Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele slatkac k tomuto seriálu (10)

Kdo přežije (2000)

Borneo - 95%, Austrálie - 90%, Afrika - 60%, Markézy - 75%, Thajsko - 80%, Amazonie - 50%, Pearl Islands - 100%, All Stars - 80%, Vanuatu - 25%, Palau - 55%, Guatemala - 80%, Panama - 95%, Cook Islands - 90%, Fiji - 40%, Čína - 80%, FvF - 100%, Gabon - 65%, Tocantins - 70%, Samoa - 60%, HvsV - 98%, Nicaragua - 60%, RI - 50%, South Pacific - 45%, One World - 30%, Philippines - 95% ()

Guatemala (2005) (S11)

Výborně jsem se bavil. BTW všimli jste si, že Judd nikdy nenapsal na kmenové radě žádné jméno správně??? ()

Panama (2006) (S12)

Ta Cirie je ale velký kus krávy. Ne sorry, ona je celá kráva. Navíc se divím že se tam ***SPOILER*** držela tak dlouho, když má strach z listí. BTW můj oblíbenec je Bobby. A Shane jako blázen neměl chybu. ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Kde vyhrabali toho Cai Boye??? Uvítám jeho tel. číslo, ICQ i e-mail. ()

Fidži (2007) (S14)

Yau-Man rulezz go. ()

Čína (2007) (S15)

Výborná série. Kde jinde vidět hrobaře, hráče pokeru, kuchařku ze školní jídelny, anorektičku, 26 letého panice, vychytralého hajzlíka, wrestlingovou bojovnici a blbou blondýnku jak souteží o milion dolarů??? ()

Mikronésie (2008) (S16)

Bejt v týhle sérii, rozhodně bych se pro co nejdelší pobyt nechal vojet Parvati, která jak se zdá, by brala všechny chlapy včetně Yau-Mana a Cheta. BTW, ta kráva si to vítězství vůbec nezasloužila. ()

Jižní Pacifik (2011) (S23)

Jedna z nejhorších sérií amerického Survivora. Soutěžící na prd, dokola se opakující výzvy, žádné pořádné blindsidy. A vy co jste tak udělaní z Ozzyho, byste měli zkouknout tuhle sérii, protože z ní zjistíte, že je stejný trotl jako ti, co si z něj uchcávaj, jen když ho vidí v intru. ()

Jeden svět (2012) (S24)

Leif rulezz go. ()

Caramoan (2013) (S26)

Jediné pozitivum na této sérii je vítěz. ()