Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

wosho

Průměrnost je v tomto filmu dokonale zpodobněna. Jako i typická americká komerční záležitost vznikající dle šablony. ()

zbysik

Vic dat nemohu, protoze nejsem fanouskem podobnych filmu, kde jednu z hlavnich roli hraji automobilove honicky atd... ()

Ripley

Takhle nudně natočit krádež padesáti luxusních automobilů umí jen rejža Dominic Sena...a navíc až po hodině žvatlaní. ()

Paity

Na jednu stranu je to samozřejmě nesmysl. Zápletka postavena na tom, že musí v krátké době ukrát fůru drahých a vzácných automobilů, aby zachránil svého malého idiotského brášku je skutečně na hlavu postavena. Na druhou stranu přehlídka překrásných vozidel v akci, to se jen tak nevidí. Ocenil bych také vtip, který velice příjemným způsobem porstupuje celým filmem. ()

HArna

Trošku lepší průměr, ale je to velmi předvídatelné. To však nevadí. Cage a Jolie byli v pohodě. Dominic Sena si jede svůj zajetý standart, kterým dvakrát nic nezkazí. Otázkou je, natočí někdy něco výjimečného? ()

provitamin

60 sekúnd by pokojne mohlo byť ako niektorý diel zo série Rýchlo a zběsilo a nikto by si nič nevšimol. Rýchle autá ma zaujímajú asi tak ako barbiny, možno preto mi tieto filmy prídu všetky na jedno kopyto. Navyše koniec som už poznal, vedel som že Cage to SPOILER nestihne načas SPOILER, takže výsledok u mňa žiadne prekvapko. Čo sa mi však páči na podobných akčných filmoch, že proti sebe nestoja len 2 strany, ale v tomto prípade až 3 a síce partia ktorá kradne autá, záporáci a policajti. ()

Foxhound#1

Co dodat, mám rád rychlý auta a Nicolas Cage je jeden z mých oblíbených herců. Závěrečná honička sice není takovej nářez jako v původním filmu, ale tenhle remake zase má lepší děj v podobě "mladší brácha vzal kšeft od rádobydrsnýho týpka, posral to a starší brácha ho musí vytáhnout z průseru". Zkrátka parádní oddechovka. ()

Greny

proč tolik?? jednoduché vysvětlení auta - nádherná auta, nádherné(á) ženy(a). Chválím kameru - záběry při honičce na pedály se mi opravdu líbily. Navíc skvělý herecký výkon Nicolase Cage a Angeliny Jolie. Mazelní s autíčkama ;-) ()

LxLuthor

AAA (Autá, Adrenalín, Angelina)... Nepoznám muža, ktorému by sa tento film nepáčil. A medzi ženami sa najde tiež iba pár výnimiek. Rýchly spád a dobrý scenár robia svoje, no a zápletka "milujem svojho brata nadovšetko" nás tiež dokáže chytiť za srdce. Jedna z najlepších Nicolasových rolí... ()

venom14

Dobrá podívaná s hromadou aut.Nápad ujde ale není dobře využit,komu by to ale vadilo,když jde o dobrou jízdu,Cage s ostatními herci taky a napínavost taky nechybí.Jeden z lepších filmů o autech ()

Hanes88

Myslím, že opravdu dobrá akční jízda. Tady to navíc sedí dvojnásob :-). Mi se to líbilo. Dobrá Angelina, skvělý Nicolas, parádní hudba. Já jsem byl spokojen. 75%. ()

Itar

Za pár dobrých vtípků, všechny ty káry, Roberta Duvalla, Giovanniho Ribisiho, hudbu (Rabinovo best of)..... a hlavně z nostalgie k filmu mého dětství. ()

J*A*M*A*L

Nicolas jako takový "kladný záporák" hrál opět skvěle a film byl ještě lepší. Rychle a zběsile mě nikdy moc nelákalo a horší na tom je, že to bylo s auty a já akční filmy s auty žeru. Jeden z nejlepších filmů od Dominica Seny a s Nicolasem Cagem. ()

Lefty86

v 60 s. Hvězdy (Cage,Jolie) udělali z celkem průhledného scénáře dobrý snímek, v Rychle a zběsile udělal skvělý film hvězdu z celkem neznámých herců (Diesela a Walkera) Film to není špatný ale nenabídne nic extra ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage