Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

necisty

Jako skalní fanoušek Twilight ságy bych měl tuhle slátaninu shodit ještě víc, protože tohle dosahuje 40% jen díky právě haterům Twilightu. Ano do půlky jsem se ještě v hodně místech smál a dokonce jsem chtěl hodnotit nadprůměrně. Hlavní herci jsou totiž až neuvěřitelně podobní originálu, herečka Beccy napodobuje Kristen více než dobře, objeví se zde také originální soundtrack ze všech dílů a na konci písnička od mého miláčka Marilyna Mansona, ale teď k těm horším věcem... Po půlce jde smích stranou a objevují se pouze trapné rádoby parodující scény. Vtípky jako Black Eyed Peas jsou sice dost dobré, ale za půlkou to všechno zmizí v dáli. A tím spojlerem jste mě dobře nasrali! Přestože mi od začátku bylo jasné, že půjdou tvůrci jen na chuť odpůrcům Twilight, tak jsem tomu po traileru, který obsahuje většinu dobrých scének, dal šanci... zbytečně. Tohle je sparta! byla lepší! O hodně... ()

U_S_O

Twilight som videl už dávno ale niečo som si z neho pamätal a zo začiatku filmu som sa teda celkom zabával. Ale postupne vtipné situácie mizli a boli skôr trápne a už som len čakal na koniec. Inak Jenn Proske svoju úlohu zahrala vynikajúco, tie pohľady a pohyby Kirsten v Twilighte vystihla úplne presne :) (40%). ()

Ice123

No jak bych to tak asi popsal. Pokud shlédnete 1/3 filmu a pak to vypnete, tak budete mít pocit, že jste vyděli opravdu vtipnou, ikdyž neukončenou parodii na upíry a vlkodlaky s hodnocením kolem 85%. Ale pokud to dokoukáte do konce tak zažijete 2/3 hrozné trapnosti, fádnosti a hrozných gegů, které se vás snaží pobavit za jakoukoliv cenu, což z filmu dělá otřesný brak. Mé doporučení je shlédnout 1/3, pak se v pěti minutách proklikat filmem až do konce a budete mít z toho skvělý pocit ;) 40%. ()

campix

Still better love story than Twilight. Většina zdejších uživatelů má celkem pravdu. Ono je prostě velmi težké natočit parodii na něco co se dá označit téměř za parodii zajetých kolejí daného žánru. Tím žánrem je upíří horor/romantika a parodovaným filmem není nic menšího než Stmívání. Samozřejmě je to obrovská kravina, ale nějaké vtipy se občas povedli a podle mě není na škodu jednou za čas (hodně dlouhý čas) podobný film vidět. Už s obsazení je velice jasné o co se jedná jelikož tito herci a režiséři se pravidelně potkávají u více či méně fekálních podřadných parodií jako je Tohle je sparta, Děsnej biják nebo Děsnej doják. Neříkám že je to dobré, ale přežít se to rozhodně dá a možný bych si Vampires suck pustil raději nežli slavnější áčkovou sérii. ()

WolfR

Je smutné, když parodie překoná originál, bohužel, tupý Vampires Suck byl zábavnější než celá Twilight saga, 2 hvězdy. ()

sir-dave odpad!

To mě po*er! Lol tak tohle je prvotřídní sra*ka. Na parodie se občas mrknu ale takhle HLOUPÝ snímek jsem neviděl pořádně dlouho. Vydržel jsem u toho asi 20 min a to jsem měl něco v žíle. Jestli tato, něco přes hodinu dlouhá kravina jde do kina, tak radši bez komentáře... Pro ty kdo neviděli Twilight, o ničem, pro ty kdo viděli, ztráta času... ()

Xpensive

Trailer byl skvělý, zároveň ale obsahoval velkou většinu vtipných scén. Zbytek je úplná magořina a tak trochu ztráta času. ()

ecceHOMMO

Ja veru paródie nemusím.....Ale táto bola svojím spôsobom výnimočná. Vtipné a trefné gagy bez nechutností ( teda až na moment kedy bolo žonglovanie aj s bábetkom...to mi prišlo...nie vtipné). Dokonca som mal v niektorých momentoch pocit, že tu autori trefnejšie vyjadrili pocity hrdinov z knihy ako v originálnych filmoch...( samozrejme tu tie pocity potom nadniesli a prechádzali do extreémností....). Bavil som sa a to je podstata paródie, takže u mě dobrý.....(( ..ale zábava je priamo úmerná tomu či ste videli filmy/ čítali knihy....)...P.S. : kladne hodnotím aj veľmi vkusné nárážky na filmy a seriály iného typu..... ()

DaUr

V rámci parodií silný nadprůměr - nechutnosti žádné, povedených vtipů spousta. Závěr trochu pokulhává, ale i tak solidních 50% ()

Simpoch odpad!

Doslova všechny fóry co za něco stojí jsou v traileru. Koukněte se na něj a ušetříte si 79 minut života. Palec dole. ()

Helmutek

Celkem předvídatelná Scarymovieovská parodie - o nic víc, a asi ani o nic míň. Na deset pokusů o humor připadal jeden, kde se ten vtip fakt poved, ale v tom nepřetřžitym proudu i tenhle poměr znamená, že jsem se párkrát zasmál (rvačka jejího táty s vlkodlakem vozejčkářem, segway, jógalates, ten její noční úprd...). A jedna z těch povedenějších věcí byl kupodivu i soundtrack. Jo a ten trpitelsky vypíčenej výraz Beccy je fakt jak z pravýho Stmívání. ()

DJ Rocco iNc

Zaručene lepšie, než originál. Dokonale vystihli celú ságu o ne/dokonalej upírskej neveste a jej patáliách s láskou a sebapoznávaním. Ozaj ma to pobavilo, aj keď, originál bol taktiež vtipný, čo zrejme nebol zámer. ()

sallyann

Jsem fanynka Twilight ságy, ale musím uznat, že několik scének z téhle parodie se mi celkem líbilo - vozítko a šílené fanynky teamu Jacob :) Dokonce i herec, který měl představovat Jacoba, vypadá daleko lépe než originál :) ALE já všechny filmové parodie hodnotím jednou nebo dvěma hvězdami, takže víc ode mě nečekejte. P.S. Doufám, že se to tady nezvrhne v přílišné nadhodnocování tohohle ,,filmu". Nenávist ke Stmívání přece není důvod k tomu vynášet tenhle počin do oblak! Btw ten asijský Daro - to bylo co? ()