Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Babbsi odpad!

Remake na Stmívání doprovázené herci s nulovými výkony. Nikterak se mi nelíbil humor, který tam byl uveřejněn - s výjimkou vtipu o BEP - moment, kdy jsem se nefalšovaně smála. Pro mě je tento film jednoduše odpad. ()

Danulka01

Já jsem se bavila a hodně moc jsem se u toho nasmála. Je to výborná parodie a je to vtipný. Samozřejmě jako u každé parodie je třeba znát originál, bez toho to nebude ono nikdy. Každopádně podle mě krásný 4 hvězdičky, protože jsem se bavila od začátku do konce jako už dlouho ne. ()

lenny71

Já se bavila. Dlouho jsem u žádného filmu neměla takové záchvaty smíchu jako u téhle parodie. Musíte znát Stmívání, samozřejmě, ale pokud ho znáte, tak je snad nemožné, abyste se nezasmáli. ()

zuzulend

Neskutečná kravina,ale já se bavila,nasmála a koukala se na to několikrát.Řekla bych,že je to velmi povedená komedie,některé scénky byly opravdu skvostné :D Hodně takových komedií mají trapný humor až tak trapný,že to není ani směšné,ale tady je příjemně trapný humor :D Né opravdu doporučuji se na to podívat,ale je jasné,že všem se to líbit nebude. ()

KristKrist

Myslím,že tahle parodie se docela povedlo. Hodně jsem se u ní nasmála,ale bohužel snímek obsahoval i takové trošku více trapné scény. Dávám tři hvězdičky ()

AlicaFox

kto nevidel twilight, ten tento film nepochopi... nieje to dokonale a sem tam to zavana uplnou trapnostou ale vzdy lepsie ako povodna predloha :D ()

722018954

Musím uznat že mě tenhle film nezklamal, spíše naopak pobavil, jen nechápu proč nemá vyšší hodnocení, možná proto že se tu tak lidi neztrapňují jako ve Scary Movie 2. Kvalita je o dost lepší než v jiných parodiích. ()

jakubesd1 odpad!

Ako môže niekto vypustit takúto ohavnosť do sveta .. absolútna ubohosť čo ponúka tento film ... MAXIMÁLNY GRC.. ()

rene00011

Skvelá paródia! :D Neviem prečo som si tento film nepozrel skôr. Vždy som to odkladal, odkladal a dnes na to prišlo. Keďže som videl všetky časti Twilightu, pochopil som všetkým narážkam. Veľmi dobre vystihli hlavne Bellu (z Twilightu). Hlavne to, že si stále dávala vo filme vlasy za ucho :D No skvelý film, až na niektoré tie nedostatky, trapné momenty. Ale odporúčam ;) Najlepšia hláška: Becca: Už viem kto si! Edward: Povedz to, povedz to nahlas! Becca: Si jeden z Jonas Brothers! :D ()

ZlyVlk001 odpad!

Jakýsi trapný pokus o parodii. V osmdesáti minutách se našla snad jen jedna úsměvná scéna (trvající asi pět vteřin), přitom se film snažil být tak vtipný, až se člověk modlil k Bohu, aby byl už konec. Někdy to vypadá jakoby se američtí režiséři předháněli v natočení nejtrapnější parodie všech dob (z toho co jsem zatím vyděl, tahle slátanina rozhodně vede!) ()

lucika999

Trápna napodobnenina. Nevedia si vymyslieť svoj film, tak zoberú nejaký trhák a spravia z neho totálnu kravinu, ktorá nemá ani hlavu ani pätu. Jedna hviezda sa scény, kde som sa tak super nasmiala na tom, aký môže byť človek hlúpy. ()

Lew.Ashby

Ne úplně tupá, ale přesto tupá parodie na tupou šigut (pravda, kterou jsem ani neviděl, ale stejný názor mám i na 50 odstínů, který taky neplánuju nikdy shlídnout). Ale jako podkres pro nějakou další činnost alespoň trochu pobaví. ()

drkaldj

Podprůměrná parodie, kde občas vysvitne jiskřička. Obsazení je fajn a řekl bych každých deset až patnáct minut jeden opravdu dobrý gag, který opravdu vtipně a výstižně paroduje Twilight ságu. Zbytek se utápí v trapnosti. Takže mám docela dilema, něco bylo na úrovni skoro skvělé parodie, něco zase na stupidní komedii. ()