Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

SOLOM.

Je pravdou, že tento rádoby zábavný pořad moc valnou kvalitu nemá, ale hodnotit jej odpadem nebudu. Přece jenom se tu a tam vynoří nějaký vtip, který není už x let starý a který ještě neznám. Rudu jsem měl rád hlavně v jeho začátcích, kdy ještě nebyl tak ohraný. Takže mi zůstává jen Vašík Vydrů, kvůli kterému tu NULU prostě nedám. ()

Genero odpad!

Dnešní díl pořadu S mikrofonem za debilem jsme natáčeli v ulicích Kladna. Tak jaký znáš nejlepší vtip, tlustoprde? – Noo, tak třeba tenhle: Malá Měkunda pochází ze sociálně slabé rodiny a chodí do třetí třídy. Jednou vodárně dojde trpělivost a zavře u ní doma kohoutky. Měkunda přijde do školy a příšerným způsobem zapáchá. Šprtka Eliška to pochopitelně hned běží prásknout učitelce do kabinetu. Paní učitelko, paní učitelko, Měkunda smrdí! Ale Eliško, z toho si nic nedělej, mě taky a to si jí denně drhnu savem. – Huhuhahahaha, ty jsi ale srandista, Genero, to mi poser záda. ()

Tommassi3 odpad!

Nezlobte se, ale i při maximální snaze o objektivitu a se zavázanýma očima, mi sledování tohoto rádoby pořadu působilo neskutečně silná muka, asi jako když jeden strčí penis potřený medem do úlu !! Vyprávět vtipy jeden za druhým a ještě je hodnotit, to mi připadá jako naprostá scénáristicko - dramaturgická impotence.. A tak se bystré dunící hlavy z Barrandova rozhodly otevřít deklík žumpy a vysypat na hladinu plnou hoven ještě pytel tlejícího listí, však ono si to jistě své diváky najde, že ?! A tak musíte navíc ještě sledovat vpravdě lidové vypravěče z ulice se svými vyšumělými příspěvky.. To už jednomu pak Krampolova show dokumentující znalostní (ne)dokonalost národa českého připadá jako přísně věděcká práce !! Extrémně odkecaný Václav Vydra, byť na adresu posledních zbytků jeho cti musím utrousit, že vyprávět vtipy skutečně umí, se pro jakýkoliv obolus nechal korunovat králem odpudivé televizně - estrádní trapnosti, upoceného Michala Novotného snesu, ale jako bavič i moderátor nestojí ani za kbelík pilin, a za idiotského diletantského chachara, tu "selebritu", která si říká Ruda z Ostravy, jistě podobný charakter v rámci žánru, který sám o sobě již před spoustou let zapadal prachem, tu zákonitě chyběl, aby se televizní tvůrci mohli odrazit ode dna, nemůžu hodnotit jinak než odpadem, protože ani sousloví páchnoucí velrybí zdechlina nevystihuje pach(uť) tohoto barrandovské výblitku, z něhož se myslící bytosti zákonitě několikrát obrátí žaludek.. ()

Marek1991

Program, ktorý nemá úroveň. Veľmi nevtipné, nudné a občas trápne. Ja som si myslel, že to reprízujú nejakú zábavnú reláciu z konca 90. rokov a zostal som nemilo prekvapený. Mám rád zábavu a vtipy, ale tento formát je od toho ďaleko a nepomôže tomu ani logo ako z kasína z Las Vegas. Začínam mať pocit, že český humor pre mňa vôbec nie je humor. Aj keď existujú filmy a programy, ktoré tento môj pocit mi už viac krát popreli, ale takéto relácie sa s tým veľmi bijú. Peter Ňunéz je pre mňa osobne režisér komercie na Slovensku a najnovšie aj v Česku. Nemám rád jeho programy, žiadnej z jeho relácií, či inej tvorby som neudelil na tejto stránke viac ako tri hviezdy, čo znamená, že ide úplne pomimo mňa. Hodnotím to ako ďalší menší trapas. ()

Kryton

Není to tak zlé. Mnohem lepší než co ve stejnou dobu vysílají ostatní televize. Některé vtipy jsou opravdu super a v přednesu Vydry nezní zle. Kazí to jen drkání Rudy, ale tak od čeho je funkce MUTE. ()

Krt.Ek

Tisíckrát ohrané vtipy plus dnes už tragický Michal Kavalčík jako Ruda z Ostravy. Kdyby Vašek Vydra (I Michal Novotný ujde) nebyl tak skvělým vyprávěčem vtipů, čímž dokáže vyloudit úsměv i na mé tváří čili na obličeji toho jenž má pocit že už každý vtip slyšel a nic ho nemůže překvapit, dal bych jenom jednu hvězdičku. Takhle je to za slabší dvě hvězdy. 35% ()

ivishka

Skutečně se objevil i jeden či dva vtipy co si na pět minut zapamatuji a směji se jim jako blázen...ale opravdu jen na chvíli. Zbytek je jen zbytečný moderátorský a písničkářský omyl, který pravděpodobně baví jen důchodce s dlouhou chvílí. ()

Pierre

Zbytečné odpady, tenhle pořád není žádné veledílo, ale když to porovnáme s ostatní produkcí TV Barandov tak není špatný. Vtipy jsou občas trapné ale některé jsou vážně povedené a povidaní s hostem je většinou velmi příjemné. Nemá cenu to tak hrotit, když nic jiného v TV nedávají často u Vtipu za stovku vydržím. Akorát Rudo, ty bys mi tam teda nechyběl. Už je ten tvůj humor nějak ohranej. V Na stojáka to na pár scének fungovalo, ale v TV a v rádiu? No, bohúžel ne. ()

topi odpad!

Vtip za stovku? To ano, ale za stovku nadávek, které pustím z úst při zhlédnutí tohoto bezduchého sajrajtu. Nestačím se divit, kam až může klesnout novodobá televizní zábava. Hanba blít!! ()