Česko Slovensko má talent 9

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
Česko / Slovensko, 2021, 75 min

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Složení poroty zůstává stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Nově se vedle Davida Gránského představí jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Porotci budou moci opět využít zlatý bzučák, který účastníka pošle rovnou do finále, a nebude chybět ocenění Zlatý Pátrovič pro nejzapálenější soutěžící. Na scéně se znovu objeví legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič. S jakou písní a náladou přijde tentokrát? Účinkující přijeli z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Afriky, Brazílie, Japonska nebo Izraele. V minulých ročnících se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska, Ukrajiny a Polska. Letos svůj talent chtěli z cizinců nejvíce předvést trochu překvapivě Španělé. Další novinkou na Prima online bude možnost nahlédnout do zákulisí show a podívat se na účinkující i porotu trochu netradičně, a to díky Marianě Prachařové. Tisíce lidí prošly předcastingem v českých a slovenských městech už v loňském létě a také online castingem. Tradičně se nejvíce přichází prorazit se zpěvem a tancem. V aktuálním ročníku se objevilo více silové akrobacie a podívaná to bude nejen parádní, ale i dechberoucí. Podaří se někomu z Česka konečně přerušit šestiletou nadvládu Slováků? (TV Prima)

Oggy007

Tvl, kde vyhrabali to nový slovenský blonďatý koště? jako moderátoři jdou od 10 k 5.... vlastně od 5 k 0. Ale dá se na to koukat. ()

Franki69 odpad!

Sledovali jsme s přítelkyní celkem poctivě a přesto dávám odpad. Rozpor je to jen zdánlivý, prožože  i když je sledování občas až duševní masochismus, nikdy se nechci nechat připravit o možnost, že člověk narazí na jedince s opravdu neskutečným talentem pro akrobacii, zpěv, hru na nějaký nástroj…a i v tomto ročníku se ve velmi výjimečných případech takové talenty objevily. Nicméně..formát soutěže už je přežilý, okoukaný (povinné emotivní story v každném díle, nejlépe několik...), těžkopádný a talentů v něm mnoho nebylo (i přes stále početnější plejádu soutěžících z jiných zemí). Chápu, že tento druh pořadů se vysílá jako „obal“ pro reklamu. A že jich bylo, těch spotů a minut…Ale aby nakonec finále, anoncované o sedm dní dříve odvysílala v sobotu jen jedna televize (slovenská JOJ) a domovská Prima pak o den později ze záznamu, s tím, že na sociálních sítích a ve zpravodajství brutálně vyspoileruje výsledek...a v pořadu navíc nechá výzvy k zasílání placených hlasovacích DMS s jen občasným upozorněním „nehlasujte-záznam“ !! To je chucpe obludně nevídaných rozměrů a doufám, že tím celá ta nechutnost definitivně uhynula. Takže ano, odpad !!! ()

Peddro odpad!

Tak jsem viděl jeden díl a byl to jeden břídil vedle druhého. Porota se občas tváří, že jí to baví, přihlouplý moderátor předstírá údiv, někdy doslova s otevřenou pusou a nejhorší bylo, když jako výplň po reklamě moderátorka řekla, že ,, jen jeden ze sta si dokáže olíznout loket". ? Buď jsou všichni přízemní, nebo za to berou neskutečné honoráře, protože tohle fakt, jak řekla Thatcherová ,, Ne, ne, ne!!!!. Nechápu, že už je devátá řada, nechápu diváky, soutěžící, sponzory, účinkující, prostě nic. Pokud by někdo nesouhlasil s komentářem, rád si vyslechnu obhajobu tohoto pořadu. Třeba mi něco uniká..... ()