Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

Kratasedf

Ten film je uplne skvelej pro druh lidi kteri maji radi auta. Tady se auto nebere jako auto ale auto s dusi, cely to ma skvelej nadech. Jedinej slabsi moment byl let na moste:-). Ale jinak nez za 5* jsem nemohl. ()

shinlove

JJ, rychlý a krásný auta, to je moje...Skvělé herecké obsazení, dobrá zápletka, happy end, prostě klasická americká komerce se vším všudy. Ale co, Cage a Jolie jako pár, to je ústřel :D ale Eleanora....hmmm, kdo z nás by se jí nechtěl svézt... 3* ()

panic25

rychlá nablejskaná auta, sexy kočky to má rád každý chlap, proto tomuto filmu dávám čtyři hvězdy, a také kvůli propracované loupeži 50 aut během jedné noci, mazaný nicolas cage, sexy angelina to jsou to jsou ty nejlepší pozvánky ()

josmart

Našlapaná hudba, našlapané káry, svižný děj a honičky. To úplně stačí ... ostatní kvality filmu raději komentovat nebudu ;-) ()

montel

Memphis Raines (Nicolas Cage) přijímá kšeft, který už nechtěl v životě dělat. Za 3 dny má ukrást 50 špičkových aut a dodat je jednomu zločineckému klanu, jinak je s jeho bratrem Kipem (Giovanni Ribisi) konec. V patách má policii a vedle sebe partu šikovných zlodějíčků....Hodně průměrná honička s drahými auty a sexy Angelinou, která ale hraje na druhou notu. Příběh je hrozně jednoduchý a nevýrazný a nebýt těch špičkových vozidel asi i úplně zbytečný. Raději bych doporučil Rychle a zběsile. Ale mohlo být i hůř. Slabých 50% ()

Chlo0opek

Tak nějak si představuju fajn akční film - samozřejmě, něco je přehnané, ale na rozumné úrovni. Není to, že by zde každejch 10 minut byly porušeny všechny fyzikální zákony, nebo že by hlavní hrdina procházel sprškou kulek a nic se mu nestalo, jak je tomu mnohdy v nových akčních filmech - bohužel:( ()

Fondak

Spousta lidí o tomhle filmu mluví jako o kultu. Spousta lidí mluví o GT5OO Shelby. Když se jich zeptáte, odkud ho znají, 99% řekne, že z tohohle filmu. Proto mě příjemně překvapilo zdejší poměrně nízké hodnocení tohohle na můj vkus průměrného remaku krásného filmu z roku 1974. I původní "Eleanor" Mustang Mach-1 se mi líbí víc. ()

rodneycz

Mohu se na tento snímek dívat 1000x ale stále mě bude bavit. Herecké obsazení i luxusní káry na jedničku s hvězdičkou. ()

cocaine

Opravdu celkem dost nuda i vzhledem k obsazení...autofandové si tam určitě o hvězdičku víc najdou, já dal tři jen díky dobrým soundtracku, jinak bych skončil na dvou*. ()

s7RanG

Automobilový film mého mládi. I po pár letech se mi automobilové honičky libily, asi nejsnesitelnější Cageova role. A ten seznam aut... paráda. ()

camomilla

Svizny akcnak (nechapu oznacni thriller?!) s nadupanym soundtrackem. Z Angeliny tvurci udelali drsnou holku, ale mohli se trosku vic vyradit i na Nicolasovi. To, ze si ke svym psim ocim oblekne kozenou bundu nestaci. Zaverecna objimacka po americku snad uz nebyla nutna, ale i tak jsem se skvele bavila. K nadprumeru schazi chytrost Loupeze po italsku a smrnc Dannyho partaku. ()

Andy.222

Je to jednoduché, vtipné a nemusí (nesmí) se u toho moc přemýšlet. Když to dávají v televizi, tak tím nepohrdnu, ale sám bych si to asi nepustil. ()

zeromen

Dvě megaStar Nicolas Cage a Angelina Joli, hrají v tom to nadupaném akčním filmu. Výborný scénař i režie. Nejen pro fanoušky nablýskaných mazlíků. ()

enzo_cz

Rádoby líbivá bublina, která co nevidět splaskne. Herci jsou fajn, zvláště zlodějská partička je hodně v pohodě. Za to scénář je hrozná sra.ka a má v divákovi probudit jediné. A to, že každý film má scénář, který je v tomto případě nutné zlo. Opravdu doporučuji film dějově nepitvat. Dodám ještě, že pro automobilového fanouška to není dost in a pro laika je to hodně ploché. Film v zásadě nijak nevybočuje. Potíž je v tom, že takových je natočeno mraky s daleko menším rozpočtem. ()

Djflash

Nepatřím zrovna mezi velké milovníky nablýskaných kapot a rychlých kol, přesto si mě tento film získal na svou stranu. Velkou zásluhu na tom má i hlavní hrdina v podání Nicolase Cage, které mu snad ta role byla ušita na míru, protože mu padne jako ulitá. Cage nikdy nebude akční hrdina typu Jason stattham, který během filmu namlátí partě zlých hochu. Ovšem jako elegantní zloděj aut, to je pro něj to pravé ořechové. V roli působí jako velký sympaťák, který se musí vrátit k nekalému řemeslu a pomoct tak svému mladšímu bratrovi z velkého průšvihu, který si sám nadrobil. Ukrást za jednu noc padesát aut je docela fuška, ale na druhou stranu i zábava. Pohodovou atmosféru, která z filmu vyzařuje, dotváří také ostatní protagonisté. Milovník starých aut Robert Duvall, sexy blondýna Sway (angelina Jolie) a v neposlední řadě i detektiv Castleback, který hraje s hlavním hrdinou zábavnou hru na kočku a myš. Film není nabít přehnanými automobilovými honičkami (tedy až na závěrečnou eskapádu s Eleanore), přesto všechno však příjemně ubíhá. Hodně tomu napomáhá i povedený soundtrack, který si rad poslechnu i dnes. Jediné co jsem nepochopil, proč se film jmenuje 60 sekund. Hlavní hrdina sice zápasí s časem, v konečném důsledku však svou práci dokončí s větším zpožděním, než je jedna minuta, ale na tom v závěru vůbec nezáleží . ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage