• berg.12
  ****

  Pokud bych měl srovnat třeba s "Limonádovým Joem" jakožto nepřekonatelnou parodií na westerny, pak tahle parodie na Bondovky či podobné filmy je přeci jen o něco méně vyšperkovaná. Ale i tak je to povedená záležitost a dodnes jeden z vrcholů českého akčního filmu.(19.9.2005)

 • YURAyura
  *****

  Uz aby nekdo natocil remake ;]](11.10.2005)

 • Hellboy
  ****

  [LFŠ 2009] Scénář zábavný, ale provedení horší a hlavně Jiří Sovák mi tam vůbec nesedl. Přesto se jedná o hodně zábavnej film.(28.7.2009)

 • viperblade
  *****

  Dokonalá parodie na bondovky a špionážní filmy se skvělým obsazením (Sovák zkrátka uměl) a hlavně parádním scénářem. Hlavně kvůli tomu dávám plný počet, protože poslouchat takové skvělé hlášky a vypointované vtipy (scéna se svícnem) to zkrátka lahodí uchu a zároveň je vám smutno, že něco takové dneska už (asi) nikdo nenapíše. 90 %.(20.1.2013)

 • Sarkastic
  ****

  Já se nikdy bondovkami nebo podobnými špionážními filmy nezabýval, protože to považuju za naprostou ztrátu času, ale opravdu nebylo potřeba být nějakým znalcem těchto snímků, abych se u Konce agenta W4C pobavil. Z téhle parodie Vorlíček vytřískal co mohl, podobně jaku u "Pane, vy jste vdova!". Napoprvé to bude za lepší 4*, ale třeba po další projekci ještě 1* přihodím. "My sme to holka neměli brát, viď?"(10.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace