Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Pitryx

Nejslabší film z celé série, asi určen dětem nebo co. Vděčné prostředí léčebny zůstalo nevyužito, herecky také nic moc, a gore málo. Více jak čtyřicet procent dát nelze. ()

johnsnow

Plusové body za prostredie blázinca a naozaj drsné killy, to porciovanie som preskočil. Záver síce očakávaný, keďže už názov napovedá, že ide o počiatok a títo traja sú evidentne tí traja s prvého partu. Avšak tá pasáž s tou čo išla po pomoc tá mi prišla ešte krutejšia ako posledná scéna. ()

Lyx

4tý diel najhoršej horrorovej série, aká bola kedy vytvorená. 4tý diel, ktorý si stále udržiava svoj je*nutý scenár bez štipky logiky. 4tý diel, ktorého herecké obsadenie museli vyberať v nejakej Stropkovskej herni (no offense). 4tý diel, pri ktorom stále nerozumiem, prečo pokračujú v natáčaní. ALE! Nejaké pozitíva by som tu našiel. Po gore stránke celkom fajn, pozerateľné. Prostredie bolo okay, sneh a mráz boli príjemná zmena po predošlých častiach. Overall aj sanatórium/sanitárium malo svoje plusy a taký príjemný, hororový nádych. Toto všetko však ani z diaľky nestačilo na to, aby sme Wrong Turn sériu vytiahli z hovien. Bohužiaľ, ani tento diel sa nevydaril a tak zas a znova hodnotíme 1*. Moje hodnotenie: 25% ()

DonBraso

Néééé.Tak tohle doopravdy někdo měl dukáty do kapes a Declan si sehnal studio,který mu tam fláklo řetěz na stůl až si udělá čtýřku,jenom aby to nacintal na papír.To jsem musel přetáčet ke konci,protože ty krávy se nedalo poslouchat už od půlky filmu.Co bylo dobrý..Bacha Spoiler..No né do finále se dostali dvě..Bingo!V kolika hororech jsem to viděl,snad v žádným.Ale když se vrátíme na začátek jednoho dne,tak to bylo pěkné nečekané slunné počasí,ale stačila klapka a zas bylo hezky jenom těm který jezdí na Hintertux i v létě.Pak jsem se držel,než přilítli reterdovaní a začali kuchtit s cibulí a masem alá Babica a ono tomu fakt bylo,bylo to na barvu :D Tupý scénky,nepochopitelný úplně,kráva co nezabije,ale po chvilce jí je to jedno,protože 4na1 je super..venku zima,přidjou dovnitř v tričku,asi v sanatoriu dělal kotelník Babula nebo co po tolika letech nikým nenavštěvován,takových hovadina je vela.Triky dejme tomu,první takový Saw nádech,byl super,pak se to opakovalo a ten konec byl Bigcrash s japonským nádechem.Prostě se člověk těší,na další horor s řadou klišé klidně,ale dostane tak leda hnusný kvas,jsem zarmut a jdu vařit :D ()

Cechyno4

Je až k neuvěření jak se poslední dobou rozmohlo další a další pokračování hororových filmů. Takovou hororovou sérií je i Pach krve. Přišlo mi, že tento horor(Wrong turn 4) je určen pro puberťáky. Ze začátku samý sex, sexuální narážky, erotika, dokonce i pár lesbiček. Pak se to zvrtne v naháněčku v bývalé psychiatrické léčebně. Parta kanibalů si pochutnává na lidském mase. Jde tu vidět i to jak detailně odřezávají jednomu z hrdinů maso z těla a smaží si jej na oleji. Pár způsobů zabití se mi líbilo. Např. vrták či konečná scéna na skůtru. I začátek filmu mimo ty pubertální scény byl dobrý. Ovšem celkově průměrný horor. Po pátém pokračování moc netoužím. ()

Purity1711 odpad!

