Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Torgal

Kto nevidel Twilight sériu a chcel by si doplniť filmové resty, 80 minút tohto filmu mu presne zreprodukuje dej prvých dvoch filmov. Písať scenár muselo byť veľmi jednoduché - proste komplet obšľahneme predlohu a občas tam hodíme nejaký primitívny humor. S ohľadom na mená tvorcov je ale nutné oceniť, že sem nepchali žiadne iné inšpiračné zdroje a tak jeho sledovanie aspoň nevyvoláva dáviaci reflex. Niečo málo humoru bolo dokonca aj vtipného, a to je priam nevídaná vec, ktorá si zaslúži oceniť. 3-/10 ()

zeďa

Popravdě, jeden z mála filmů téhle dvojice tvůrců, který se (v rámci možností) povedl. Na takové to nenáročné vymazávání nadměrnou psychickou námahou strápeného mozku, proč ne... ()

Deftie

Celkom podarená paródia. Má svoje chvíľky, ale chybou je, že to točili tí, ktorí to točili. Očividne sa náš humor až tak veľmi nezhoduje, niektoré popkultúrne odkazy ma absolútne minuli. Rovnako boli niektoré pasáže dotiahnuté do krajností, čo bol opäť podpis tvorcov. Twilight je vynikajúci materiál na paródie, len škoda, že tento potenciál ostal využitý iba sčasti. Poprípade by som čakala paródiou aj iných upírskych lovestory a nie len narážky, že niečo také existuje. ()

mudvayner

No fajn, duo Jason Friedberg, Aaron Seltzer vypouští na svět tak příšerný a ubohý "parodie", že jejich filmy už ani nevyhledávám. Tento ovšem zas tak bezradný není, ono dělat si prdel z Twilight je prostě in a mě se to velice zamlouvá. Několikrát jsem se i zasmál, což oceňuji. Jinak neoriginální, sebeparodující... a často to krásně vystihuje právě ty prvky, které jsou v sáze samy o sobě k smíchu. ()

LucyD

Po tom, co bylo předvedeno v Epic Movie, Date Movie a Disaster movie jsem už neočekávala nějaké lepší dílo, ale shlédnutím tohoto snímku jsem rozhodně nebyla zhnusena. I přes pár momentů, kdy jsem se opravdu nesmála, tak se mi parodie líbila. ()

Joža

Některé sceny jsou celkem vychytané,i se človek zasmeje,hlavně,když už viděl original,ale jsou i lepší parodie. ()

Los Losos

Tento film snad ani nebyl třeba, jelikož originál už sám o sobě působí jako parodie. Osobně jsem se u obou smála stejně. Vampires Sucks si u mě oroti předloze vysloužil hvězdičku navíc zejména díky hereckému výkonu představitelky Beccy, která neskutečně věrně napodobila podivuhodné grimasy Kristen Stewart v Twilight. ()

newer_more

Nejspíš mně tady bude většina považovat za filmového ignoranta, ale já mam takový filmy prostě ráda :D Je to intelektuální odpočinek :D....film ucházející, člověk se občas uchechtne, ale ten konec.....Team Jacob, bi*ch! :D :D 2 1/2 ()

Kejtlin

Pár vtipných momentů nemůže zachránit celý film, který mě už ke konci přišel dost trapný. Co je moc, to je moc .. 2/10 ()

Psycho.R

V dnešní době Děsnejch dupáků, dojáků a podobnejch odpadů se Tupíři zdají být příjemnou parodií. Tak trošku ve stylu Zuckerů. ()

ChloeQueen odpad!

Snesu toho hodně, ale tohle opravdu nevydýchám. Jediné, co mě na tom bavilo, byla závěrečná scéna, ve které jeden nejmenovaný upír dostal co proto! Sečteno, podtrženo - tvůrci se snažili být tak vtipní, že ve výsledku vznikla nevtipná, nevkusná patlanina, která mě osobně nikdy vtipná nepřijde. Nevím, jestli je to mým smyslem pro humor, anebo je chyba někde jinde, ale TOHLE si nezaslouží nic jiného než odpad! A že ten dávám jen zřídka kdy, protože alespoň snaha se cení, tady se nedá ocenit ani ta snaha!! ()

katululum

Ačkoli jsou upírské věci většinou moje guilty pleasure, na parodii jsem se těšila. a pokud by byla dobrá, tak bych jí ocenila. Ale vykrást v době, kdy vzniká asi milion upírských věcí, jen jednu z nich a navíc ještě bez invence...? No, to teda pánové nic moc. ()

sigf07

Proč ne :) Twilight sága a uječené fanynky okolo si o zparodování přímo koledují. Nejsem si jistý zda jsou "Scary" Friedberg a "Disaster" Seltzer zrovna ti praví, kterým bych svěřil docela nadějný projekt, ale budiž. Přestože se najdou scény, kdy popustili uzdu svému buranskému smyslu pro humor, převažují ty, ve kterých to Twilight schytává naplno a kdo viděl první dva díly ságy, ze kterých si tvůrci utahují, se snad občas zasměje. Kouzlo filmu spočívá v téměř doslovném převyprávěním jednotlivých kapitol předlohy a obsazení podobně vypadajících herců, dobrým příkladem budíž scéna na parkovišti. ()

filipes.lu

Pár subjektivních pocitů: 1) Pro mě neskutečný zklamání. Miluju parodie a ačkoliv úroveň těch, co se točí v posledních letech kvalitativně odpovídá současnýmu českýmu popu, tak si je stejně neodpustím. Na Vampires suck jsem se těšil už z toho důvodu, že jsem odpůrcem ságy Twilight a to jak knižní tak filmové. Ále nadšení mě opadlo hned po úvodních deseti minutách. 2)Není to vtipný a bohužel to není ani trapný, což já taky rád. Je to takový nijaký. A to vystihuje celej tento počin. Oceňuju snahu tvůrců dodržet co nejvíc parodovanou předlohu, ale nemohl jsem se zbavit pocitu, že je to spíchnutý horkou jehlou a že filmu bude stačit jenom námět, jelikož nás odpůrců je pravděpodobně stejně, jako těch, co tasí kapesníky u každý Edwadovy věty. 3) Na stranu druhou herci hrajou líp, než ty, co to myslej vážně. Bellu, nebo jak se jmenuje, vyloženě nemůžu cejtit ( a to mi jí ještě obsaděj do nový Sněhurky ()

IrisHelenka

Mám snad opakovat něco, co už zaznělo tolikrát? "Jak můžete parodovat něco, co už samo o sobě vypadá jako parodie?" Tupíři jsou docela podřadná parodie se zabitým překladem a bohužel i občasnými trapnými narážkami, chvílemi je to ovšem náhodou docela psina, spoustu věcí mě rozesmálo tak, že jsem málem spadla na podlahu, u jiných jsem přemýšlela o tom, proč scénáristé nevyužili situace... Ze Stmívání se toho dalo vytřískat mnohem víc! Ale tak pořád lepší než originál.... ()