Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

oveckaoa

Dokoukáno a naprostá spokojenost (u mě je spokojenost u všech jejich filmů) . Jediné co zamrzí je absence písní a tanečních čísel (pouze 1 Raining Man:-)) a popkulturních narážek. Režiséři parodují jen Stmívání což je oproti x parodovaným filmům určitá změna. P.s. Alenka v traileru není tak perfektně využitá jak v traileru je což je škoda to samé i ta Lady Gaga i když ta potěšila :-). Jinak doporučuji vidět Stmívání pak se Vám to bude i líbit. ()

terunka003

Tohle je teda šílená parodie. Jako vtipné to asi bylo, ale abych se u toho mlátila smíchy, to asi ne. Co se týče hereckých výkonů - parodistka Kirsten St. je snad její sestra nebo co, perfektně vystižená. Film pro dlouhou chvíli. ()

uiu

Abyste si tuto parodii dosyta užili, musíte znát děj dvou prvních dílů Stmívání a především se orientovat v moderním pubertálním světě (tedy vědět, kdo jsou Jonas Brothers, Lady GaGa nebo Kouzelníci z Waverly). Film si utahuje ze všech možných klišé, které se ve Stmívání objevují a také z mánie, která kolem upíří ságy vznikla. Já osobně Twilight viděla každý díl jednou a stačilo mi to (nepatřím ani k Edward teamu ani k Jacob teamu), takže mi některé souvislosti unikaly, ale i tak jsem se parádně pobavila, už jen proto, že zparodovali film, který si o to už dlouho říkal. PS: Film je vážně jen na jedno podívání. Podruhé už jsem se dost nudila. ()

ywo666

Som vcelku sklamaný. Čakal som, že o bude vtipnejšie. Je smutné keď sa pri paródií smejem len nepatrne viac ako pri treťom dieli twilightu, ktorý som si v ten deň pustil. Samozrejme pár dobrých vecí tam je, ale od paródie čakám viac. 2 a pol hviezdičky. ()

Maki89

vyborna parodia na prve 2 diely twilightu... vazne nezavidim herecke co hrala Beccu tu, ze si musela nacvicit vsetky sproste pozy Kristen Stewart, to muselo byt fakt na oscara, ale zvladla to na vybornu... a to ze bola asi 4x krajsia, to je uz iba detail... co sa filmu tyka ako takeho - vtipky fajn, ja som sa celkom dobre bavil od zaciatku do konca, hoci to malo par hluchsich miest... pre odporcov twiligtu ako ja je tento film stvoreny.... 6/10 ()

ivan bohatyr

Některé nápady teda byly naprosto stupidní. Ale naopak tam taky byly i suprovy vtípky - jak se ptá toho vlka: proč sis sundal triko? ve smlouvě mám, že si ho musím sundat každých 10min; nebo ta napodobenina kristen byly dokonalá - přesně ty její pohyby, jak si dávala pořád vlasy za ucho a její pomaly pohledy směrem dolů, kousání do rtu atd.; nebo prej tomu úpírovi řiká: musíš si najít někoho stejně divného jako jsi ty a následuje záběr na lady gaga. Ovšem kdo twilight neviděl tak tam ty vtipy nenajde. ()

T-pack

To, že i tak strašnej film dělí v mém hodnocení od snímku, který paroduje, jediná hvězda možná vypovídá kdeco o celé konstelaci. Ale možná jen o místním systému hodnocení. Ano, kultura je pěkně hluboko v rakvi, ale kdo může říct, jestli je to doopravdy špatně. Přece jenom, zesměšnění a kritika ze strany někoho, kdo si na chleba vydělá právě tím zesměšněním... dost té filosofie. Proč jednu hvězdičku? Znám větší průsery a u tohodle jsem se na začátku ještě relativně zasmál. Ve filmu se navíc párkrát dost trefně vyjádřili o neduzích Twilight ságy a to často dost nápadně. Proč to není víc? Oficiální text distributora lže a tak po zhruba deseti minutách dojde, čemu se smát a nastoupí ještě to horší - kýčovitý předpubertální humor typu Becca otevře dveře od auta a praští psího kluka, který se za přehnaného zvuku úderu rovnou skácí k zemi, HAHAHAHA. Ani parodie občas na menu filmového fajnšmekra neurazí, pokud nám je však tvůrci chtějí servírovat, možná by se mohli zaměřit na chytré dialogy a nepředvídatelný humor, raději než teatrální výkony herců a snahu cpát hromadu odkazů do snímku, který sám o sobě odkazem je. Přesto ahoj, já stejně radši Twilight. ()

noriaki

Poněkud stranou zájmu médií prošuměla kiny další adaptace proslavené upírské ságy Stmívání. Původní verzi jsou viděl, a musím říci že tento pokus je trochu úkrok stranou. V porovnání s filmem Catherine Hardwicke je znát snaha obohatit vyprávění humornými scénami. Tento prvek příběhu prospěl a oživil až příliš jednoduchou zápletku. Romantická linie, která ve slavnějším spektáklu byla alfou a omegou, je nyní poněkud v pozadí. Prostor dostaly i další postavy a je to jen dobře. Herecké obsazení je kupodivu hodně podobné. Producenti si dali tu práci a sehnali herce, kteří se svým protějškům nápaditě podobají a to jak vhledem, tak projevem. Casting se ale povedl, v některých rolích jsem zaznamenal znatelné zlepšení kvality. Jenn Proske je kouzelná, souboj Robert Pattinson vs Matt Lanter dopadl víceméně nerozhodně, bohužel Anneliese van der Pol je jen slabou kopií Anny Kendrick. Vampires Suck nejsou žádným převratným dílem, tady se nejspíše projevila slabost knižní předlohy z pera Stephenie Meyer. Jak tento snímek, tak i jeho starší bratříček trpí podobnými neduhy a zápory. Škoda další zmařené šance. Svět upírů a vlkodlaků nejspíš spasí až zkušenější režisér a volnější scénář. ()

lennyd

Poté, co se matka přestala o náctiletou Beccu (Jenn Proske) starat, ta se vrací do svého rodného městečka, aby zde žila s otcem, místním šerifem, a dostudovala zde střední školu. Hned první den ji ve škole zaujme tajuplný Edward - do kterého se hned zamiluje. Brzy se ale dozví Edwardovo tajemství - je to upír, a celá jeho rodina také. Ale láska dokáže i hory přenášet... Tak musím přiznat, že jsem film čekal o hodně horší. Naštěstí je tato parodie na Twilight docela zkousnutelná (tedy jen pro ty, kteří Twilight nemají jako životní modlu - ti ostatní dají nepochybně odpad! bez přemýšlení) - autoři se vyvarovali nechutností, a naopak se jim semtam podařil zásah do černého (Black Eyed Peas, či prozrazené tajemství skutečného Twilight lidem čekajícím ve frontě na kino). Docela se mi líbila ústřední herecká dvojice, která jakoby Kristen Stewart a Robertu Pattisonovi z oka vypadla - hlavně Jenn Proske je hodně sympatická (a možná i sympatičtější než Kristen Stewart). Původně jsem chtěl dát o hvězdičku víc, protože jsem se fakt docela bavil - ale závěrečná čtvrthodinka ("ples") je hodně nepovedená, a docela mi dojem z filmu zkazila. ()

Pavlínka9

Fajn, je to s podivem, ale bylo to svižný, vtipný a ty lidi skvěle okopírovali veškeré chování od "skutečných" postav z Twilight. Je to až s podivem jak jsem se bavila. Film je trefný, má plno skvělých narážek, jak na film, tak i na současnou situaci do roku 2010 a bavila jsem se od začátku do konce :) ()

Jazzzz

Parodie té nejnižší úrovně. Snaží se být vtipná každou scénou a každým záběrem. Někomu se to může zdát až kýčovité. A ono opravdu je, ale dost z těchto vtipů mě zasáhlo a já i přes onu šílenou trapnost jsem se u filmu celkem dobře bavil. Jenn Proske mě velmi zaujala, poměrně talentovaná herečka, která bohužel nechápu proč již další filmy netočí. ()

Mihail123

Hmm asi najlepšia "paródia" smrtelného dua Friedberg/Seltzer, čiže nájde sa tu pár svetlých momentou a dokonca som sa na nich aj zasmial. Ale to som asi len rodený odporca série Twilight...Scenár a réžia nulová, a o hereckých výkonoch sa tu hovoriť nedá...Ale vlastne ako obvykle... ()

Narya89

film, kterej jsem dokoukala v podstatě asi jen ze setrvačnosti. Myslela jsem, že na upíří filmy se dá udělat super parodie, ale teda tohle bylo zplácaný napůl originální film s rádoby šokujícíma scénama, naprosto nudný a nevtipný. jedna hvězda za snahu ()

darek kartac

Když mé oči četli režii filmu, neměl jsem zájem film vidět. Nakonec jsem si VAMPIRES SUCK pustil a musím říct, že je film zábavný a vtipný od začátku do konce. Doporučuji. ()

demented odpad!

Občas človek musí klesnúť až na samotné dno, aby dokázal oceniť skutočné filmové umenie. V prípade snímkov dua Friedberg/Seltzer sa však nejedná ani tak o klesanie ako skôr o voľný pád s následným tvrdým nárazom o dno. Pri sledovaní Vampires Suck (a v podstate akejkoľvek paródie z pera spomínaného dua) si človek uvedomí, že i tá najväčšia sračka, ktorú v poslednej dobe videl, v podstate nebola až taká zlá. To, čo sa im podarilo nasáčkovať do tohto filmu, už humorom nemožno nazvať ani so zavretím oboch očí (vrátane toho kurieho). Väčšinu filmu som strávil s vytreštenými očami a otvorenou hubou čakajúc, čo príde ďalej. Hlavou sa mi neustále preháňala myšlienka: "Bude nasledujúci "gag" ešte monstróznejší, trápnejší a dementnejší?" Neraz bol. A pritom je to taká škoda. Spomedzi snímkov z posledných rokov si Twilight koleduje o paródiu jednoznačne najviac. Vzhľadom na jeho kvalitu a množstvo "kultových" momentov som mal dojem, že by to až také ťažké byť nemalo. Po zhliadnutí snímku si to už nemyslím. ()