Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Havaj8 k tomuto seriálu (22)

Winners at War (2020) (S40)

Dlouho jsem odolával si pustit tuhle špičkovou kulatou sérii, nehledě na to, že pak následovaly dva covidový roky bez Survivora. Vidět tolik vítězů pohromadě opravdu něco unikátního. I když takovou Sophie, Denisse a možná ještě někoho si upřímně už ani nepamatuju, což ale nic nevypovídá o mě, jako spíš o nich. Souhlasím, že už je to opravdu překombinovaný i co se týče těch tokenů. Pokraj vymření v tomhle případě nejspíš plus, že jsme si těch hráčů užili o trochu dýl. Bavilo mě pozorovat, jak se tak zkušení hráči viz boston rob, sandra, Parvati snaží dostat do aliance i přes svoji herní povahu. Každopádně něco na tom bude, že ti noví vítězi už uměj tu hru hrát mnohem líp. Rozhodně mezi mý favority patřil jeremy, Tyson, ale i takovej tony. Vzhledem k finálový čtyřce jsem strašně rád kdo vyhrál rozdělávání ohně. Tony nejen že je vtipnej hráč, ale v tyhle sérii dokonalé ovládal svojí alianci a dělal maximum pro to, aby došel nakonec. Natálie klobouk dolů co předvedla na pokraji přes 30 dnů a jediný co jí mohlo pomoct, si vytvořit mezi porotou takový vztahy, aby to dokázalo pomoct vyhrát. Bohužel trochu mi bylo líto Michele, která se statečně dostala až nakonec, ale bez žádných zásluh, na druhou stranu každej fandí tomu, kdo je na dně. ()

Série 41 (2021) (S41)

Jak začít, nerad to říkám, ale bojím se, že covid ovlivnil Survivor už nastálo. To že se místo 39 dnů bude hrát 26 je obrovská změna. 39 dnů je prostě mnohem větší psychickej ale i fyzickej nápor. Další z věcí byla rasová a gender politika a s tím souvisí i změna povolání lidí na soutěže (bez slova Guys), to jako vážně? Za mě jinak cast nebyl až tak super, vyloženě favorita jsem neměl žádnýho. Shan a Ricard to ovládaly celkem dobře a proto jsem rád že to pochopili i ostatní a udělali rychlej proces. Přece si nevezmeš do finále jistýho vítěze. Těch zvratu a Twistu tam nebylo až tolik, sdílená imunita spíš vtipná a ne moc tajná. Soutěže už x serií stejný dokola, ačkoli nějaký jsou legendární. Odměny musím souhlasit že byly slabý. A k finále, nechápu. Buď jsme neviděli všechno nebo se porota snažila dát titul ženě, ale čekal bych to mnohem víc vyrovnaný. Erika v mých očích neudělala žádnej velkej tah, v podstatě měla štěstí na alianci a na sociální stránku, ne však se všema. Zato Xander hrál mnohem komplexnější hru. A i přesto, že všichni věděli že má imunitu, byl v nebezpečí, tak zdatně odolával. Co k tomu říct, myslím že ani on sám to nečekal. Očekávám že série 42 se ponese v podobném duchu. ()