Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

Misterioso

Z typický chlapských záležitostí, jde nejvíce mimo mě obliba většiny mužů v rychlých vozech. A to je rozhodně obrovský handicap bránící mi v tom, aby se mi tenhle filmu nějak více líbil. Příběh stejně jako námět, který pouze těží z divákovo sympatií k rychlým autům, není nikterak dobrý; stejně tak i hlavní hrdina, kterého ztvárnil nemastný a neslaný Nicolas Cage. První polovina filmu chvílemi dokonce nudila, a tak musela úroveň tohohle filmu zachraňovat jeho druhá část, kdy už se film alespoň trochu pomyslně "rozjede", Angelina, která se mi snad jako vždy i se zvláštním účesem líbila a soundtrack. Jiný typ diváka si možná pošmákne, za mě jsou to však jen hooodně slabé tři hvězdičky. ()

TheMe

Nicolas Cage v roli polepšeného zloděje aut. Neumím si představit někoho lepšího do této role, on mi tam prostě sedí. Navíc Angelina Jolie k němu do páru - vynikající volba. Pohled na luxusní auta všelijakých značek elegantně pojmenovaných dívčími jmény a nakonec "eskapáda" s nádhernou Eleanor (Shelby GT500).. Moje srdce a myslím, že i každého, kdo má rád krásná auta musí být více než uspokojeno. ()

HennessyVSOP

Dobrý film o autech s legendární, i když zase ne tak úchvatnou honičkou na závěr. Pro větinu lidí takové "neurazí ani nenadchne", ale najdou se i stovky jedinců co maí tento snímek v top10. Vysloveně celý film stojí na těch autech. ()

vecneZivec

Pro tento film mam slabost, přiznávám se. Angelina je tu asi nejvíc sexy, co kdy kde byla a jako amatérský fanoušek do aut jsem si přišel na svý. Eleánor jsem neodolal. A druhá věc? Hudba! Je výborná, ze soundtracku z tohodle filmu jsem žil několik let a líbí se mi dodnes. ()

MaxQ69

__Filmové chyby:__ |×××| Když Reims krade GT500, tak v jednom záběru urazí pravé zrcátko. V dalším scéně, když ujíždí opět policii, tak je zrcátko v pořádku. |×××| Při vytržení přední nápravy z Mercedesu Johnyho B, je vidět v jednom záběru utržené zadní kolo a v dalším je vpořádku. Je také vidět další lano, za který byl Mercedes přivázaný za zadek. Za předek byl přivázaný k náklaďáku, i když v záběru bylo vidět lano vzadu. |×××| Ve scéně, kdy Sfing rozbije Johnymu B okno u Mercedesu, je vidět, jak vrchní část okna zůstala popraskaná. V dalším záběru je okno celé . |×××| Randal Memphis přijde s myšlenkou použít náklaďák na likvidaci členu nepřátelskeho gangu. Kip tedy upne lano z náklaďáku na zadní nápravu, ale když náklaďák vyjede z parkovište, vytrhne nápravu přední. |×××| Reims krade GT500, u čehož je i jeho bratr. Autu chybí zrcátko, v následujícím záběru tam ale je. |×××| V závěru filmu je GT500 překryta plachtou. V jedné scéně začíná u stěračů, v té další, kdy ji Otto Hallivell stahuje, plachta začíná u světel. ()

klapqua

mala som jedenásť a túžila som po výzore a la angie v tomto filme... kde tí časy... hodnotenie z velkej časti za milú spomienku na detstvo keď sme to s bandou pozerali kdesi na chate a za celkom dobrý soundtrack, ktorý si doteraz občas pustím... sú tam chyby (a že ich je), ktoré by som mohla rozpytvávať, ale budem radšej sentimentálna ;) ()

