Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

becki_tu

Ano, muselo to přijít. Vděčné téma ságy Twilight se dočkalo parodie, která nemá větší ambice než předchozí projekty dua Friedberg-Seltzer. Výhodou je opět krátká stopáž a několik povedených zásahů do černého, ať už v podobě přesného zparodování určité scény nebo narážky na popkulturu. 35% ()

Morholt

Vlastně ani nevím, co jsem od téhle dvojice diletantů čekal. Snad něco lepšího, než je samotná upíro-slaďácká série. A něco takového neměl být problém natočit. leč byl a pár povedených fórků a trefných hlášek to zachránit nemohlo. 10% ()

Katullka

Jednu hvězdu získává bezpochyby Becca, protože tak neuvěřitelně napodobení grimas, to mě padala brada dolů. Nejlepší gegy už vyplácali v traileru, což byla dost škoda a dost mi to zhoršil nadhled. Jinak je to laciná číčovina, co nestojí ani za řeč. ()

Handle

Skoro odpad, ale musím uznat, že Bella byla zparodována celkem dobře... :) Jinak 99% vtipů totálně mimo, ačkoli parodie na Stmívání rozhodně potenciál měla. Nevadí no... ()

Caelos

Nápad udělat parodii podle hodně nudného filmu není moc dobrý, protože parodovat nudu jde asi jedině nudou. ()

fishki

Ak od toho človek nečaká nářez typu Scary Movie, nemá rád Twilight a Fox News, tak si to celkom užije. Tvorcovia boli pri niektorých scénach detailný a pozorný. A to sa cení. A navyše je Jenn kočka. ()

Terva

CITÁT - Pokaždé, když si přivedu holku, pokusíte se jí sníst !!!! To není fér. Tak ke třem podprůměrným filmům natočí ještě podprůměrnou parodii. V bonusu na dvd najdete nepodařené záběry a vynechané scény - možná je to víc zábavy než celý snímek. ()

Hismael

Myslím, že tohle je aspoň malý krok správným směrem. Je potřeba vidět minimálně první dva díly Stmívání, jinak se na to nemá cenu dívat. Příběh je v základu zparodovaná kopie prvního dílu + pár věcí z druhého. Takže čím méně se nemuselo přemýšlet nad dějem, tím více se mělo přemýšlet nad parodovanými částmi. Těch povedených je víc jak polovina a častokrát dobře trefené do originálu. Zbytek už je horší. Kdybych měl hodnotit podle zábavy, tak je Vampire suck zajímavější než oba dva první díly Stmívání dohromady. 3 hvězdy je hodně a 2 zase málo... ()

Dale

Ten upírsky boom medzi teenagermi na čele s tupou sériou Twilight si koledoval o paródiu. Škoda len, že scenár nenapísal niekto, kto má zmysel pre humor a kto vie parodovať. No keďže posledné podarené paródie boli natočené v prvej polovici 90-tych rokov (ešte Scary Movie 1 a 3 celkom obstáli), tak nájsť takého človeka nie je ľahké. Kde sú tie časy Jima Abrahamsa s bratmi Zuckerovcami, kde jeden skvelý nápad striedal ďalší... Tu boli zaujímavé nápady asi dva. ()

moviesfan

"Vampires suck" je dalším příkladem parodie, která nebaví, resp. se snaží bavit, ale nevychází jí to. Pár vtipných momentů se však našlo, proto házím do placu jednu *. ()

JohnCZ

Parodie tohoto typu rád nemám. Ale jelikož mi jeden známý tento snímek doporučil, zkusil jsem ho. A jsem velmi mile překvapen. Začátek byl vyloženě geniální. Plný velmi vtipných narážek, které jsem musel až místy vydejchávat a hlavně neskutečně skvělě zparodizovaná postava Belly, resp. Kristen Stewart v podání Jenn Proske. Nejenže je Kristen vzhledově docela podobná, ale tu její gestikulaci a mimiku vystihla NAPROSTO přesně! V první polovině filmu se najde opravdu hromada povedených fóru, které o to víc vynikly, protože jsem celou Twilight sérii viděl teprv nedávno. Druhá půlka filmu už byla obsahově slabší, ale stále to byla zábava. Vampires Suck nemá žádné velké ambice. Snaží se pobavit a to se mu rozhodně daří. A Jenn budu fandit, herecký talent tam vidět je... Slabší 4* ()

Lyli

Ach jo, čekala jsem, že z věcičky jako je Twilight se toho dá vytřískat víc! Neskutečná nuda. Párkrát jsem se sice uchechtla, ale u parodie bych se radši řezala smíchy. Myslím, že občas se víc zasměju u „skutečného“ Stmívání. ()

Petrson17

Tupíři ? Nic jsem neočekával, byl jsem zvědavý jaké vtípky vytasí tentokrát. No .. vtipy často dost neuvážené a snad už se nedá říct ani.. trapné.. nicméně .. já jsem se vcelku dobře bavil ! Podle mne, se tvůrci dobře vyřádili na původním Twilight a podle mého se jedná o oddechovou parodii .. Jedna z nejlepších parodií, které znám ! 45 % ()

Ajinka126

Ale jo 2 hvězdy - 2x jsem se velice dobře pobavila.. v celku je to však hloupost, s trapnými hereckými "výkony". Mám ráda parodie, kdy je směšné to, že se stane něco nečekaného v jinak známém prostředí. Ale druhá půlka filmu mi připadala jako házení špíny a zbytečné zesměšňování něčí skutečné práce. To mi dost nesedí. ()

draggo

Twilight sága si o zparodování přímo říkala, a tohle se povedlo. Svojí inteligencí to sice Twilight nepřevyšuje, ale bavil jsem se od začátku do konce a to je hlavní. Nejsem žádný zavilý odpůrce této ságy (jedničce jsem dal dokonce slušné 3 hvězdy), ale samozřejmě to za nic extra nepovažuju a tudíž mi tahle parodie přišla vhod a rparádně mě rozveselila. Team Jacob/Edward je prostě božííí :). /viděno na PC (WorkPrint): 80% a 4*/ ()

Kryton odpad!

Parodie naprosté modní blbiny nedopadne jinak než: OPDAD! Co také čekat od dua neumětělů. Nevím jak může být někomu zábavné sledovat nezábavnou frašku, kde nejen není žádný slušný gag, ale i herci by ho ani neuměli zahrát. Tohle jen utrhne x melounů díky známé předloze. Jedno však musím uznat > byl to větší horor sledovat než původní Stmívání apod. růžové upíry. NEDOPORUČUJI! ()