Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Deimos k tomuto seriálu (26)

Nikaragua (2010) (S21)

TV/// Soutežící 7/10 Děj 8/10 Hudba 10/10 Prostředí 9/10/// PLUS: na prvním místě hlavní hudební téma a celkově skutečnost, že po stránce soundtracku byla tato řada výborná, rozdělení do dvou kmenů na staré a mladé je příjemná změna, jsou tu výrazné osobnosti i výborní hráči, s vítezem jsem spokojen MÍNUS: byla tu i NaOnka, jedna z nejodpornějších soutěžících ze všech 21 řad, rovněž tu někteří soutěžící vydrželi zbytečně dlouho./// Shrnutí: Očekával jsem jednu z nejslabších sérií vůbec a dostalo se mi celkem zajímavé a koukatelné řady, u které jsem se relativně dobře bavil. Vždy si pak říkám co by bylo a jak by to probíhalo kdyby se některý ze soutěžících zachoval jinak, ale to se bohužel nikdy nedozvím a musím se spokojit s tím jak to zahráli. Nejvíc se mi tady líbili Kelly B, Yve, Alina a Fabio./// Celkem 83%// ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

Obsahuje Spoilery-TV/// Soutěžící 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// PLUS: nápad na Russell vs, Rob, sympatická Andrea, dostatečně dobře hrající Boston Rob MÍNUS: vůbec se mi nelíbil nápad na ostrov Vykoupení, zbytečně moc měnil pravidla hry a hodně zasahoval do dění, které tak nebylo úplně přirozené, Russell je pořád rozporuplná osobnost, fanoušci budou zklamáni že dlouho nevydržel, protože hlavní tahák, tedy souboj s Robem mohl být nadále zajímavý, odpůrci si vychutnají jeho pád, chudák Matt, 2x ho zradili stejní lidé a v jistém momentu stačilo aby ho na svoji stranu přitáhl druhý kmen, ten to neudělal a tak se odporoučel ze hry, přitom by to bylo 6 na 5, takže mohlo být vše jinak, Phillip mě děsně otravoval, přesto nebo právě proto chápu proč si ho tam Rob nechával./// Shrnutí: Jednak jsem čekal od této série víc, ale taky jsem si myslel že všude propíraný zásah a zasahování Jeffa Probsta do pravidel hry nebude tak markantní a viditelné. Bohužel musím souhlasit s odpůrci a konstatovat, že to mojí oblíbenou sérii spíš pohřbívá. Mno uvidíme co bude dál./// Celkem 67%/// ()

Jižní Pacifik (2011) (S23)

Obsahuje Spoilery-TV/// Soutěžící 7/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// PLUS: pro mě jednoznačně Ozzy a jeho nepřemožitelnost, výrazným soutěžícím byl i Cochran, Ozzyho kmen byl rozhodně zajímavější MÍNUS: a naopak Coachův kmen měl poměrně nalajnovaný průběh, který mě moc nebavil. /// Shrnutí: Je opravdu příjemné, že se nám tento soutěžní pořad vrátil na obrazovky. O návykové sledování pěti částí naráz nebude nouze, co na to bude říkat zkouškové ve škole se raději neptám. Přes moji natěšenost se ale nedá říct, že by tato řada byla skvělá. Je poměrně standardní. Osvěžením je dvojice navrátilců, méně příjemné a překvapivé je závěrečně vyřazování a finále./// Celkem 68%/// ()

Caramoan (2013) (S26)

DivX/// Casting 8/10 Děj 9/10 Střih 8/10 Kamera 8/10/// PLUS: Favoriti: Brenda, Cochran, Reynold, Malcolm, další oblíbenci: Andrea, Erik MÍNUS: neoblíbenci: Shamar, Filip, Brandon/// Shrnutí: Tuto řadu už jsem viděl podruhé. Protože si však rád nepamatuji, tak mi nevadilo se na ni podívat podruhé. Všiml jsem si, že jsem napoprvé dal 5 hvězdiček. No přehodnocuji na 4, i když mezitím co jsem stihl kouknout na 29 řadu a jsem u finále 30té vlastně zvažuji, že těch 5 je adekvátních. Především proto že sestava, až na pár otravných jedinců je zde skvělá. Ta společnost lidí, tady by jsme s nimi v té hře chtěli být. A Cochran předvedl velice zdařilou hru a také to jeho komentování byla zajímavé a zábavné a také dost trefné. Problém jsem měl s fanoušky, až na dva byli dost zbyteční a tady se cast nepovedl. Ale favority jsem si moc užil./// Celkem 83%/// ()

San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (S29)

Obsahuje spoilery-DivX/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// PLUS: Favorit: Natalie, oblíbenci: Kelly, Jeremy, Baylor, Keith, MÍNUS: hodně slabý, spíš mizerný cast (Drew, Alec, Missy, Rocker, Julie)/// Shrnutí: Z počátku to vypadalo hodně špatně. Sice rodinné dvojice tu myslím ještě nebyly ale to jaké dvojice vybrali, děs a hrůza. Od začátku jsem tušil že by to Nadya a Natalie mohli dotáhnout daleko, no Nadyu hned vyřadili (dobře odhadli, že by mohla být silný soupeř, Natalie to předvedla za ní). Líbila se mi Kelly, škoda, že jí to její tatík pokazil a rád bych napsal doufám že dostane ještě šanci, dnes už vím že dostane (série 31.) Nakonec se mi ale tahle série líbila o něco víc než ostatním. Především kvůli zasloužené vítězce a také mi byla příjemná, mnohdy přátelská, atmosféra a časté předávání odměn. To vskutku nebylo obvyklé a další řada to potvrdila./// Celkem 72%/// ()

Worlds Apart (2015) (S30)

Obsahuje spoilery-DivX/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// PLUS: rozdělení do tří kmenů podle profese a smýšlení, z nouze vytvořený (anti)hrdina Mike, kterému nezbývá než fandit, některé kmenovky byly fakt skoro top, je fakt, že několik hráčů se tu projevilo, hlavně z kmene "kravaťáků", z počátku velice sympatický kmen "sluníčkářů" (No Collar) MÍNUS: podle mě zase nepovedený cast, banda "workáčů" (Blue Collar) jak jsem jim já říkal byla fakt na ránu, nechtěl bych být mezi nimi, moji favoriti vypadli příliš brzy (např. So)/// Shrnutí: Výjimečně nadšení ostatních uživatelů nesdílím a nebýt přerodu v poslední třetině, tak bych vážně neměl komu fandit. Navíc slizký Dan, hloupý Rodney a úlisný Will, hlavně u toho posledního nechápu, jak se dostal tak daleko. Ještě jsem fandil Jenn a nakonec i Tomu Joeovi, která ještě dostane příležitost./// Celkem 63%/// ()