Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

casef

Nic extra, ale taky žádná katastrofa. Na to že to nemá žádný velký děj, by se dal film směstnat v klidu do 90 minut, aby to lépe odsýpalo, ne snad, že by to úplně nudilo, ale prospělo by to. Pokud jste fanda do aut, tak si příjdete na své, jinak to stačí vidět pouze jednou. ()

fruity

Na tomhle filmu se mi vždycky líbila ta spousta dokonale "realistických" triků. Třeba skok Eleanor na mostě vypadá skoro jako bych ho točil doma v pokoji s modelama od matchboxu. ()

prochy10

Tohle je pro mě jeden z nejlepších filmů. A. Jolie, N. Cage a k tomu parádní a nadupaný káry, ukradený během pár hodin. Parádní akční film s jednoduchou zápletkou. ..a navíc Lowrider. Na tohle se můžu dívat pořád dokola. ()

stiewe

Nejsem příznivcem filmů o nablýskaných autech, ale jelikož mojí slabostí je Eleanor tak jsem byl potěšen. Angelina Jolie předvedla taktéž skvělý výkon a zde mi přišla i sexy:) ()

xenopus

Pokud máte rádi nádherná fára, nevadí vám Nicolas Cage a milujete Angelinu Jolie, dáte jistě 5*. Nádherná fára bych rád měl, Cage mi nevadí a z paní Jolie nijak zvlášť neuchcávám, takže hodnocení nižší. I když ne jen kvůli ní, ale taky kvůli průměrnému zpracování akčních scén, průměrným dialogům, absenci odlehčujícího humoru a jisté nevyrovnanosti napětí během krádeží. Podobné jako Skála - dobré, ale vidět vícekrát to zase nemusím. ()

Rodin

Ztracené dvě hodiny a 150 Kč v Multikině Galaxie.Tohle si může na DVD koupit snad jen sebevrah. Opravdu netuším, proč byl tento film natočen. Angelina je tradičně zcela toporná, scénář nakonec nenabízí vůbec nic ani jí, ani nikomu jinému, a hlavně, film nenabízí vůbec nic divákovi. Vydupat z takového balastu ještě alespoň trochu přežitelnou záležitost, to je na dvě hvězdy pro režiséra. ()

departed

Námět, který si z diváků dělá srandu a zároveň chce ohromit originalitou. Dobře, filmů o kradení aut moc není (nebo je?), ale v podání od Seny je to vcelku slušné, spíš průměrné, jak se to vezme. Vážně si myslíte, že by banda "profíků" za jednu noc dokázala ukrást padesát aut? Já teda ne. Ale když to tak tvůrci chtěli, tak proč ne. Tempo jede rychle, keců je málo, ale někdy jsou až zbytečně klišoidní. Zato songy a herci jsou cool. Jen škoda, že pár nesmyslů a chyb se i tady najde. Nakonec asi stačí jen říct, že konec průměrný, všechno průměrné. ()

beso74

Shelby Mustang GT 500 v hlavnej úlohe filmu, ktorého scénar stihli napísať skôr ako vydieraný chudák Randall "Memphis" Raines potiahnuť tých 50 autiakov a možno že šlo o svetový rekord a bolo to za 60 sekúnd. Ako pri pravom letnom blockbustri, mozog vypnúť, sadnúť si do kresla a nechať si vymývať mozog a nie práve najnepríjemnejším spôsobom. Síce sa môže stáť, že sa nejaký divák posmelený výkon skupinky zlodejov rozhodne preparkovať spred paneláka nejakú starú favoritku a samozrejme, že to pohnojí, ale ostatní zdravo uvažujúci diváci si predsa unesú nejakému šikovnému zlodejíčkovi brata/syna/matku/dcéru/psa (vybrať si niečo je nutné) a dosiahnu to, že im privezie autíčko, aké sa im bude páčiť. Či v živote to tak nefunguje??? No rozhodne, Shelby by som chcel mať a keď nie, tak aspoň Angelinu... ()

Clark_Kent

Stačilo pouhých 60 sekund!!! Jo tak tahle záležitost, mě tenkrát ohromně napumpovala. Stačilo opravdu jen málo, spojení Jolie a Cage. No jak se píše nahoře v synopsi: Pod slupkou sympatického slušňáka stále číhá dravec připravený kdykoliv zaútočit. ()

G.THOMPSON

Nemůžu si pomoct. Je to sice béčko jak vyšité, na Angelinu se ani nedá dívat, ale 1. miluju auta, 2. miluju dobu late 90s a early 00s, protože mi to vždycky připomene dobu, kdy jsem se v dětství díval u babičky na telku, 3. Cage je prostě supr týpek. ()

maramashi

60 sekúnd je v podstate príjemnejšia verzia rýchlo a zbesilo so zmesou Italian Job a Od kolísky do hrobu. Film má od prvého momentu príjemný vibe týchto filmov od z roku 90-00 s ich špecifickou sýtosťou obrazu. Ešte aj úlisný a nepríjemný Nicolas Cage zahral v celku príjemnú rolu. Najväčším spríjemnením filmu bola Angelina Jolie a Giovanni Ribisi. Počas celého filmu je naozaj príjemná atmosféra a humor ktorý podľa mňa nikomu neublíži ani neurazí. Príjemný piatkovo-večerný film ktorý mne naozaj veľmi dobre sadol. 80% ()

Sir Ludvig

Tento film mal na viac, no nakoniec to dopadlo nejak nemastno-neslano :{ Scenarista nas ma asi za blbcov a reziser si mysli ze super auta a Angelina stacia na dvojhodinove zaujatie. A vlastne ked vypnete mozog - tak stacia! ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage