Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

MareT.

I zázraky se dějou. Já jsem neponaučitelný a prostě jsem si další film od těch tragédů pustil i přesto, že jejich předešlé filmy (Veký biják, Disaster movie,...) ode mně nedostaly více než odpad! Tady už hodnocení přesahovalo 40%, tak jsem musel zjistit, jestli je to opravdu možné. Poprvé jsem se u jejich filmů zasmál, poprvé to bylo několikrát, poprvé mi přišlo, že vtipy jsou dobře zakomponované a vystihli podstatu. Prostě klobouk dolů a možná se dočkámé i lepších parodii. Samozřejmé pořád je to podprůměr, pořád jsou některé vtipy trapné a pořád jsou některé místa hluchá (více než polovina). Ale co se musí nechat je, že si tvůrci vybrali dobré téma (Twillight je už tak dost debilní) a už konečně šli do háje s jejich oblíbeným schématem (určitý počet debilních postav jdou od scény ke scéně, citujou známé filmy a potkávají postavy z jiných filmů). ()

rostlinka

Přiznávám, mám ráda ságu Stmívání. Knihy víc než filmy, které se mi v mnohém nelíbí. Parodie mi nevadí, ale tohle se opravdu moc nepovedlo. Hlavně ten konec byl hodně přestřelený a nesmyslný. Párkrát jsem se zasmála, ale jinak mě to ani trochu nezaujalo, i když takové ambice takový film snad ani mít nemůže... ()

AngiS

Další hloupá parodická komedie. A občas i já bývám hloupá, protože nemůžu popřít jednu věc.. chvílema jsem se opravdu řezala smíchy.. ovšem chvílema se nudila a chvílema mi to přišlo neskutečně trapné. Suma sumárum.. 2* ()

Gogo333

Musel jsem přidat hvězdičku, protože potom co jsem viděl Breaking Wind tohle není zas až tak hrozný. Pár vtípků ujde a třeba vtip s Black Eyed Peas si pamatuji doteď a to jsou už víc jak 2 roky co jsem to viděl. ()

POciSEM

Na rozdíl od stmívání který bylo jenom přehlídka namalovaných emo homoušů a věčně se řešilo jak je ta Bella mokrá z Edwarda,tady se člověk aspoň trochu zasměje.I když je dobrá polovina fórků trapná tak něco málo se autorům povedlo.Kdyby tam hrál ještě Leslie Nielsen nějakýho ztřeštěnýho upíra tak by to mohlo bejt o fous lepší ()

Bety88

Kde jsou ty doby, kdy byly parodie ještě vtipné. Ano našla jsem tam pět scén k pousmání, ale zbytek se nesl v bahně trapnosti dnešních parodií a bohužel i komedií. Jediné co mě zaujalo, bylo dokonalé okopírování kostýmů, paruk a líčení. Jak málo stačí, abyste vypadali jak Edward nebo Bella. Samozřejmě ten "opravdový" Eda je "hezčejší". ()

Mauric

Po velice dobré první půlhodině začíná kvalita filmu klesat a konstantně klesá až do konce filmu. Hlavní hrdinka dokonale paroduje Kirsten Stewart a některé gagy jsou doslova zabijácké. Přesto, jak je u tohoto režisérského dua zvykem, se mnoho dobrých narážek a vtipů rozpatlá snahou vytřískat nějaký ten primitivní gag navíc. Vyplatí se to dokoukat do konce, ale čím déle tuto parodii sledujete, tím horší z ní máte dojem. ()

Darik odpad!

Sice nejsem žádnej velkej fanda Twilight ságy, ale tohle bylo prostě trapný. Zbytečně ztracenej čas. ()

ThomasCrown

Twilight som videl, takže väčšinu odkazov či narážok chápem, no zaráža ma jedna vec. Nemala by byť paródia na nejaký film zvyčajne horšia ako film samotný? Vampires Suck je síce priemer, no nájde sa tu dostatok vtipných momentov a na rozdiel od série Twilight (česť výnimkám - viď prvá časť), som sa vôbec nenudil. ()

Prochy38

Asi nade mnou budete kroutit hlavou. 4* jsou samozřejmě v rámci žánru!! No, mně spíše jde o tvorbu J. Friedberga a A. Seltzera. Jejich filmy nenávidím! Spíše teda z určitách stránek. Viděl jsem všechny, které CSFD nabízí. Tohle jasná jednička. Oproti ostatním: Nulový fekální humor. No nulový, rozhodně minimální. Hodně minimálno oplzlostí! Což jsem sám nečekal! J. Proske je nádherná holka a řekl bych, že během pár let nám ještě hodně ukáže. Protože jsem viděl jak Twighlight, True Blood i Vampires diares, vím o co šlo. Opravdu jsem se bavil. Ne zklamání, ale těžké překvapení!! ()

chaometic odpad!

Upírský odpad....... Začínám vážně přemýšlet jestli koukat na další podobné parodie ve stylu Tupíři......zvlášt od Friedberga a spol..... ()

Arach.No

15% za to, že se na tuto parodii dá dávat lépe než na originál a 15% za dva, nebo tři vtipy, kterým jsem se zasmál a za Mansona v titulcích. ()

Abiosis

*PENTALÓGIA* Slovo suck má dva základné významy: stáť za prd a cucať. Oba tieto významy film dokonale naplnil: bol nezábavný a dokonale zo mňa vycucal všetku životnú energiu. Nepoučil som sa zo skúsenosti s Epic Movie, a naivne - očakávajúc aspoň trošku podarené zosmiešnenie idolov súčasných tínedžerov - som si pozrel aj paródiu na upírov. Lenže suma-sumárum, predloha a rovnako aj paródia je utrpením; predloha chce pôsobiť vážne, no je smiešna a paródia chce pôsobiť smiešne, ale je asi taká smiešna ako predloha. Niekoľko zábavných momentov nedokáže z tejto paródie urobiť kult, čo je škoda, pretože materiálu na parodovanie je naozaj dostatok. Verdikt v 1 vete: Bella a Edward v podstate tak, ako ich poznáte. 28.08.11 ()

Teabag

Komentář píšu trochu s odstupem, což obvykle nedělám. Ale tady si to zaslouží výjimku. Kdybych náhodou nezabrousil na tuhle stránku, tak bych si vůbec nevzpomněl, že jsem tenhle film už někdy viděl (jen 2* svítící po straně mi to připomněly). Tak to je vizitka Vampire Suck. O čem to bylo? ()

Kejt.lin odpad!

ouvej ..tak tohle se prostě nepovedlo, bohužel .. nehledě na Twilight sagu, kterou ať už z duše nesnášíte nebo slintáte po upířím Edovi, nejde to ani dokoukat..trapnost nad trapnost ! ..zkrátka a dobře: propadák ()

peetriss odpad!

Komediálně hrubě zoufalá parodie. Je to extrémně tupý film a snad pouhopouhý jediný vtípek pobavil (donašeč číny). Jenn Proske je velmi pohledná a očividně si dala práci s nastudováním mimiky a motorických zlozvyků Kristen Stewart, což oceňuji, ale ani to nezabrání odpadu pro tento film a pěti hvězdičkám pro mne, jako odměny, že jsem Tupíry zvládl dokoukat do konce. ()