Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

civrss

Rozhodně jeden z těch lepších akčňáků. Nepostrádá dostatek akce, krásná auta a zajímavý příběh. Snad jen těch pěkných holek tam moc není, potetovaná, vychrtlá dredařka Angelina to opravdu nezachrání. Jinak je to přehlídka zajímavých á výborných herců - Cage, Duvall, Lindo nebo můj oblíbený Vinnie Jones. Vše doplňuje skvělá hudba a vznikne dobrá jízda, která zabaví. [7/10] ()

herr_carter

Neberu tento film vůbec jako nějaký kult (230.nejoblíbenější film,cože?). Otravná a absolutně ne-sexy Angelina jako ve většině svých filmů, ubulený Nicolas....a těch pár honiček to prostě pro mě nezachrání...............moje hodnocení = 3 z 10. ()

Kanibal

Solidní, dynamická akce se spoustou krásných autíček, stabilně nemastným neslaným Cagem a sladkou Angelinou Jolie. ()

PALINO

60 SEKÚND ako ďalší film z dielne Jerry Bruckheimera by nemal sklamať jeho skalných fanúšikov, no pre mňa je to jeden z mála Bruckheimerových filmov, pri ktorom mi jeho typické ingrediencie liezli miestami na nervy. Väčšia časť stopáže filmu sa nesie v pomerne nenápaditom duchu a to aj napriek tomu, že Dominic Sena nešetrí dynamikou a cool zábermi, ale Bayovi sa skrátka nevyrovná. Všetko ale zachraňuje Nicolas Cage, ktorý spolu s niektorými hercami (Duval-Jolie-Lindo) vylepšujú dojem z filmu, ako sa len dá. Ale aby som len nekritizoval, musím pochváliť záverečné minúty, ktoré sú na rozdiel od predchádzajúcich veľmi zábavné, nápadité, diváka udržujú v napätí, skrátka sú veľmi dobré. Film ako celok ale predstavuje iba priemer. ()

casioa....

Z tohto filmu sa mohlo vytrieskať ešte oveľa viac....tie 4* iba zo sentimentu k nádhernému autu..Eleanor...Ford Mustang GT500..ktoré sa aj vďaka tomuto filmu stalo mojím autom snov :) ()

jondoe

sklamanie a hlavne nuda a to cely film.scenar trapny.vela hviezd pokope ale ziadne herectvo. a ani anglina s blondavymi vlasmi tomu moc nepridala.skoda mohlo to byt lepsie ved tema nebola zla ()

hudryhudry

Já si myslím, ze tento film splnuje to, co si predsevzal - pobavit divaky sviznou akci a peknými bouráky. Pokud meli autori nejaké vyssi cile, tak by se u takoveho typu filmu jako je 60 sekund meli soustredit i na tu malickost, ktere se rika scenar. Ten byl totiz spíchnutý velmi horkou jehlou, az se mi nad nelogicností nekterých scén zahrávaly mozkové závity. Na to, kolik ve filmu hrálo hvezd, byly herecké výkony slabé a nevyvázené. Hlavne me mrzí, ze více prostoru nedostala peroxidová A. Jolie, nebot zde byla obsazená skutecne jen kuli svému slavnému jménu. Pochválil bych vsak slusnou kameru, dobrou muziku a povedený strih akcních scén. Tak az nekdy budete koukat na 60 sekund, vemte si pytel popkornu, vypnete mozkove závity a film se vám bude líbit. Opet omluva za diakritiku :-). ()

rozbris

Všechno bylo docela obstojné na takových 60%, ale Angelina Jolie mi připadala jako šlapka s tím svým ohozem a přitom je to krasavice:-). To hodně strhlo hodnocení..... ()

Rudinsky

Podľa mňa nefalšovaná oddychová záležitosť pre vyznavačov dobrých áut, pretože o nich tento film je. Už úvodný Moby vás nabudí na ten správny tón, a ak ste práve došoférovali svojho tátoša, hodili zhrčené ponožky do rohu a zapli si tento film, budete po ňom netrpezlivo stískať kľúčiky v ruke. Filmík, ktorý síce je nenápadný, ale popretkávaný láskou k autám, a Eleanor vytvorili kultové nadupané vozítko, ktoré pozná každý muž po mene. Pretože tento film pre mužov je, a bude sa im určite páčiť. A nie je to zásluhou Cagea, ani Jolieovej. A určite je pre mňa prijateľnejší, ako Rýchlo a zbesilo. Zaslúžené tri ()

BlackTom

Tak toto je autíčkárska klasika :)) V dobe vydania to bol u mňa kult, smelo by som dal aj plný počet 5*, no s odstupom času jednu uberám a zvyšné ponechávam hlavne z istej nostalgie. Predsa len nevidíme Angelinu blonďavú každý deň :) ()

Wally

Originál je rozhodně lepší než tento snímek, ale tak se k tomuto filmu musí prostě přistupovat....sednout před obrazovku, obejmout přítelkyni, případně vzít do ruky lahváč a vychutnat si tu přehlídku krásných aut a jízdu v nich. Tento film není pro intelektuály....je to prostě 'jen' zábava. ()

Zagros

Povedené béčko se vším všudy. Cage v roli, která mu padne jako ulitá, krásná Angelina, sympaťáci ve vedlejších rolích, klasicky jednoduchý příběh, akce, rychlá auta a slušné napětí. V rámci žánru slušný nadprůměr, kam ho posouvá také parádně zvolená hudba. (Jako podkres k prvním dvěma dílům GTA nezapomenutelná). Film jsem viděl již několikrát a soundtrack slyšel nesčetněkrát a obojí si občas rád zopakuji. Za mě silné tři hvězdy. ()

iXtr3m3

Perfektná a pomaly stárnúca akčňárna s perfektným castingom ako ľudský tak aj "car casting :) ". Skvelý film, ktorý si raz za pár rokov rád zopáknem. ()

Perry-

Zábava na deštivé odpoledne. Pokud vypnete mozek a povznesete se nad prakticky nulový příběh, nebudete se alespoň nudit. Jinak nebýt Nicolase Cage, Angelini Jolie a závěrečné honičky, hodnocení by šlo o hvězdu dolů. Naopak pokud se vám líbí rychlá auta, o hvězdičku navíc. ()

Balu...

Nevím jak všichni ostatní ale přesně takhle si moje maličkost představuje zábavu pro mužskou část diváků. Na prstech jedné ruky jdou spočítat feminizovaní homosexuálové, které by nelákala jízda v autech kalibru formátu 60 Seconds. K tomu rajcovní rty (nic jinýho z ní nepotřebuju vidět aby můj testosteron začal fungovat) Angeliny a nikde vysloveně do očí bijící scénář hloupostí. Tentokrát nechci myslet; nechci uvažovat; chci se bavit! ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage