Reklama

Reklama

Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills (Liam Neeson) se proti své vůli ocitá znovu v akci. Bryanův sen, užívat si poklidného života, se nenávratně rozplývá. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je podezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA. Po jeho stopě se neúnavně vydává detektiv Frank Dotzler (Forest Whitaker). Svou vytrvalostí donutí Bryana opět použít jeho "zvláštní soubor dovedností." V nemilosrdném souboji musí Bryan dokázat svou nevinu a vypátrat skutečného vraha. V ohrožení se ocitá to jediné, co mu v životě zbylo – dcera Kim. (Bioscop)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Scénář je v tomto případě jednoduchej, ale funkční. Na podobnej typ filmu naprosto dostačující.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

No většinou to vyzdvihujou do nebe a Taken 3 tu každej jebe, ale v zásadě je to kvalitativně skoro to samý. aspoň já mám ten pocit.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Já už to znova dal a názor jsem nijak nezměnil. Taken 3 je o špetku lepší. Jenom o ždibínek, ale je (ywo nechť laskavě promine) :-)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Aspon viem, na co sa mam pripravit...ale na toho Wicka som zvedavy. Zo zaciatku sa mi do toho vôbec nechcelo pustat, ale teraz ked citam tie rozporuplne nazory, tak si to musim pozriet.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Bylo to v normě neboj :-) Hele hodně záleží na tom co si myslíš o dvojce, protože trojka je fakt to samý v bledě modrým, ale bavilo mě to třeba o špetku víc než všemi nehorázně oslavovaný John Dick nebo Equalizér dementizér :-)

na příspěvěk reagoval Lefty86, m.a.t.o., Hanniball

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

SPOILER : No o šest let později ho ten právník opravdu dostane z lochu jak Nýsn říkal a on po něm půjde aby se mu pomstil. Přitom zabije jeho dceru i z manželem a unese jeho 6 letou vnučku. Neeson ho potom find you a nakonec konečně i kill you :-) KONEC SPOILERU Jo a na plakátu bude svítit : Tímhle to nekončí, toto je začátek konce! :-)

na příspěvěk reagoval Lefty86, Lefty86

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

za mě ať Besson napíše nový čistý scénář. obsadí klidně Liama do nové role

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Pocuj Waco a kolko si toho pred premietanim vypil? Aby som vedel, ci mam odpocitat jednu alebo dve hviezdicky :D ...inak co sa tyka pokracovania, tak Neeson v jednom rozhovore povedal, ze by sa pokracovaniu nebranil...sak sice za 25 mega sa mu ani necudujem :))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

že je to kopie dvojky ve všech ohledech. Jenom z trošku jiným nablblým scénářem. nic víc nic míň. ta hysterie tady kolem toho filmu se mi zdá kapku přehnaná.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jak vidíte už sem zpátky, no a musím se opět pobavit nad některými erudovanými kritiky tady, kteří evidentně podle toho co píšou asi viděli poprvé v životě něco jako je klasický blbý akční film :-)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Martin741

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To víš, že jo Vietnamče. Ohodnotil jsem to a bác zvednul jsem ti to o procento, tak nedržkuj, jinak si tě find you a potom tě kill you.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Na podobný výplachy mozku chodím zásadně jenom v podnapitém stavu. Být triezvý, tak z toho mám hovno:-) Večer vám řeknu jak to dopadlo. Zatím zdars.

Reklama

Reklama