Akože vážne? Prekvapenie sa nekonalo.Tuposť najhrubšieho zrna, klišé, trápne dialógy (tie ženské akoby mali nasrané v hlavách, keď sa to dokáže potknúť o rovnú zem, ale to ich super uvažovanie), dobre som napísal minule že to bude kravina. Niečo tak sprosté a nelogické som už dávno nevidel. Popísal by som aj nejaké trápne scény, ale to by som vypísal takmer viac ako polovicu filmu. Režisér nech už konečne prestane natáčať filmy keď to nevie. No a ten koniec... hrôza a des. Nepochopím ako niekto tomuto môže dať 5 hviezdičiek. Bacha, "vyjebanci sú pri dverách" :DDDD. ()

predator.1

Rozhodoval jsem se dokonce mezi 4*, ale nakonec za 3. Po 1 dílu určitě nejlepší, ovšem ten konec . . . . . ten byl neskutečně zábavný :D :D :D ()

pivomamrad

Chování postav a dějovou linii (až na prvních 10 minut) hodnotím jasným odpadem!, gore scény, hektolitry krve, smažení kůže v oleji a mutanty hodnotím hvězdami pěti. Výsledkem je tedy pro mě čistý průměr. Pokud člověk vypne mozek a bude si užívat brutální (místy i opravdu velmi vtipnou) jízdu, může toto již čtvrté pokračování přežít vcelku klidu. Pro dostatečné vychutnání zážitku doporučuji po shlédnutí zajít s drahou polovičou někam do restaurace na dobré špízy:-D ()

reno.d

Všechny čtyři Wrong Turny točili stejně stupidní retardi,jako ty,co tam hráli!!!I když ty "normální"byli ještě stupidnější!!!Srašný a někdy až nekoukatelný!Jedna hvězda asi za jednu scénu,už ani nevím jakou....... ()

kl.st

Horor nebyl zas tak špatný, ale je to mega nechuťárna..musela jsem přejíždět scény, kdy bastardi jedli lidské tělo, kdy padaly hlavy. Snesu hodně, ale tohle bylo i na mě moc. ()

onlyK2

Takže tohle považuji za absolutní propadák. Dvojku mám rád, ale tohle nemělo radši vůbec být. Taková sprostá ostuda. Celý film je jasný hned po 2 minutách, žádné překvapení, žádné horové scény, prostě zhola nic. Jediný plus má za konec. ()

MrBaker

Teda ten začátek, vypadalo to trochu jak z nějaké komedie a přemýšlel jsem jestli se mam dívat dál. Nakonec se to přehouplo. O 27 let později a pokračovalo to dle mých představ. Průměrnej filmek kterej nepřekvapí, ale ani neomrzí. ()

Prochy84

No, na Dead snow si to místy hraje okatě, ale nedostatečně. Tupost "hrdinů" je dopeklavolající a pravděpodobně by měli větší šance žáci sedmé třídy základní školy, protože ti by svým intelektem dalece přesáhli zde vyobrazené blbečky, kteří POZOR SPOILER ubodají kamaráda z vlastních řad, aniž by se podívali na jeho obličej...uf. Další šlápotou vedle je obsazení. V jedničce to byla perfektní dvojice hlavních hrdinů, ve dvojce parádně naštvaný voják, ve trojce nikdo a tady? Parafrází slov klasika buďto samý idiot nebo blbeček, akorát tam vzadu, a to je snad jediná výjimka, hráli dva blbečci vedle sebe. Hvězda za gore, hvězda za kameru, která nenudila. ()

rasto87

Priznám sa, že horory sú jeden z mojich obľúbených žánrov. Pach krvi 4 som si pozeral viac s menej povinosti , pretože som videl všetky dieli predtým, ale musím povedať ja som sa na tom bavil. No bol to síce trošku otrepaný začiatok, ale potom keď sa partia kamošov dostala do cvokáča bolo to fakt super. Divák si príde na svoje aj pri lesbíckých scénkach, ktoré sú tam dosť často a je to vystriedané nechutným porcovaním ich kamaráta zaživa. Záver musím vyzdvihnúť, pretože scéna so skútrom bola super . Ja už len čakám kedy vyjdu titulky na Wrong turn 5. Zmenil som svoje hodnotenie a dal som 3 hviezdičky namiesto dvoch. ()

VanBradley89

Tak tohle byla strašná blbost. Nemám nic proti brutalitě ani sérii Wrong Turn. První tři díly byli celkem ok, ale ortodoxní fanoušek nejsem. Lesbický sex dobrý, jedna nebo dvě vraždy taky, ale jinak nic. A co mě na tom neuvěřitelně sralo byli nelogický blbosti. Příklad: Čtyři přeživší chtejí utéct, proskleným, hlavním vchodem. Ten je, ale ovázán řetězem. Rozhodnou se zkusit to v přízemí, kde v klidu rozbijí okno a přes hromadu sněhu se jim podaří utéct ven. Proč to teda neudělali nahoře? To by měli jednoduší ne? A takovejhle věcí tam bylo víc. Je vidět jak moc mě to nebavilo, když sem byl schopen tohle sledovat. Nic jsem nečekal takže nejsem zklamanej. Jak řikám první tři docela šli, ale tenhle stojí za hovno. ()

elanista1

Tato seria sa uz vazne ruti do sraciek..ak uz niektori seriu zavrhavali po druhom pokracovani, ja to robim az teraz. Uz nie je co ponuknut a navyse ked to reziruje podpriemerny reziser, ktory ma divakov za idiotov. Rozdiel oproti ostatnym dielom je, ze "stvorka" sa uz neodohrava v lese, ale v opustenom sanatoriu co podla mna nie je krok vpred. Vdaka dementnej rezii, ktora serviruje v kazdej scene desiatky klise neda sa brat tento film vazne, a len som sa smial nad neuveritelnou predvidatelnostou. Ked sa nevrazdi, tak rozhovory medzi tymi curakmi sa nedaju pocuvat. Ake su najcastejsie slovne spojenia v takomto druhu filmov: Si v poriadku? a Musime sa odtialto dostat, bez tychto viet snad nemozno vypustit film na svetlo bozie. Jedna sa mozno o najbrutalnejsi Wrong turn, scena pojedania za ziva je urcite scenou filmu.Hodnotu to ma urcite vyssiu ako mojich 20%, a mozno pri niektorych filmoch kde som dal 60% som sa nudil ovela viac ako tuna, ale ten hlupy pristup k rezii ma irituje. ()

chraap odpad!

Nevděčná je řehole milovníka hororu.. Na jeden kvalitní se musíte probrodit takovými tunami sraček.. ()

Martanecek007

Tady platí "čeho je moc, toho je příliš". Již čtvrtý díl série filmů o zmutovaných kanibalech, kteří žízní po mase hlavních hrdinů. Pach krve mohl klidně skončit u prvního dílu a vůbec bych se nezlobila. Další díly se staly jen kopií dílu prvního s jedinou změnou a to jinými hlavními hrdiny. Oceňuji tedy u toho dílu změnu prostředí. Tenhle film opět ukázal, že nechutnosti v krvácích neznají meze. Dala bych klidně 3 hvězdičky, což u mě značí o průměrném filmu, který je koukatelný, ale rozhodně né k oblíbení, jenže dala jsem jen dvě. Upřímně, už mě docela nudilo to čekání, koho zabijí jako dalšího a hlavně, v tomto díle mi přišli snad nejvíc stupidní postavy. Sprostí, zhulení a nadržení mlaďáci.... Nějak mi ani nevadilo, že je zabili. Největší zlost ve mně vyvolala postava, která zapříčinila to, že když ty kanibaly mohli zabít, prostě řekla ne a všichni ji poslechli. Tím pádem si všichni podepsali svou vlastní smrt. Proboha, on je i 5. díl. Dejte už s tím pokoj a natočte něco nového! ()

Lucbric

Začátek v sanatoriu byl super, ale pak se objevili studentíci a celý film šel do kelu :/ díky uživateli J*A*S*M za screen, dneska je to už těžce uvěřitelný :) ()