DansteR

"Having sex or boosting cars... Um, oo! Well, uh... How about having sex WHILE boosting cars?"...Slušný námět a dobré obsazení, ALE bohužel je tu spousta proti. Herci sice slušní ovšem tááák nevýrazní ať už Nicolas nebo Angelina. Prostě to provedení není ono, takže jediné co to může trochu zachránit jsou ty auta a závěrečná scéna s Eleanor. ()

Usir

Docela nemastné neslané, primitivní příběh. Zanikají talenty Nicolase Cage a Angeliny Jolie. Plusem jsou pěkná auta. ()

Eeve

Podľa môjho skromného názoru je toto jeden z klenotov "autíčkárskych" filmov ever. Natočený ešte za zlatých časoch N. Cagea, keď sme sa ešte nemuseli obávať každého jeho nového počinu. No a takisto málokedy uvidíte blonďatú Angelinu s modrými šošovkami a dredmi :) Takisto málokedy som tak spokojná s celkovým obsadením, výborný Robert Duvall, Chi McBride, no a T. Olyphanta uvidím rada vždy :) vtipný a trefný scenár, jediné, čo si mohli odpustiť, je (takmer) finálny mostový wtf skok, no dá sa prehryznúť...ak ste ale čakali neprestajnú strieľačku/naháňačku od začiatku až do konca, tak ste asi museli byť sklamaný, no o toto tu tentoraz naozaj nejde...Ten film má dušu...tak ako Eleanor :) ()

Erico

Na první pohled klasický americký film který běží v sobotu večer na nově, plný nesmyslů který by se v reálu těžko staly. Rozdíl mezi 60 sekund a ostatními filmy tohoto ražení? U 60 sekund jsem se fajn bavil a rád se na něj kouknu znovu. ()

blezg

Je nanejvýš nepravděpodobný, že by auta úspěšně kradla skupina nikdy nechycených, odnaučených, chudých a charakterních zlodějíčků z naprosto nezištných důvodů. Mám rád pohádky(*)60 vteřin Christofera Ecclestóna a jeho širokohubý angličtiny(*)Nejlepší filmová honička(*) ()

punco

Čo na tom že film má milión dier a je tak trochu blbučký a hrá sa vážnejšie ako posobí. Zábava je to neskutočná, parádna oddychovka ktorá má skvelé tempo a dobre odsýpa a z ktorej síce Bruckheimerovu produkciu cítiť na kilometre a režia je ako Bay vo výpredaji, no pre mňa osobne sa jedná o jasný kult, ktorý dal svetu Eleanor, zase raz sympatického Cagea, a Angelinu s dredami. Plus dobrý soundtrack. ()

SZYslak

Mikulaš Klec (pomaha mu odbarvena difka ze sidlaku) dostal za ukol čornout z Aček 50 aut - ale jen voňafky po duchodcich, f tedeýčku a na hlynach. Jinak mu z brachy udělaji Ilonu Čakovou. Mikulaš jezdi a hleda dodnes a Ilona už porodila druhe děcko. ()

imaginer21

Pro milovníky aut asi popkornová povinnost, pro mě "jen" kupodivu stále neokoukaná záležitost, a to zejména díky několika lahodným momentům (metaforické rajcování při krádeži, Cageův nástupní song před akcí, dobré udržení nitě při hře na kočku a myš mezi ostříleným policajtem a vlastně hodnými zloději). Angelina tu je fakt k sežrání. ()

v.indruchova

TO je velká nostalgie. Když film vyšel viděli jsme ho vícekrát s bráchem. Poplatné té době i s hodnocením od mé ho mladšího já. ()

Jan XXIII

Točit akční film s přístupností PG-13 není moc dobrý nápad a na filmu je to i vidět.Hlavně tomu chybí nedostatek akčních scén, což je podstatnou chybou akčního filmu.Přehlídka rychlých aut mě nedostala a herecký výkon Cageho byl taky podprůměrný.Jediné plůus filmu zůstala Angelina Jolie.Takový film rychle a zběsile s Vinem Dieslem je na tom o dost lépe a stačill mu k tomu menší herecké hvězdy i menší rozpočet filmu. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage