Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

wef

Viděl jsem to hodněkrát, jen jednou celé. A vůbec mě to nemrzí. Známí herci - Nicolas Cage, Angelina Jolie a Giovanni Ribisi... I další počin režiséra Dominica Seny - Operace: Hacker - dopadl podobně. John Travolta, Hugh Jackman, Halle Berry, Sam Shepard, Don Cheadle, Vinnie Jones. Jak to dělá, že dokáže přemluvit takové hvězdy? Přemýšlíte, jestli se na to máte podívat? Radši nad tím nepřemýšlejte ani 60 sekund a pusťte si něco jiného. ()

L3G1ON4R

Pěknou podívanou hlavně pro milovníky luxusních a drahých aut přichystala dvojice Dominic Sena a Nicolas Cage. V dobách kdy platí pravidlo: "Kdo šetří ma za tři, a kdo krade má za patnáct" jde ve stopách svého bratra ten mladší, a to vše nese i zápletku a neuskutečnitelnou dohodu. Ovšem Hollywood bude dále chrlit nemožné kousky, které jsou (pouze) ve filmech možné, jako vždycky. Od té doby co jsem viděl tento filmy se mi stále vrací ůvodní písnička od Mobyho, kterou si pamatuje snad každý. Jedním dechem prostě dobrej film. ()

Pai-Mei

Musím povedať, že nie som veľmi na snímky s Nicolasom Cageom, ale v tomto prípade uznávam, že film má dynamiku, dobrú hudbu a dobre sa na to pozerá. Úroveň filmu zvyšuje aj prítomnosť Roberta Duvala. Takze 4 hviezdy. ()

pepino

Komerční blbovina, ale dvě hvězdičky si zaslouží. Jednu za všechny ty krásny auta a jednu samostatně za Eleanor. ()

Jaromír

Jeden z nejlepších filmů o autech, honičkách a krádežích se spoustou nádherných aut a zajímavým barevným pojetím. Navíc je podkreslený perfektní hudbou, soundtrack stojí už sám o sobě za poslechnutí. ()

Adámo

Nejlepší auta a super soundtrack =). Co chtít v takovémhle filmu víc... A herci se museli to natáčení pěkně užít =). | 11/2009 ()

Stories

Od filmu kde hrají Nicolas Cage a Angelina Jolie jsem očekával mnohem víc než jen krádeže luxusních automobilů a občasnou honičku. Přesto jsem se u filmu pobavil. 65% ()

george82

Z tohoto filmu mi kromě bloňďaté Angeliny a skvělých aut moc v hlavě nezůstalo. Jo ještě slušnej soundtrack. Jinak ale Cage mi do tohoto typu filmu moc nesedí. 70% ()

67891234

Nechápu to. Asi jsem zaslepen svojí láskou k autům. Ale podle mě je toto skvělý film, který mě vždy potěší, když ho zastihnu v televizi a je to jeden z nejlepších remaků. Je pravdou, že to není nějaké hluboko myšlenkové dílo, z kterého padnete na prdel, ale je potřeba se někdy umět odreagovat na komedii či akci tohoto typu . Prostě je to super akční thriller v nejlepším provedení = honičky s auty. 85% :) ()

marek29

Spousta aut - hodně z nich i dobrejch :) hezká Angie Jolie, napínavá akce a vcelku normální námět s pohružkou smrti bratra když neukradne určitej počet aut do určitýho dne, což už léta nedělá :-D Ale neni důvod posílat film do marastu průměrnosti - je lepší. O trochu.. Prostě solidní kousek autařiny z devadesátek v LA. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage