Reklama

Reklama

Česko Slovensko má talent 9

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
Česko / Slovensko, 2021, 75 min

Obsahy(1)

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Složení poroty zůstává stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Nově se vedle Davida Gránského představí jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Porotci budou moci opět využít zlatý bzučák, který účastníka pošle rovnou do finále, a nebude chybět ocenění Zlatý Pátrovič pro nejzapálenější soutěžící. Na scéně se znovu objeví legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič. S jakou písní a náladou přijde tentokrát? Účinkující přijeli z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Afriky, Brazílie, Japonska nebo Izraele. V minulých ročnících se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska, Ukrajiny a Polska. Letos svůj talent chtěli z cizinců nejvíce předvést trochu překvapivě Španělé. Další novinkou na Prima online bude možnost nahlédnout do zákulisí show a podívat se na účinkující i porotu trochu netradičně, a to díky Marianě Prachařové. Tisíce lidí prošly předcastingem v českých a slovenských městech už v loňském létě a také online castingem. Tradičně se nejvíce přichází prorazit se zpěvem a tancem. V aktuálním ročníku se objevilo více silové akrobacie a podívaná to bude nejen parádní, ale i dechberoucí. Podaří se někomu z Česka konečně přerušit šestiletou nadvládu Slováků? (TV Prima)

(více)

Recenze (14)

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Pokud bych měla hodnotit porotu, musela bych dát 0  tedy ODPAD za její neprofesionální chování a nedostatek empatie (kromě Marty)! Kdy se věčně účinkujícím posmívají a pohrdají jimi jako by sami byli polobozi či co, je to trapné a nedůstojné. Ani neví, kdo před nimi stojí! Nejvíc mě baví, když jim to pak soutěžící natře. 🤭🥳😈😛😜 Dávám 2* kvůli soutěžícím. Na druhou stranu někdy jsou tam opravdu jedinci bez špetky talentu a soudnosti. Ti tam opravdu nemají co pohledávat. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Vážně? Pořád tolik talentů? Soudnost šla dávno stranou. Kdo posoudí, co je talent, co obyčejná píle a co prachobyčejné hazardování s vlastním zdravím? Každé dítě, ač předvede cokoliv, prakticky automaticky postupuje, kdokoliv se „silným“ příběhem á la umřel mi otec/teta/morče zrovna tak. Postup z castingových kol pro soutěžící nemá žádný význam, samotné vyvrcholení každé série je pak ohromný průšvih. Porota dál nepřirozeně huláká, máchá rukama a permanentně stoupá. Zůstává aspoň vtipně trefný Jakub Prachař. ()

Reklama

ModryPlamen 

všechny recenze uživatele

Po ročnej odmlke tu máme ďalšiu sériu. Aj napriek nej je šou rovnaká ako predošlé cca 3 ročníky. Tá istá porota, tie isté pravidlá, atď. Je tu len jedna výrazná zmena, a to, že miesto Lujzy tu máme Jasmínu Alagič. Priznám sa, že som si musel nájsť na internete, kto to vôbec je (modelka z Bosny vydatá za Rytmusa). Show sa snaží prilákať mladých divákov, takže tu máme všadeprítomné odkazy na instagram a FB, až to vyzerá rušivo. Ale tie dve hviezdy tomu dám, a to kvôli talentom samotným. Stále je lepšie pozerať sa na talenty ako sa pozerať na Lunetic spievajúcich (ne)spevákov v konkurenčnej Superstar. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Ešte to nenarazilo na úplné dno, ale porota už púšťa kohokoľvek. Hlavne ak je to príslušník menšiny, vtedy sú standing ovations aj 10 minút a Slávik ohýba chrbát hlavne pred osadníkmi z Luníka, ako by to boli najtalentovanejší ľudia na svete. Rovnako tak veľmi vľúdny je aj k úchylákom, ale tu sa nie je čo čudovať, veď medzi nimi začínala jeho kariéra. O tuposti Mórovej sa rozprávať ani nemusíme. ()

milwaukee odpad!

všechny recenze uživatele

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Prachař občas řekne něco rádoby inteligentního, ale moc se mu to nedaří. Evidentně na to nemá. Jaroslávik (kdo to vůbec je?), když předstírá překvapení a vyvaluje oči, vypadá jako když kocour sere do řezanky. A Jandovou tam snad berou, aby netrpěla hladem a přilepšila si na důchod. Podle toho, jak je zmalovaná, asi musí zakrývat vrásky a stařecké skvrny. Jinak to není možný. Při jistém úhlu nasvícení vypadá jako z vosku. Gránského Wau jak tak krásně čekatelné, protože se opakuje v celkem pravidelných intervalech. Transka Ginzilla, kterou jsem zaregistroval, a která měla být snad třešnička na dortu, působila spíš jako sranec po měsíčním pojídání prošlých olomouckých tvarůžků. Jaroslavík opět vyvaloval bulvy, jako by se s ní (s ním) měl potřebu pářit. Jeden z dílů mi přišel, že v rámci jistých nařízení bylo potřeba vytvořit týden romské kultury. Dost často si pokládám otázku, jestli soutěžící ze ztrapňování sebe sama dostávají nějaký obolus, nebo to snad dělají z dobré vůle, aby měli víc lajků na Fakebůku a na TýTrubku. Kýčovitost, trapnost, ubohost a šest půlek (čti tři prdele) reklamy. A to se týká všech pokračování. Až tak hluboko jsme klesli? ()

Galerie (155)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama