Česko Slovensko má talent 9

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
Česko / Slovensko, 2021, 75 min

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Složení poroty zůstává stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Nově se vedle Davida Gránského představí jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Porotci budou moci opět využít zlatý bzučák, který účastníka pošle rovnou do finále, a nebude chybět ocenění Zlatý Pátrovič pro nejzapálenější soutěžící. Na scéně se znovu objeví legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič. S jakou písní a náladou přijde tentokrát? Účinkující přijeli z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Afriky, Brazílie, Japonska nebo Izraele. V minulých ročnících se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska, Ukrajiny a Polska. Letos svůj talent chtěli z cizinců nejvíce předvést trochu překvapivě Španělé. Další novinkou na Prima online bude možnost nahlédnout do zákulisí show a podívat se na účinkující i porotu trochu netradičně, a to díky Marianě Prachařové. Tisíce lidí prošly předcastingem v českých a slovenských městech už v loňském létě a také online castingem. Tradičně se nejvíce přichází prorazit se zpěvem a tancem. V aktuálním ročníku se objevilo více silové akrobacie a podívaná to bude nejen parádní, ale i dechberoucí. Podaří se někomu z Česka konečně přerušit šestiletou nadvládu Slováků? (TV Prima)

Lukrecie

Pokud bych měla hodnotit porotu, musela bych dát 0  tedy ODPAD za její neprofesionální chování a nedostatek empatie (kromě Marty)! Kdy se věčně účinkujícím posmívají a pohrdají jimi jako by sami byli polobozi či co, je to trapné a nedůstojné. Ani neví, kdo před nimi stojí! Nejvíc mě baví, když jim to pak soutěžící natře. 🤭🥳😈😛😜 Dávám 2* kvůli soutěžícím. Na druhou stranu někdy jsou tam opravdu jedinci bez špetky talentu a soudnosti. Ti tam opravdu nemají co pohledávat. ()

castor

Vážně? Pořád tolik talentů? Soudnost šla dávno stranou. Kdo posoudí, co je talent, co obyčejná píle a co prachobyčejné hazardování s vlastním zdravím? Každé dítě, ač předvede cokoliv, prakticky automaticky postupuje, kdokoliv se „silným“ příběhem á la umřel mi otec/teta/morče zrovna tak. Postup z castingových kol pro soutěžící nemá žádný význam, samotné vyvrcholení každé série je pak ohromný průšvih. Porota dál nepřirozeně huláká, máchá rukama a permanentně stoupá. Zůstává aspoň vtipně trefný Jakub Prachař. ()

ModryPlamen

Po ročnej odmlke tu máme ďalšiu sériu. Aj napriek nej je šou rovnaká ako predošlé cca 3 ročníky. Tá istá porota, tie isté pravidlá, atď. Je tu len jedna výrazná zmena, a to, že miesto Lujzy tu máme Jasmínu Alagič. Priznám sa, že som si musel nájsť na internete, kto to vôbec je (modelka z Bosny vydatá za Rytmusa). Show sa snaží prilákať mladých divákov, takže tu máme všadeprítomné odkazy na instagram a FB, až to vyzerá rušivo. Ale tie dve hviezdy tomu dám, a to kvôli talentom samotným. Stále je lepšie pozerať sa na talenty ako sa pozerať na Lunetic spievajúcich (ne)spevákov v konkurenčnej Superstar. ()

Arsenal83

Ešte to nenarazilo na úplné dno, ale porota už púšťa kohokoľvek. Hlavne ak je to príslušník menšiny, vtedy sú standing ovations aj 10 minút a Slávik ohýba chrbát hlavne pred osadníkmi z Luníka, ako by to boli najtalentovanejší ľudia na svete. Rovnako tak veľmi vľúdny je aj k úchylákom, ale tu sa nie je čo čudovať, veď medzi nimi začínala jeho kariéra. O tuposti Mórovej sa rozprávať ani nemusíme. ()

milwaukee odpad!

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Prachař občas řekne něco rádoby inteligentního, ale moc se mu to nedaří. Evidentně na to nemá. Jaroslávik (kdo to vůbec je?), když předstírá překvapení a vyvaluje oči, vypadá jako když kocour sere do řezanky. A Jandovou tam snad berou, aby netrpěla hladem a přilepšila si na důchod. Podle toho, jak je zmalovaná, asi musí zakrývat vrásky a stařecké skvrny. Jinak to není možný. Při jistém úhlu nasvícení vypadá jako z vosku. Gránského Wau jak tak krásně čekatelné, protože se opakuje v celkem pravidelných intervalech. Transka Ginzilla, kterou jsem zaregistroval, a která měla být snad třešnička na dortu, působila spíš jako sranec po měsíčním pojídání prošlých olomouckých tvarůžků. Jaroslavík opět vyvaloval bulvy, jako by se s ní (s ním) měl potřebu pářit. Jeden z dílů mi přišel, že v rámci jistých nařízení bylo potřeba vytvořit týden romské kultury. Dost často si pokládám otázku, jestli soutěžící ze ztrapňování sebe sama dostávají nějaký obolus, nebo to snad dělají z dobré vůle, aby měli víc lajků na Fakebůku a na TýTrubku. Kýčovitost, trapnost, ubohost a šest půlek (čti tři prdele) reklamy. A to se týká všech pokračování. Až tak hluboko jsme klesli? ()