Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

truby

Když není obsah, nahradí jej rychlá auta, policejní honičky, přestřelky a naivní příběh. Občas to bylo i vtipné a celkem mně to bavilo - svého žánru výborná věc. ()

Bollek

Srdeční záležitost, která už mi z hlavy nikdy nezmizí. Szejně jako navždy zůstane jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Mám rád filmy o rychlých autech, mám rád Nicolase Cage, mám rád Angelinu Jolie a tady se to všechno spojí dohromady. To je teprve pastva pro moje oči! ()

zipoo

Na to se dá koukat pořád dokola. Cage je tady děsněj sympaťák a Eleanor je ta nejkrásnější kočka pod sluncem! To že film není v červených číslech je tím, že to také hodnotily ženský a chlapi, co si neseděli nikdy 15 až 20 minut na ruce dokud jí vůbec, ale vůbec necejtili. ()

Dimo

Jedna z mála snesitelných Kejdžových rolí, i tak by se to dalo vnímat jako Guilty pleasure jeho herectví :) Fajn kvůli autům, jejich čórkám a také honičkám. Nic víc. ()

Hartigan

Poměrně zbabraný nášup s drahými automobily, Jolie s dredy a svojí velkou pusinou, která ve mně pokaždé vyvolává hříšné myšlenky. Ovšem postrádá to právě to hlavní, co má akční nakopávačka mít, a to je akce. Permanentně se totiž kecá o ptákovinách a honičky příjdou až v poslední třetině, což v souhrnu "60 sekundám" uškodilo na celé čáře. Raději si pusťte Rychle a zběsile od Lina, což znamená pětku nebo šestku. Vlastně ani nevím, na jakou cílovku byl snímek zaměřen, nicméně za sebe bych doporučil jedině ultrafandům Cage nebo Angeliny, co si chtějí doplnit své vzdělání. ()

Kingjiri

60 sekund jsem naposledy viděl jako teenager na začátku milénia a pamatoval jsem si ho jako "ten boží biják, ve kterym se proháněj pořádný fára". S odstupem dvou dekád se musim jenom pousmát, jak málo mi tehdy stačilo ke štěstí. Teď jsem totiž zjistil, že kromě pár akčních scén (zejména s těma autama) nebo soundtracku, neni vlastně o co stát. Chyběla mi hlavně pořádná porce napětí a zábavy. Angelina Jolie vypadá s dredama dost hrozivě a Nicolas Cage na vrcholu kariéry nemá co hrát, takže většina příběhu, která staví na geniálnosti právě jeho postavy, nedokáže pořádně zaujmout. Nezajímavost ale byla problémem celýho filmu. Narychlo se dala dohromady partička zlodějů (přimčemž většinu z nich ani pořádně nepoznáme, některý nedostanou v podstatě žádnej prostor a kooperace mezi členama je často téměř na nule), řeklo se, co je třeba a vyřešilo se to. A mám takový podezření, že takhle vypadala celá produkce, kdy přišel námět, sehnal se casting a prostě se to natočilo. Bez nějakýho většího nadšení nebo zájmu, jakoby na tomhle projektu všichni dělali z donucení. Výsledkem je teda velká rutina a průměr, tři slabší hvězdy. ()

Ingwio

plusy: cela plejada nadhernych aut a...to je asi vsetko minusy: cele sa to toci okolo kradnutia aut,takze to vlastne je dost nuda, nie vsetky vtipy su vtipne, este raz to zopakujem,ale cely dej je o ukradnuti hromady aut za jednu noc a ked nemilujete auta budete sa semtam nudit. celkovo je to priemerny akcny film, ktory odporucam len milovnikom krasnych aut. ()

smack

Dannyho Parťáci trochu jinak...taky jde o kradení a taky se jedná o velkou skupinu kamarádů. S tím rozdílem že se tady po nich jde policie a nesmím zapomenout na pár přestřelky. ()

Patrik200s

Film 60 sekúnd je ozaj akciou nabitý kúsok. Má dej plný adrenalínu no taktiež nepostráda kvapku humoru a nenájde sa v ňom scéna, ktorá by nechala film upadnúť do nudnej polohy. ()

fandalehy

Škoda, že tam toho není víc o autech a tuningu. No nic asi se nechtěli opičit po FF. Celkem poutavý akční film nabitý rychlostí a akcí. Dobrý výkon charizmatického N. Cage a obvyklý průměrný výkon sexy Angeliny Jolie. Nenudil jsem se a to je pro mně hlavní. ()

LordMysti

Příjemné letní sexy rozptýlení. A to mě baví. Film s podobnou tématikou a takovýmto zpracováním byl jako jeden z prvních a to se počítá... ()

dustur

Ako film má parádne herecké obsadenie,ktoreho každého z nich mám rád či už to je Nicolas Cage , Angelina Jolie , Robert Duvall , Giovanni Ribisi , Vinnie Jones , Delroy Lindo alebo Timothy Olyphant....atď. A ako vo filme je,si myslím dosť akcie... ,a aj naháňačiek,a film ako nieje zlý ale premna je to taký slabý nadpriemer... Ale podľa mňa najlepšie scény sú vtedy keď sa na scéne Vinnie Jones ktorý tu má ten správny drsný výraz ako sa patrí ,a ja tochto herca mám najmä v tých drsnejsich úlohách rád je to magor na správnom mieste v správny čas - a keď sa objaví tak ma to šmrnc ..., Angelina Jolie tá tu je iba do počtu keďže je sexi a hlavne aby sa malo na čo pozerať...,a Nicolas Cage ako brat Giovanniho Ribisiho je docela fajn.... Moje hodnotenie filmu je medzi troma a štyrmi hviezdičkami...., takže slabé 3,5 z 5.tich.... ()

hlína

Pro toho kdo obdivuje sílu našich žen a krásu našich koní (těch pod kapotou) je to asi pokoukáníčko. Mě tak možná ukápla slina nad vnadnou Angie a sem tam nějakou zručnou akční scénkou, ale na rychle se pohybující svařené kostky plechu mě nikdo nedostane... ()

Gardenboy

Nevýrazný thriller (remake staršieho filmu), ktorý sa dostal do kín asi len omylom rovnako ako aj ja so segrou pár metrov pred plátno ... trailer vyzeral chutne, oproti tomu film bol ako séria dvojtýždňových koláčov vynosených v teple školskej tašky. Len pre krásnu AJ dám o hviezdu viac ako som pôvodne zamýšľal. ()

teddinka1

Cage a Eleanor?... No, elegán ochočuje divokou klisnu. A zde je vidět, na co jsem se soustředila, ale příšerného účesu Angeliny si nebylo možné nevšimnout. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage