Reklama

Reklama

Česko Slovensko má talent 9

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
Česko / Slovensko, 2021, 75 min

Obsahy(1)

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Složení poroty zůstává stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Nově se vedle Davida Gránského představí jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Porotci budou moci opět využít zlatý bzučák, který účastníka pošle rovnou do finále, a nebude chybět ocenění Zlatý Pátrovič pro nejzapálenější soutěžící. Na scéně se znovu objeví legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič. S jakou písní a náladou přijde tentokrát? Účinkující přijeli z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Afriky, Brazílie, Japonska nebo Izraele. V minulých ročnících se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska, Ukrajiny a Polska. Letos svůj talent chtěli z cizinců nejvíce předvést trochu překvapivě Španělé. Další novinkou na Prima online bude možnost nahlédnout do zákulisí show a podívat se na účinkující i porotu trochu netradičně, a to díky Marianě Prachařové. Tisíce lidí prošly předcastingem v českých a slovenských městech už v loňském létě a také online castingem. Tradičně se nejvíce přichází prorazit se zpěvem a tancem. V aktuálním ročníku se objevilo více silové akrobacie a podívaná to bude nejen parádní, ale i dechberoucí. Podaří se někomu z Česka konečně přerušit šestiletou nadvládu Slováků? (TV Prima)

(více)

Recenze (24)

MichelSmith 

všechny recenze uživatele

Odkedy nám Jaro prešiel z gay porna do showbiznisu ho svrbí zadok,nepríjemne z horúceho poroctcovského kresla a nehasne ani z retrospektívnych občasných hravých ružovo slonových nočných návratov do mladosti,preto sa dal na stand up comedy aby stretol Janka Gorduliča,ktorý je podla mňa takisto ko...t ! ()

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Smutná záležitost. S různými typy reality šou se roztrhl pytel. Umělci nic nového nevymyslí a tak nás baví těmito pořady. V řadě z nich se jenom řeční a vymýšlejí se různé historky, které se nikdy nestaly,  jiné fungují jako seznamka, přehlídka kutilů, kuchařů, pekařů či cukrářů. V tomto případě jde o přehlídku amatérských talentů, no zkrátka, diváci bavte se sami, my na to budeme za vysoké honoráře dohlížet. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Vážně? Pořád tolik talentů? Soudnost šla dávno stranou. Kdo posoudí, co je talent, co obyčejná píle a co prachobyčejné hazardování s vlastním zdravím? Každé dítě, ač předvede cokoliv, prakticky automaticky postupuje, kdokoliv se „silným“ příběhem á la umřel mi otec/teta/morče zrovna tak. Postup z castingových kol pro soutěžící nemá žádný význam, samotné vyvrcholení každé série je pak ohromný průšvih. Porota dál nepřirozeně huláká, máchá rukama a permanentně stoupá. Zůstává aspoň vtipně trefný Jakub Prachař. ()

UncleG odpad!

všechny recenze uživatele

On nám, soudruzi, ten talentový genfond za těch devět let značně prořídl, že? ... Tuhle televizní žumpu jsem od pradávna nikdy nesledoval, ale člověk sem tam (chca necha) narazí na nějaký ten útržek. Takovým překrásným střípkem z mozaiky, který se mi posledně zasekl do paty, byl výběr toho nejlepšího z deváté série. Pořadem "Československo má Slivestra" nás oblažila TV Prima poslední den roku 2021. Člověk se občas rád trýzní, ale míň bolestivé než sledovat tenhle "vrchol zábavy", by bylo vydloubat si lžící bulvy a vyjít do ulic se zapálenými dělbuchy v očních jamkách. Pamatuju si  jakési artistiní trio svalovců, kteří předvedli dohromady čtyři nejisté, šmajdavé zvedačky... Několik velmi průměrných zpěváků, kteří dostali od poroty standing ovation, zamtímco Jaroslávek se tvářil, že neví, kde je a co se děje. Pak nějakého bulhara, co rozstřelil balónek kuší . Porota byla u vytržení, zatímco Jaroslávek od samého překvapení opět vypadal, že neví, kde je a co se děje. A pak tam přišla nějaká rómská uklázečka se záměrem zpívat, a byla nadšeně puštěna dál, aniž by zazněl jediný tón písně. Pak už divák sám neví, kde je a co se kolem něj děje... Tenhle pořad může zachránit už jen eutanázie. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Řekl bych, že tato série byla z dosavadních ta nejslabší, možná už je čas si připusit, že tahle show už by měla skončit, nebo minimálně by měla být vysílána s většímí časovými rozestupy. Když vezmu catsingová kola, tak se tu opakují stále stejné neduhy, těžké dětství = postup, dítě = postup, dement = postup... Ale postup letos v podstatě nic neznamenal, protože do finále se stejně postupovala skrze zlatý buzzer, a to hned 6x, takže přes klasické ANO se dostali do finále jen dva lidi v následném diváckém hlasování...Kdo to celé korunoval, tak byla Jasmina Alagič, jakožto naprosto jednoznačně nejhorší moderátorka, která se kdy v podobné show u nás objevila, už nikdy víc prosím. Když se podíváme na samotné finále, tak výběr byl podle mého těžce průměrný, výjma vítězů tam opravdu nebylo moc z čeho vybírat. A kdo by zasloužil 4x křížek? Tak to je samotná TV Prima. Na Primě už se po několikáte rozhodli, že bude lepší, když finále odvysílají ze záznamu. Člověk si řekne OK, tak to jsou čeští soutěžící pěkně v loji (nakonec teda češi vyhráli,takže beru zpět). K tomu si řekne, OK, tak nebudu sledovat dané soc. sítě a podobné věci, abych nevěděl, kdo vyhrál. No a oni zprávu o tom, kdo vyhrál, dají do svých hlavních zpráv ještě před přenosem!!! To opravdu svět neviděl. Tak když o to nemáte zájem, tak to nevysílejte.... ()

Galerie (155)

Zajímavosti (5)

  • V 9. ročníku Talentu, jako nikdy předtím, padl zlatý bzučák celkem šestkrát. Kromě toho, že ho zmáčkl každý porotce zvlášť, a dokonce i oba moderátoři, byl zmáčknut ještě všemi porotci najednou. Rozhodl o tom Jaro Slávik, který řekl, že pravidla jsou od toho, aby se porušovaly. (SONY_)

Reklama

Reklama