaditá spatlanina, to je fakt škoda peněz. Kam se poděly nápady?? Tvůrci by si měli akutně pustit Žhavý výstřely. ()